روغن دنده اتوماتیک , ATF

روغن دنده اتوماتیک , ATF

روغن دنده اتوماتیک، روغن گیربکس اتوماتیک، روغن ATF
روغن دنده اتوماتیک یا روغن ای تی اف با استفاده از روغن پایه مینرال یا سنتتیک تولید می شود. ATF مخفف Automatic transmission fluid می باشد. برای تهیه بهترین روغن‌های دنده اتوماتیک از شرکت گالف به نمایندگی شرکت گالف در ایران مراجعه نمایید.

در تولید روغن ATF استفاده از مواد افزودنی حیاتی می باشد. روغن دنده اتوماتیک در جعبه دندههای اتوماتیک و جعبه فرمان هیدررولیک خودرو استفاده می شود. همچنین روغن ATF کاربرد صنعتی نیز دارد و می تواند به عنوان روغن هیرولیک استفاده شود. روغن ATF در سیستم های هیدرولیکی دستگاه های صنعتی استفاده می شود. در هنگام خرید روغن دنده اتوماتیک به سطح کیفیت آن توجه کنید.سطح کیفیت روغن ATF عموما با استانداردهای DEXRON و MERCON شناخته می شود. روغن دنده اتوماتیک مناسب باید ضد زنگ و خوردگی باشد. روغن ATF ضد کف بوده و سیالیت بالایی در دماهای پایین دارد.

 

خرید روغن دنده اتوماتیک , خرید روغن گیربکس اتوماتیک
قبل از خرید روغن دنده اتوماتیک اطلاعات منتشر شده توسط سازنده گیربکس را مطالعه کنید. سپس نسبت به خرید روغن دنده اتوماتیک مناسب که توسط تولید کننده گیربکس توصیه شده است اقدام کنید. هرگز از روغن موتور یا سایر روغن ها به جای روغن گیربکس اتوماتیک در جعبه دنده استفاده نکنید. استفاده از روغن دنده معمولی نیز به جای روغن دنده اتوماتیک می تواند به گیربکس شما آسیب برساند. برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خود به توصیه های سازنده گیربکس توجه کنید و مطابق زمانبندی اعلام شده توسط سازنده گیربکس عمل کنید. در هنگام خرید روغن گیربکس اتوماتیک به نوع استانداردهای روغن که بر روی بسته بندی آن درج شده است دقت کنید تا استانداردهای لازم و تکنولوژی مناسب گیربکس شما را دارا باشد.

 

مزایای روغن دنده اتوماتیک ، مزایای روغن گیربکس اتوماتیک
1. شاخص گرانروی (VI)روغن گیربکس اتوماتیک باید بسیار بالا باشد
2. نقطه ریزش روغن دنده اتوماتیک بسیار پایین است
3. روغن گیربکس اتوماتیک دارای خواص ضد زنگ و ضد خوردگی می باشد
4. روغن دنده اتوماتیک مناسب باعث کاهش اصطحکاک و سایش می شود
4. روغن گیربکس اتوماتیک مناسب برای سیستم هیدرولیکی و عملکرد خوب در فشار بالا می باشد
5. روغن ATF از افزودنی های آنتی فوم جهت ضد کف بودن برخوردار است.

 

فروش روغن دنده اتوماتیک فروش روغن ATF
در صورت نیاز به راهنمایی فروش روغن دنده اتومانیک (فروش ATF) با متخصصان ما در شرکت تامین روانکار کارو تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در کلیه مراحل خرید و مصرف روغن دنده اتوماتیک و انواع روغن گیربکس اتوماتیک راهنمایی می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟