LUBCON لوبکون در زمینه تولید انواع گریس، روغن صنعتی، خمیر، اسپری نگهدارنده و سیستم‌های روغن کاری با درجه حرارت بالا برای بیش‌تر صنایع فعالیت می‌کند. از زمان تاسیس در سال 1980 میلادی شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های تابعه و نمایندگان فروش در سراسر جهان را ایجاد کرده است. این شرکت علاوه بر کارخانه اصلی تولید در سمینتال آلمان، دارای کارخانه‌های تولیدی مدرن در میشیگان آمریکا، لهستان و فیلیپین است. در این مقاله به بررسی دقیق تاریخچه این شرکت به نقل از معرفی نامه خودشان می‌پردازیم.

 

شرکت لوبکون 1980

شرکت LUBRICANT CONSULT GmbH، همچنین با نام تجاری “LUBCON”، در آگوست 1980 با چشم انداز استفاده از روانکارهای باکیفیت و بهینه شده و خدمات مشتری شخصی تاسیس شد.

 

شرکت لوبکون 1985

گسترش بین‌المللی در سال 1985 با تأسیس LUBCON Lubricant Consult AG (شرکت تابعه در سوئیس) آغاز می‌شود و در سال‌های آینده با موفقیت به بازارهای بین المللی دیگر نزدیک خواهیم شد. اولین روابط با شرکای تجاری در آسیا، ترکیه و ایالات متحده آمریکا برقرار شد. کارخانه‌های تولید مدرن در لهستان و ایالات متحده تأسیس شده است و شرکت‌های تابعه دیگری نیز در اروپا در دهه 90 تاسیس گردید.

 

شرکت لوبکون 1999

LUBRICANT CONSULT GmbH به یک مرکز بزرگتر از 14000 متر مربع مساحت زمین، از جمله 5000 مترمربع زمین پوشیده نقل مکان می‌کند، فضای اضافی برای دفاتر، تولید، آزمایشگاه و آزمایش فراهم شده است.

 

شرکت لوبکون 2013

فعالیت‌های فروش مداوم LUBCON در بازار آسیا در این زمان توسط شرکت‌های تابعه در فیلیپین و مالزی به جهانیان عرضه می‌شود. در سال 2012/2013 این شرکت‌های تابعه، به شرکت‌های مستقل تبدیل شده و یک کارخانه تولید اضافی نیز در فیلیپین تأسیس شده است.

 

شرکت لوبکون در زمان حال

علامت تجاری “LUBCON” شهرت خود را ایجاد کرده است. LUBCON که پیوسته چشم‌انداز بنیان‌گذار را دنبال می‌کند، آینده را با برتری تسخیر خواهد کرد.

همچنین شرکت LUBCON انواع گریس‌های معدنی یا مصنوعی، معمولی یا ویژه را با کارایی بالا و متناسب با کار شما را ارائه می‌دهد!

LUBCON گریس‌هایی برای دماهای بالا و پایین، بارهای بالا (EP)، سرعت‌های بالا، گریس‌های زیست تخریب پذیر، گریس‌های مقاوم در برابر آب و اکسیداسیون، گریس‌های مقاوم در برابر تشعشع یا گریس‌های مناسب برای پمپ‌های خلاء خشن، ریز و با کارکرد بالا ارائه می‌دهد. گریس‌های معدنی برای کاربردهای مدرن و گریس‌های مصنوعی، روان‌کننده‌هایی با کارایی بالا، همچنین محافظت عالی در برابر اصطکاک، سایش و خوردگی را ارائه می‌دهد که علاوه بر این موارد، عمر اجزا و قطعات شما را نیز افزایش می‌دهد.

 

انواع گریس لوبکون LUBCON

 

H1-certified greases with food grade approval

این گریس‌ها، مخصوص سرعت، برای دمای بالا و پایین و بر اساس روغن‌های کاملا مصنوعی هستند و معمولا در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

High-temperature greases

این گریس‌ها برای دمای بالا با روغن‌های پایه پرفلورینه (PFAE/PFPE) برای یاتاقان‌هایی که در معرض بارهای شدید قرار دارند، می‌باشند. آن‌ها همچنین با صابون لیتیوم، پلی اوره یا غلیظ کننده PTFE بسته به نوع روان کننده موجود هستند.

Noise-reducing special greases

این گریس‌ها مخصوص کاهش صدا هستند.

Open gear drives/roller and journal bearings

این نوع گریس، روان‌کننده‌های دنده‌ای با ویسکوزیته بالا (V40 = 800 mm2/sec) با خواص چسبندگی عالی و ویژگی‌های خوب در دمای بالا در بارهای شدید. همچنین به عنوان گریس‍های زیست تخریب پذیر می‌باشند.

Sliding agents

این نوع گریس برای قطعات کشویی، شیرآلات و اتصالات مناسب می‌باشد.

Universal, multi-purpose and high-performance greases

این گریس‌های جهانی، چند منظوره و با کارایی بالا هستند که برپایه روغن معدنی، نیمه مصنوعی و کاملا مصنوعی برای همه یاتاقان‌ها مناسب است. همچنین با غلیظ کننده‌های صابون (Li، Ca، Al) و غلیظ کننده‌های غیر صابونی (ژل، پلی اوره، PTFE) بسته به نوع روان کننده در دسترس هستند.

 

محصولات شرکت لوبکون LUBCON

LUBCON، بیش از 2600 محصول مختلف تولید می‌کند و روان کننده‌های کاملا مناسب را برای هر کاربردی، تقریبا در هر منطقه صنعتی ارائه می‌دهد. همراه با مجموعه وسیعی از روانکارها. علاوه بر این  LUBCON راه حل‌های فناوری روانکاری نوآورانه را برای عملکرد بهینه روانکاری ارائه می‌دهد و شما می‌توانید در انتخاب بهترین روان کننده مناسب برای کاربرد و بهبود بهینه‌سازی فرآیندهای تولید خود از آن‌ها استفاده کنید. طیف محصولات لوبکون شامل روان کننده‌هایی برای دمای بالا و پایین، خمیرهای مونتاژ، روغن‌های دنده، هیدرولیک، روغن‌های زنجیره ای و کمپرسور و روان کننده‌های سیلیکونی است. برای همه کاربردها در صنعت نوشیدنی، غذا و دارو، لوبکون، طیف گسترده‌ای از روان کننده‌های H1 دارای گواهی NSF/InS را نیز ارائه می‌دهد. به طور کلی، محصولات لوبکون در 6 بخش aerosols ، پاک کننده‌ها ، سیستم‌های روغن‌کاری، گریس‌ها، روغن‌ها و چسب‌ها تقسیم بندی می‌شوند.

 

اتصالات

گریس‌ها و روان کننده‌های مناسب فیزیولوژیکی بی‌ضرر برای اتصالات آب، اکسیژن و گاز

یراق آلات هم در خانه و هم در بسیاری از زمینه‌های صنعتی جز جدایی ناپذیری هستند و جریان مواد مایع و گاز را تنظیم می‌کنند. سازگاری خوب مهر و موم و تأثیر رطوبت یا محیط‌های شیمیایی از عواملی هستند که باید هنگام انتخاب روان‌کننده مناسب، مورد توجه قرار گیرند.

شرکت لوبکون LUBCON، روان کننده‌های ویژه H1، مقاوم در برابر رسانه را برای استفاده در اتصالات ارائه می‌دهد که روانکاری خوبی در دماهای بالا و پایین دارند و با EPDM (مونومر اتیلن پروپیلن دی ان)، NBR (لاستیک نیتریل بوتادین)، FPM (مونومر پروپیلن فلوئوردار) سازگار هستند. مهر و موم لاستیکی روان‌کننده‌ها به طور منظم آزمایش می‌شوند و دارای گواهینامه های NSF، KTW، ACS، یا MPI می‌باشند و برای استفاده در سیستم‌های اکسیژن توسط BAM (موسسه فدرال تحقیقات و آزمایش مواد) تایید شده‌اند.

 

دوچرخه

راه حل کامل برای تمیز کردن، روانکاری و نگهداری دوچرخه شما 

به لطف محصولات باکیفیت LUBCON، دوچرخه‌ها به خوبی نگهداری می‌شوند. با نام تجاری LUBCON، دوچرخه سواران به طیف وسیعی از محصولات مراقبت از سیستم دسترسی دارند که با پاک کننده‌های ویژه، یک زنجیر و روغن اجزای بسیار موثر و محصولات مراقبتی با ارزش، محافظت همه جانبه از دوچرخه را تضمین می‌کند. محصولات ما برای استفاده ماژولار توسعه یافته‌اند و کاملا با یکدیگر مطابقت دارند و بنابراین می‌توانند لذت رانندگی طولانی مدت را تضمین کنند.

 

صنعت چاپ

شرکت لوبکون LUBCON، دارای مجموعه وسیعی از روان‌کننده‌های ویژه است که الزامات عملکرد بالای صنعت چاپ را برآورده می‌کند. روغن‌های دنده با افزودنی‌های ترکیبی عالی، مواد پاک‌کننده و نگهدارنده‌ها و همچنین گریس‌ها و روغن‌های متعدد در ترکیب با سیستم‌های روان‌کاری LUBCON در سرتاسر جهان در دسترس هستند. همکاری نزدیک با سازندگان معروف ماشین‌های چاپ به ما کمک می‌کند تا به تمام نیازهای تریبولوژیکی صنعت چاپ پاسخ دهیم و آن‌را پوشش دهیم.

 

وسایل نقلیه، چرخ و ریل

در زمینه ترافیک راه آهن، ترکیبات روان کننده باید با دقت الزامات ایمنی بالا را برآورده کند، سازگار با محیط زیست باشد و به راحتی زیست تخریب پذیر باشد. در همکاری نزدیک و پروژه‌های توسعه مشترک با سازندگان وسایل نقلیه و قطعات (OEM)، اپراتورهای زیرساخت، اپراتورهای راه آهن و تکنسین‌های سیستم، امکان فرموله کردن روان کننده‌های مقاوم در برابر آب و اکسیداسیون با خواص جذب فشار و چسبندگی عالی وجود داشته است. این گروه‌های محصول که به طور ویژه برای استفاده در تراموا، مترو و قطار طراحی شده‌اند، طیف گسترده‌ای از نیازها را در حوزه حمل و نقل عمومی پوشش می‌دهند.

با تطبیق دقیق روان کننده‌ها با شرایط مختلف محیطی و عملیاتی و با در نظر گرفتن تکنیک‌های کاربردی هماهنگ شده بهینه، در طول تماس اصطکاکی، از سایش و پارگی چرخ و ریل می‌توان جلوگیری کرد. کارشناسان روان کننده LUBCON، بصورت مداوم در تماس با صنعت در سراسر جهان می‌باشند.

 

صنعت چوب

روان کننده‌های با کارایی بالا برای تمام چالش‌های تریبولوژیکی در پردازش چوب

در صنعت فرآوری چوب، حوزه‌های مختلف تولید وجود دارد. از تولید تخته‌های پرس (نئوپان، تخته‌های ام دی اف و OSB)، لمینیت و عملیات سطحی آن‌ها گرفته تا تولید مبلمان. در طول این فرآیندهای تولیدی، اجزای ماشین در معرض نیازهای تریبولوژیکی بالایی قرار می‌گیرند. دماهای بالا در حین تولید تخته در سیستم‌های پرس پیوسته، محیط‌های شیمیایی در واحدهای چسب و سرعت‌های بالای دوک های ماشین حفاری و فرز بیش‌ترین نیازهای عملکردی را برای روان کننده‌ها ایجاد می‌کند.

شرکت لوبکون LUBCON دارای مجموعه وسیعی از روان کننده‌های ویژه است که کلیه فرآیندهای تولید در نجاری و فرآوری چوب را پوشش می‌دهد و الزامات عملکرد صنعت چوب را برآورده می‌کند.

 

صنایع غذایی، آشامیدنی و دارویی

روان کننده‌های غذایی برای تولید ایمن و کارآمد دارای گواهینامه H1، حلال و کوشر 

ایمنی، عملکرد و کاهش هزینه‌های نگهداری در صنایع غذایی نیز یکی دیگر از اهداف اصلی ما هستند. سال‌ها همکاری نزدیک با تولید‌کنندگان تجهیزات در زمینه فرآوری و بسته‌بندی مواد غذایی، ما را قادر ساخته است تا مجموعه کاملی از روان کننده‌های درجه یک، بدون مزه و بدون ضرر از نظر فیزیولوژیکی را توسعه دهیم. گریس‌ها و روغن‌های مصنوعی ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازهای عملکرد دستگاه شما را حتی در سخت‌ترین شرایط عملیاتی برآورده کنند. از پردازش مواد اولیه گرفته تا استریل کردن، انجماد، پخت و پز و بسته بندی محصولات نهایی، ما محصول مناسبی برای درخواست شما داریم.

محصولات تست شده و تایید شده توسط H1، الزامات ایمنی USDA (وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا) و FDA (سازمان غذا و دارو) را برآورده می‌کنند. FDA تمام اجزای قابل استفاده را شناسایی می‌کند و مشخصات کیفی و کمی را تعیین می‌کند. موسساتی مانند NSF و InS Services محصولات را مطابق با مشخصات FDA آزمایش می‌کنند و تاییدیه های H1 مربوطه را صادر می‌کنند. روان کننده‌های غذایی H1 باید بدون بو و مزه، بی ضرر برای سلامتی و ایمن باشند.

 

هوافضا

روان کننده‌های مادام العمر برای هوا فضا و هوانوردی به منظور محافظت از سایش طولانی مدت و مصرف انرژی کم

در صنعت هوافضا، اجزای هواپیما عمدتا در معرض تغییرات مکرر فشار و دما، و همچنین بارهای شوک و ارتعاشات بالا هستند. اصطکاک و سایش ناشی از آن منجر به آسیب زودرس اجزا تحت چنین تنش‌هایی در ترکیب با رطوبت و یا آلودگی می‌شود. به منظور اطمینان از ایمنی پرسنل هوانوردی و مسافران، تعمیر و نگهداری هر یک از قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استفاده از روانکارهای با کیفیت، کارایی بالا و آزمایش شده می‌تواند طول عمر قطعات هواپیما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و هزینه‌های نگهداری و تعمیر آن را به حداقل ممکن برساند.

روان کننده‌های ویژه شرکت LUBCON که در آزمایشگاه‌ها و آزمایش‌های صحرایی آزموده شده‌اند، به طور ویژه برای استفاده ایمن در صنعت هوافضا توسعه یافته‌اند. آن‌ها برای طیف وسیعی از دما مناسب هستند و به دلیل ظرفیت تحمل بار بالا می‌توانند بارهای فشار مختلف را تحمل کنند. همچنین محافظت کننده مطمئنی در برابر اصطکاک و خوردگی فرسایشی هستند و باعث افزایش طول عمر هواپیما نیز می‌شود. به عنوان مثال، Turmogrease Li AzR طبق SAE AMS 3057 یا ZF B831 برای روانکاری چرخ دنده های محرک در فلپ های فرود توصیه می شود. هنگام انتخاب روانکار، به تخصص چندین ساله ما اعتماد کنید.

 

صنعت کاغذ

روان کننده‌هایی با کارایی بالا و مقاوم در برابر دما از آماده سازی الیاف تا تکمیل آن

تولید کاغذ شامل یک زنجیره فرآیند گسترده است که در آن اجزای دستگاه در معرض بارهای مختلف مانند دمای بالا، سرعت بالا یا شرایط محیطی نامطلوب قرار می‌گیرند که این مساله تقاضاهای زیادی را برای سازنده‌های ماشین در مورد روان کننده ایجاد می‌کند. شرکت لوبکون LUBCON، روان کننده‌هایی را برای نیازهای مختلف در صنعت خمیر و کاغذ ارائه می‌دهد. از جمله این موارد می‌توان به پردازش الیاف چوب، پردازش الیاف زباله، تولید و تکمیل کاغذ اشاره کرد. روان کننده‌های ویژه بسیار توسعه یافته LUBCON نه تنها به راحتی جمع می‌شوند و ایمنی عملیاتی را تضمین می‌کنند بلکه آنها همچنین فرآیند تولید روان و اقتصادی را امکان پذیر می‌کنند.

به دلیل تنوع نیازمند‌ی‌ها و کاربردها، خوشحال خواهیم شد که محصولات خاص را با توجه به نیاز شما ارائه دهیم و به صورت جداگانه به شما مشاوره دهیم.

 

صنعت نساجی

روانکاری سفارشی برای تولید مطمئن از ریسندگی تا تکمیل پارچه

از فرآوری پنبه خام تا قطعه تمام شده نساجی، فرآیند طولانی مدتی وجود دارد که به قابلیت اطمینان و عملکرد طیف گسترده‌ای از ماشین آلات بستگی دارد. چه در ساخت نخ‌های پنبه ای و الیاف مصنوعی، چه در تولید و بافندگی پارچه و یا در تکمیل آن، عناصر ماشین باید دائما بارهای بالا را تحمل کنند و عملکرد عالی داشته باشند. سرعت بالا، دامنه وسیع دما و تاثیر مواد شیمیایی از پارامترهایی هستند که هر روز یک فرآیند تولید بهینه را دشوار می‌کنند. روان کننده‌های شرکت لوبکون LUBCON برای صنعت نساجی به طور ویژه به منظور تحمل بارهای مختلف حتی با بالاترین عملکرد دستگاه و برای محافظت از نقاط اصطکاک در برابر سایش و خوردگی در مدت زمان طولانی‌تر و عمدتا بدون نیاز به تعمیر، توسعه یافته‌اند.

انتخاب روان کننده‌ها از LUBCON شامل گریس‌های چسب و روان کننده مصنوعی و معدنی، روغن‌های سوزن و سینک، خمیرهای مونتاژ و همچنین عوامل جداکننده و تمیزکننده برای طیف گسترده‌ای از کاربردها در تولید نساجی است.

 

خلا و صنعت هسته ای

روان کننده‌های خلاء بسیار مقاوم در برابر فشار، برای هر نیاز در برنامه‌های کاربردی با آن

پمپ  ‌های وکیوم در بسیاری از زمینه‌های صنعتی و علمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با ایجاد خلاء فنی، فرآیندهای لجستیکی و شیمیایی اجرا می‌شود یا واکنش‌هایی در فشارهای مختلف جوی از جمله 10-3 میلی‌بار تا 10-9 میلی‌بار امکان‌پذیر می‌شود. فناوری خلاء نه تنها جابجایی کالاها و مواد بسیار حساس را تسهیل می‌کند، بلکه امکان ساخت محصولات مقاوم‌تر و کارآمدتر را نیز فراهم می‌کند. خشک کردن و بسته بندی مواد غذایی در انجماد، ساخت پلیمرها و اجزای الکتریکی خاص، و کاربردهای هسته‌ای و نانوتکنولوژی، تنها چند حوزه هستند که پمپ‌های خلاء بخشی از تولید آن‌ها هستند.

 

صنعت تولید مقوا موج‌دار

طیف کاملی از روان کننده‌ها برای حداکثر عملکرد و دارای قابلیت اطمینان عملیاتی در تولید تخته موجدار

برای تولید مقوای موجدار، کاغذ را تحت تاثیر گرما موجدار می‌کنند و در یک فرآیند تولید پیچیده به تارهای کاغذی صاف می‌چسبانند. یک ساختار فلوت جامد از طریق ترکیب کاغذ دیواری تک جداره، دو جداره یا کاغذ دیواری سه‌گانه شکل می‌گیرد و یک محصول خمیری پایدار و سازگار با محیط زیست را ارائه می‌کند که در درجه اول برای تولید بسته‌بندی حمل و نقل استفاده می‌شود. دستگاه های تخته موجدار با کارایی بالا که می توانند تا 150 متر طول و 500 تن وزن داشته باشند، آن‌ها تولید روزانه تا 50000 متر مربع در ساعت را به دست می آورند و باید تحت تأثیر گرما، رطوبت، چسب، گرد و غبار و بقایای الیاف کاغذ تا حد امکان بی عیب و نقص و بدون تولید ضایعات باشند.

شرکت لوبکون LUBCON با همکاری تولید کنندگان دستگاه‌های مقوای موجدار، موفق به گردآوری طیف هماهنگی از روان کننده‌ها شده است که تمام نیازهای روغن کاری یک دستگاه تخته موج دار را پوشش می‌دهد. روان کننده‌های با کارایی بالای LUBCON از اجزای دستگاه در برابر سایش محافظت می‌کنند، از خرابی آن‌ها جلوگیری می‌کنند، عمر مفید آنها را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند و در عین حال به دلیل مصرف کم‌تر روان کننده، هزینه‌های عملیاتی را نیز کاهش می‌دهند.

 

نیروی باد

روان کننده‌های تخصصی برای انرژی پاک

منابع انرژی تجدیدپذیر روز به روز اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کنند. مهم‌تر از همه، تولید برق پاک از طریق نیروی باد در سراسر جهان در حال رشد است. با توجه به استفاده از فناوری درایو و یاتاقان کارآمد، خروجی اسمی توربین‌های بادی نیز در سال های اخیر با تقاضا افزایش یافته است. توربین‌های بادی مدرن می‌توانند برق بین 2.5 تا 5 مگاوات را تولید کنند و انرژی سازگار با محیط زیست را برای هزاران خانوار تامین کنند. قطعات با دقت بالا مانند یاتاقان‌های روتور، چرخ دنده‌های اصلی، تیغه و چرخ دنده حلقه محرک آزیموت به صورت روزانه در معرض بارهای زیاد و تأثیرات محیطی قرار می‌گیرند. بنابراین شما نیاز به محلول‌های روغن کاری محافظ و بسیار کارآمد دارید. شرکت لوبکون LUBCON روان کننده‌هایی را ارائه می‌دهد که به طور خاص برای نیازهای توربین‌های بادی طراحی شده‌اند، که فواصل روانکاری مجدد را افزایش می‌دهد.

سیستم‌های روغن‌کاری LUBCON، مانند سیستم‌های روان‌کاری مرکزی EasyMatic HD، همراه با سازندگان معروف توربین‌های بادی به منظور گسترش چرخه‌های تعمیر و نگهداری و جلوگیری از خرابی توربین‌های بادی توسعه داده شدند. بنابراین LUBCON یک راه حل کامل برای روانکاری پایدار تمام اجزای اصلی در توربین‌های بادی برای عمر طولانی و امنیت بیشتر در برابر نقص یا خرابی ارائه می‌دهد.

 

ابزارآلات ماشینی

دقت، سرعت، اطمینان

ماشین ابزارهای دیجیتالی خودکار مانند سیستم‌های عددی کامپیوتری (CNC) می‌توانند طیف وسیعی از عملیات ساده تا پیچیده را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهند. ماشین‌آلات صنعتی با سرعت‌های بالا با حداکثر پنج محور حرکت برش، مته و آسیاب می‌کنند، در حالی که سر ماشین ابزار باید تا 1 میکرون (μm) کنترل شود. شرایط عملیاتی مانند بارهای شوک زیاد، آلودگی و قرار گرفتن در معرض سیالات فلزکاری محلول در آب تنها چند دلیل برای بروز خرابی زودرس تجهیزات هستند. شرکت لوبکون LUBCON با همکاری نزدیک با تولید کنندگان ماشین ابزار، دوک‌های پرسرعت، بلبرینگ‌ها، راهنماهای خطی، سیستم‌های محرک و غیره، راه حل‌های روانکاری کامل، سفارشی و چند منظوره را توسعه داده است.

به منظور کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و جلوگیری از خرابی ماشین آلات در فلزکاری و پشتیبانی از یک فرآیند تولید بهینه، شرکت لوبکون LUBCON ترکیبی ایده‌آل از روان کننده‌های درجه یک را همراه با واحدهای روانکاری بسیار قوی و اتوماتیک ارائه می‌دهد.

 

امنیت و اعتماد

شرکت لوبکون LUBCON با استانداردها و مشخصات اروپایی مقررات اتحادیه اروپا و همچنین استانداردهای بین‌المللی مانند REACH (ثبت، ارزیابی، مجوز و محدودیت مواد شیمیایی)، RoHS (دستورالعمل محدودیت مواد خطرناک)،  GOTS  (استاندارد جهانی نساجی آلی)، GOST مطابقت دارد.

آخرین فناوری‌های صنعتی به ما کمک می‌کند تا روان‌کننده‌های با کیفیت بالا و ایمن برای مواد غذایی را که مطابق با قوانین ملی و بین‌المللی مواد غذایی پردازش می‌شوند، توسعه دهیم و تولید کنیم. روان‌کننده‌های H1 که برای مواد غذایی ایمن می‌باشند، توسط موسسات مستقلی مانند InS، NSF و HDC آزمایش و تایید شده‌اند. اکثر محصولات H1 نیز دارای گواهی حلال هستند. همچنین شرکت لوبکون LUBCON عضو سازمان‌های حرفه‌ای مانند، NLGI (موسسه ملی گریس روانکاری) و ELGI (موسسه گریس روان کننده اروپا) و STLE (انجمن تریبولوژیست ها و مهندسان روغن کاری) می‌باشد.

گواهینامه ها

 

کیفیت

ما کیفیت را نه تنها به عنوان ارائه محصولات با کیفیت بالا، بلکه ایمنی و شفافیت کل فرآیند تولید و فروش و همچنین حفاظت پایدار از منابع محیطی را درک می‌کنیم. به همین دلیل است که ما به رعایت سیستم مدیریت کیفیت و محیط زیست اهمیت زیادی می‌دهیم و بارها استانداردهای DIN EN ISO 9001 و 14001 را دریافت کرده‌ایم.

کیفیت

 

نمایندگی شرکت لوبکون LUBCON

شرکت اویل کارو یکی از اولین و پرتجربه‌ترین نمایندگی‌های شرکت لوبکون LUBCON می‌باشد که با ده‌ها سال تجربه‌ی درخشان در زمینه‌ی ارائه انوع روغن‌های صنعتی در خدمت رسانی به مشتریان خود می‌کوشد و با فراهم آوردن محصولات اصل و کاملا اورجینال آرامش را برای متقاضیان خود به ارمغان می‌آورد. این شرکت در زمینه‌های گسترده‌ای از جمله عرضه‌ی انواع رولبرینگ و بلبرینگ نیز فعالیت داشته و مشاوره‌ی رایگان در زمینه‌ی خرید هرکدام از گونه‌های روغن و قطعات صنعتی، به مشتریان خود نیز ارائه می دهد.

شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می‌تواند محصولات تولیدی شرکت لوبکون (lubcon) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

برای دسترسی به سایت اصلی شرکت لوبکون (lubcon) می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

www.lubcon.com

 

تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات کمپانی لوبکون

4.9/5 - (17 امتیاز)