روغن کمپرسور هوا

روغن کمپرسور هوا

روغن کمپرسور هوا، روغن VDL, روغن کمپرسور سنتتیک : روغن کمپرسور هوا (روغن VDL) جهت استفاده در کمپرسور پیستونی(رفت و برگشتی)، کمپرسور مارپیچی(کمپرسور اسکرو) و تیغهای (ون) تولید می‌شود. برای تهیه روغن روغن کمپرسور هوا شرکت معتبر bp به نمایندگی فروش شرکت BP در ایران مراجعه نمایید.

از ویژگی‌های روغن کمپرسور می‌توان به آزاد سازی سریع هوا بدون ایجاد کف در سیستم اشاره کرد. که به این دلیل نیاز به افزودنی های ضد کف در این روغن حائز اهمیت می باشد. روغن کمپرسور در گریدهای 32، 46، 68، 100، 150 تولید و عرضه را می شوند. روغن کمپرسور گرید پایین از سیالیت بیشتری نسبت به گریدهای بالاتر برخوردارند.
روغن کمپرسور سنتتیک : در مواقعی که به دلیل شرایط سخت روغن کمپرسور هوای مینرال پاسخگو نمی باشد باید از روغن کمپرسور سنتتیک استفاده کرد. روغن های کمپرسور سنتتیک یا سنتزی پایه پلی آلفا آلفین (PAO) یا پلی آلکالین گلایکول (PG) تولید میگردد و مخصوص روانکاری کمپرسورهای هوا تحت شرایط سخت و دمای بالا می باشند.
روغن کمپرسور سنتتیک دارای مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و زنگ زدگی میباشد و دارای شاخص گرانروی بالا نیز هست.
روغن های کمپرسور هوا با پایه سنتتیک باعث عملکرد بهتر کمپرسور هوا می گردند و بازه زمانی شرویس تعویض روغن کمپرسور را تا حد زیادی افزایش میدهد و گاهاً این نوع روغنها را تا 8000 ساعت کارکرد نیز میتوان استفاده نمود.
همچنین روغن کمپرسور هوای سنتتیک به علت خاصیت ضد گرفتگی (Anti clogging property) و جلوگیری از ایجاد رسوب باعث افزایش عمر فیلتر میگردند.
روغن کمپرسور روتاری اسکرو :روغن کمپرسورهای هوا روتاری اسکرو دارای افزودنی های مقاوم در برابر اکسیداسیون، محافظ زنگ زدگی و خوردگی و آنتی فوم برای جلوگیری از کف در سیستم می باشد. از ویژگی های این روغن می توان به آزاد سازی سریع هوا و پایداری حرارتی مناسب اشاره کرد.

خرید روغن کمپرسور
قبل از خرید روغن کمپرسور توصیه های سازنده دستگاه را مطالعه کنید. از روغن کمپرسور با گرید مناسب در دستگاه خود استفاده کنید.برای مشاوره و تحقیق در ارتباط با محصولات کمپرسور سرمایشی می توانید با متخصصین ما در شرکت تامین روانکار کارو تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟