روغن سیال فلزکاری , روغن برش

روغن سیال فلزکاری , روغن برش

روغن تراش، روغن برش، روغن فلزکاری، آب صابون
عمليات ماشين كاری به دو دسته عمليات شكل دهي و براده برداري فلزات تقسیم می شود. برای تهیه بهترین روغن دنده اتوماتیک از شرکت اسو به نمایندگی فروش روغن صنعتی اسو در ایران مراجعه نمایید.
روغن تراش یا روغن برش مورد استفاده با توجه به نوع عمليات متفاوت می باشد. که معمولاً با نامهائي نظير روغن فلزکاری، روغن برش،روغن كشش، روغن تراش یا آب صابون معرفي می شود. روغن حل شونده یا آب صابون اکثرا شیری رنگ هستند و دارای خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی می باشند. در بسیاری از مواقع به جهت جلوگیری از زنگ زدگی قطعات و ابزار تراشکاری یا برش باید در مخلوط آب صابون درصد بیشتری به روغن اختصاص داد.

خرید آب صابون
آب صابون، روغن تراش یا روغن برش مورد استفاده در عمليات ماشين كاري با توجه به نوع عمليات و شرايط قطعه و ابزار به دو دسته روغن هاي خالص و روغنهاي امولسيون شونده تقسیم می شوند. هر جه شرايط عمليات ماشين كاري سخت تر باشد و يا به عبارتي ميزان اصطحكاك و سایش موجود بين قطعات و ابزارها بيشتر باشد نياز به روانكاري بيشتري نسبت به خاصيت خنك كنندگي در روغن فلز کاری است. لذا در اين شرايط از روغن هاي خالص براي عمليات ماشين كاري استفاده مي شود. در شرايطي از برش و تراش فلزات كه عمليات ماشين كاري سبك تر و سرعت عمليات بیشتر مي باشد نياز به خاصيت خنك كنندگي بيشتر است توصیه می شود که با خرید روغن برش یا روغن تراش و یا خرید آب صابون نسبت به استفاده از این نوع روغن هاي امولسيون شونده اقدام شود. در صورت نیاز به اطلاعات فروش روغن برش (فروش آب صابون) با کارشناسان ما مشاوره کنید.

1.2/5 - (24 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟