شرکت نفت پارس نخستین پالایشگاه و شرکت نفت خصوصی ایران است. همچنین این پالایشگاه قدیمی‌ترین پلایشگاه تولید روغن موتور و روغن صنعتی در ایران و خاورمیانه می باشد.
این شرکت آذر سال ۱۳۳۷ با سرمایه ۱۵۰ میلیون ریال توسط عبدالعلی فرمانفرمائیان تاسیس شد. اعظای هیات مدیره شرکت نیز همگی از خانواده فرمانفرمائیان بوده‌اند. شرکت نفت پارس بصورت سهامی عام ثبت شد و از سال ۱۳۴۱ در سازمان بورس اوراق بها دار تهران پذيرفته شده است. شرکت نفت پارس در سال ۱۳۳۹ درپالایشگاه تصفیه و تولید روغن خود را در کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج تاسیس کرد. در سال ۱۳۴۱ بعد از عقد قراردادی با شرکت شل محصولات شرکت نفت پارس تحت لیسانس شرکت نفت شل تولید و عرضه می شوند. که انواع روغن موتور پارس، روغن صنعتی پارس با استانداردهای شرکت شل تولید می شد.
در حال حاضر محصولات این شرکت دارای گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو ۱۸۰۰۱ و ساپکو ۷۹ می باشند. همچنین تمامی روانکارها با استانداردهای روز دنیا تولید می شود. شرکت نفت پارس تولیدکننده روغن موتور، روغن جعبه‌دنده، روغن صنعتی با پایه های معدنی و سنتتیک و همچنین گریس، ضدیخ و روغن ترمز و روغن موتور کشتی می باشد.

شرکت نفت پارس در سال 1338 به عنوان یک شرکت سهامی توسط عبدالعلی میرزا فرمانفرمائیان و برخی از نزدیکان وی تأسیس شد و بعداً سهامداران بیشتری به آن اضافه شد. در سال 1341 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد . به عنوان بخشی از تلاش های ملی شدن دولت جدید. در دهه 1990، برخی از سهام به سهامداران سابق بازگردانده شد. در سال 2000، فواد ری 48.7 درصد از سهام شرکت نفت پارس را خریداری کرد.

 

انواع روغن پارس

محصولات اصلی این شرکت روغن موتورهای بنزینی، روغن موتور دیزل، روغن دنده خودرو، روغن صنعتی، ضد یخ، روغن ترمز، گریس و روغن دریایی است.

 

گواهینامه ها

شرکت نفت پارس دارای گواهینامه ISO 9001 از خدمات صنعتی SGS و همچنین بسیاری از گواهینامه های بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی از جمله ISO 14001 و OHSAS 18001 می باشد.

 

فروش روغن پارس

شرکت نفت پارس از سال 1373 شروع به صادرات محصولات خود کرد. بازارهای صادراتی فعلی هند، چین، برخی از کشورهای آفریقایی و اروپایی می باشد.

 

خرید روغن صنعتی پارس

روغن پارس و انواع گریس پارس توسط شرکت نفت پارس تولید می شود. روغن پارس و گریس پارس انواع مختلفی دارند. روانکارهای شرکت نفت پارس به دو دسته کلی روغن موتور پارس و روغن صنعتی پارس تقسیم می شوند. پیش از خرید روغن پارس یا خرید گریس پارس اطلاعات فنی دستگاه که توسط سازنده در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد را مطالعه کنید. اگر قصد خرید روغن موتور پارس را دارید با توجه به API و SAE روغن مطمئن شوید که روغن پارس درست را برای خودروی خود انتخاب کرده اید. پیش از خرید روغن صنعتی پارس با مطالعه کاتالوگ دستگاه روغن پارس یا گریس پارس مناسب را انتخاب کنید. در برخی از دستگاه ها بر روی منبع روغن اطلاعات و یا برند روغن مورد نیاز درج می شود. اگر اطلاعاتی از روغنی که باید در دستگاه مصرف کنید قبل از خرید روغن صنعتی پارس با تولید کننده دستگاه تماس بگیرید و از استانداردهای مورد نیاز و گرید روغن مطلع شوید. محصولات شرکت نفت پارس تنوع بسیاری دارد. همچنین انواع روغن صنعتی پارس مدل های مختلفی دارند. هر نوع روغن پارس یا گریس پارس برای مصرف در تجهیزات مختلف تولید شده اند. هرگز بدون داشتن اطلاعات کافی از نوع روغن مورد نیاز اقدام به خرید روغن پارس یا خرید گریس پارس نکنید. انواع روغن صنعتی پارس با استانداردهای مختلف تولید می شوند. در هنگام خرید روغن صنعتی پارس به ویسکوزیته آن توجه کنید. مصرف روغن صنعتی پارس با ویسکوزیته اشتباه می تواند باعث خرابی دستگاه شما شود.

 

روغن صنعتی پارس

روغن صنعتی پارس در گریدها و مدل های مختلف تولید می شوند. انواع روغن صنعتی پارس برای استفاده در تجهیزات مختلف و شرایط آب و هوایی متفاوت تولید شده اند. از انواع روغن صنعتی پارس می توان به روغن کمپرسور پارس، روغن دنده صنعتی پارس، روغن ترانسفورماتور پارس، روغن توربین پارس، آب صابون پارس، روغن تراش پارس، روغن محافظ پارس، روغن موتور دریایی پارس، روغن موتور دیزلی پارس، ضد یخ پارس، روغن هیدرولیک پارس، روغن ضد آتش پارس و انواع گریس پارس اشاره کرد.

 

روغن پارس

روغن پارس یکی از برترین برندها در دنیای صنعت و خودروسازی در دنیاست. که به صورت گسترده به سایر صنایع و کارخانجات در ایران پخش و توزیع می‌شود کیفیت محصولات پارس منجر به دوام بالا و کارآیی بهتر محصولات این برند است. امروزه محصولات با کیفیت پارس توسط نمایندگی های فروش در سرتا سر ایران به دست مشتریان و متقاضیان این برند می‌رسد.

 

نمایندگی فروش روغن پارس

شرکت اویل کارو یکی از نمایندگی های پایه یک و معتبر شرکت نفت پارس و سایر شرکت های نفتی معتبر در جهان می باشد. شرکت اویل کارو در زمینه توزیع و تامین روغن های صنعتی مورد نیاز سایر کارخانجات و صنایع به عنوان نماینده رسمی شرکت نفت پارس فعالیت دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی فروش روغن پارس یا فروش گریس پارس با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن پارس، انبارداری و نحوه مصرف روغن پارس و گریس پارس راهنمایی می کنند. جهت اطمینان از اصالت محصولات فروش روغن پارس و فروش گریس پارس به صورت حواله شرکت نفت پارس انجام می گیرد. شما می توانید محصولات خریداری شده را مستقیما از انبار شرکت نفت پارس تحویل گرفته و بارگیری کنید. شرکت روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت پارس (PARS) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

خرید گریس پارس

شرکت مذکور تولید کننده انواع گریس صنعتی نظیر گریس نسوز پارس، گریس شاسی پارس، گریس لیتیوم پارس، گریس کلسیم پارس و سایر گریس های پارس با پایه ها و گرید های مختلف می باشد. قبل از خرید گریس پارس با توجه به اطلاعات فنی سازنده دستگاه در مورد پایه و گرید گریس اقدام به انتخاب و خرید گریس پارس متناسب با نیاز دستگاه خود بکنید. در هنگام خرید گریس پارس نیز به گرید گریس توجه کنید گریدهای گریس پارس اکثرا 000، 00، 0، 1، 2، 3 می باشند.

 

وب سايت رسمی شرکت پارس , شرکت نفت پارس: 
تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات شرکت نفت پارس

5/5 - (100 امتیاز)