معرفی ( شرکت نفت بهران )

معرفی ( شرکت نفت بهران )

شركت نفت بهران در سال 1341 با سرمایه 225 میلیون ریال تحت امتیاز شرکت اکسان آمریکا تاسیس شد. روغن موتور بهران در آن زمان با تکنولوژی اکسان و به نام برند اسو تولید و توزیع می شد. در سال 1345 این شرکت با نام تولید و تصفیه روغن ‏‏(سهامی عام ) در اداره ثبت شركتهای تهران به ثبت رسید.‏
پالایشگاه شرکت نفت بهران در سال 1347 تاسیس شد که توانایی تولید 30 هزا تن روغن را در سال داشت. تازمان پیروزی انقلاب ، این شركت محصولات خود را با نام تجاری اسو ESSO‏ و یا نامهای تجاری شرکت اکسان ‏EXXON آمریكا به بازار عرضه می کرد. که در پی قطع رابطه با آمریكا بعد از انقلاب مدیریت شركت نفت بهران در اختیار كاركنان ‏ایرانی قرار گرفت .‏
درتاریخ 12 دی سال 1363 نام شركت به پالایش روغن تهران (شركت سهامی عام ) و سپس در مورخه 4 اردیبهشت سال 1370 نام شركت به شركت نفت بهران (سهامی عام ) تغییر یافت.‏
شرکت نفت بهران یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن موتور، روغن صنعتی و گریس در ایران می باشد.

 

تاریخچه شرکت نفت بهران

 

تاریخچه شرکت نفت بهران

فعالیت‌ های این شرکت در سال 1341 تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت EXXON آمریکا و با نام تجاری ESSO آغاز گردید.

با تاسیس واحد مخلوط کنی (Blending) در سال 1343، به تولید روغن های ESSO در داخل ایران پرداخت و از سال 1345 با نام شرکت تولید و تصفیه روغن به کار خود ادامه داد.

پالایشگاه شرکت در سال 1347 تأسیس و با ظرفیت تولید 30 هزار تن روغن در سال راه اندازی گردید و از سال 1363، با نام جدید شرکت پالایش روغن تهران فعالیت‌های تولیدی خود را با روندی رو به توسعه، استمرار بخشید چنان که در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه شرکت، بالغ بر 400 هزار تن انواع محصولات است.

از سال 1370 نام شرکت، به شرکت نفت بهران تغییر یافت. در ادامه فعالیت های تحقیقاتی، کارکنان این مجموعه موفق به تولید ضدیخ در سال 1371 و تولید موم (Paraffin wax) مرغوب به روش تعریق (Sweating) برای اولین بار در ایران در سال 1372 و نیز تولید حلال فورفورال در شوشتر در سال 1385 گردیدند.

خرید روغن بهران

روغن بهران انواع گسترده ای دارد. قبل از خرید روغن بهران اقدام به مطالعه اطلاعات منتشر شده توسط سازنده دستگاه بکنید. انواع روغن بهران و گریس بهران برای مصرف در دستگاه های مختلف تولید شده اند. هرگز بدون اطلاع از نوع روغنی که دستگاه شما نیاز دارد اقدام به خرید روغن بهران نکنید. انواع روغن بهران با استانداردهای مختلف تولید می شوند اگر تمایل به معادل یابی روغن خارجی دارید. با مطالعه اطلاعات فنی روغن بهران مطمئن شوید که استانداردهای لازم را دارد. در هنگام خرید روغن بهران به گرید روغن توجه کنید. انتخاب گرید اشتباه می تواند به دستگاه شما صدمه بزند.

انواع روغن صنعتی بهران

روغن صنعتی بهران انواع مختلفی دارند. انواع روغن صنعتی بهران برای استفاده در دستگاه های مختلف تولید شده اند. از انواع روغن صنعتی بهران می توان به روغن کمپرسور هوا بهران (روغن بهران VDL)، روغن دنده صنعتی بهران، روغن ترانس بهران، روغن توربین بهران، آب صابون بهران، روغن محافظ بهران، روغن دریایی بهران، روغن موتور دیزلی بهران، ضدیخ بهران، روغن هیدرولیک بهران، روغن نسوز بهران و انواع گریس بهران اشاره کرد.

 

نمایندگی فروش روغن بهران

شرکت اویل کارو مفتخر است به اخذ نمایندگی بزرگترین شرکت های نفتی دنیا از جمله شرکت بهران و در زمینه  توزیع و پخش محصولات مورد نیاز کارخانجات و صنایع بزرگ داخلی نیز فعالیت دارد.
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن بهران یا فروش گریس بهران با شرکت تامین روانکار کارو بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل خرید روغن بهران، نگهداری و مصرف انواع روغن و گریس بهران راهنمایی می کنیم. فروش روغن بهران به صورت حواله شرکت نفت بهران انجام می گیرد تا شما از اصالت روغن بهران خریداری شده مطمئن باشید.

وب سايت رسمی شرکت بهران , شرکت نفت بهران :

http://www.behranoil.com

5/5 - (1 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟