روغن موتور گازسوز ساکن

روغن موتور گازسوز ساکن

روغن موتور گازسوز ساکن
برخی از موتورها به گونه ای طراحی شده اند که با سوخت گاز کار می‌کنند. موتورهای گاز سوز ساکن تحت شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده اند. می‌توانید برای خرید بهترین روغن‌های گازسوز و خرید روغن صنعتی موبیل به نمایندگی فروش این شرکت در ایران مراجعه نمایید.

روغن موتور گازسوز ساکن جهت استفاده در موتورهایی تولید شده اند که از سوخت هایی مانند گاز ترش که شامل گوگرد یا گاز شیرین بدون گوگرد با مقدار کمی SO2 و یا گاز مرطوب که شامل بوتان است برای احتراق استفاده می کنند. استفاده از روغن موتور گازسوز ساکن مناسب باعث کاهش گازهای حاصل از احتراق در این نوع موتورها می شود. این نوع گازها باعث افزایش آلودگی هوا می‌گردند. لذا به منظور کنترل این نوع آلایندهها استفاده از مبدل‌های کاتالیستی و روغن موتور گازسوز مناسب توصیه می گردد. از مواردی که در موتورهای گازسوز به آن توجه می‌شود میزان خاکستر سولفاته است. همچنین پدیده نیتراسیون که غالبا در موتورهای گازسوز اتفاق می‌افتد منجر به بروز مشکلات جدی می‌شود که در نهایت باعث ویسکوز شدن کامل روغن موتور می‌گردد. به منظور کنترل پدیده نیتراسیون باید به دمای عملیاتی روغن و نسبت هوا به سوخت توجه کرد. جهت کنترل دو پدیده اکسیداسیون و نیتراسیون باید دمای کارکرد روغن حداکثر تا 85 درجه سانتیگراد باشد. در موتورهای گاز سوز جدید مشکلات نیتراسیون رفع گردیده است.

خرید روغن موتور 
در خرید روغن موتور گازسوز با توجه توصیه های تولید کننده دستگاه با انتخاب برند و گرید مناسب از آسیب های احتمالی به دستگاه جلوگیری نمایید. شما می توانید با مشاوره با کارشناسان ما در شرکت تامین روانکار کارو اطلاعات بیشتر از نحوه فروش روغن موتور گازسوز ساکن کسب نمایید.

امتیازدهی به page
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟