معرفی شرکت پترول اوفیسی Petrol Ofisi

معرفی شرکت پترول اوفیسی Petrol Ofisi

ویژگی شرکت Petrol Ofisi

شرکت Petrol Ofisi در سال 1941 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استانبول بود. پترول اوفیسی در سال 1983 به یک شرکت سهامی تبدیل شد و در سال 2000 خصوصی شد. امروزه با داشتن حدود 1700 جایگاه سوخت، 1 کارخانه روان کننده، 9 ترمینال سوخت، 3 پایانه LPG، 20 فرودگاه، پیشروترین شرکت سوخت، توزیع LPG و روان کننده و مواد شیمیایی ترکیه است. واحدهای عرضه و تقریباً 1 میلیون متر مکعب ظرفیت ذخیره سازی دارد.
پترول اوفیسی یک شرکت نفت ترکیه ای است که در زمینه تامین و بازاریابی محصولات سوختی فعالیت می‌کند. این شرکت در عملیات توزیع و ذخیره سازی فعالیت دارد. فروش فرآورده های فرعی پالایشگاه; تولید و اختلاط انواع گریس ها، روان کننده ها و فرآورده های جانبی آنها جزو این موارد است.
پترول اوفیسی نزدیک به 2000 پمپ بنزین و یک روغن معدنی دارد. کارخانه، 11 پایانه سوخت و سه پایانه گاز مایع (LPG) و بیش از 1.17 میلیون مترمکعب ظرفیت ذخیره سازی بر اساس وب سایت این شرکت است.

تاریخچه شرکت پترول اوفیسی

شرکت پترول اوفیسی رهبر بخش سوخت و روان کننده در ترکیه به عنوان اولین و برند ملی ترکیه در 18 فوریه 1941 با پرسنلی متشکل از 9 کارمند تاسیس شد. جنگ جهانی دوم دورانی را رقم زد که مشکلات در بخش سوخت به اوج خود رسید و ترکیه کاملاً به منابع خارجی وابسته بود. در این دوره، پترول اوفیسی وظیفه و مسئولیت خود را بر عهده گرفت: «تامین این محصولات مورد نیاز، تحویل آن به سراسر ترکیه و تقویت ترکیه و انتقال کشور به آینده با حمایت از همه بخش‌ها به‌ویژه کشاورزی و صنعت» است. پترول اوفیسی به دلیل تلاش‌های موفق و متعهدانه خود از سال‌های اولیه تأسیس، ظرفیت و زیرساخت ذخیره‌سازی بی‌نظیری دارد که از طریق آن می‌تواند حتی در دورافتاده‌ترین نقطه ترکیه فعالیت کند. علاوه بر شبکه ایستگاه های آن، پترول اوفیسی زیرساخت های قوی دارد و با برندهای PO Marine و POAIR شرکتی است که قادر به تامین انواع سوخت خودروهای زمینی، دریایی و هوایی است. پترول اوفیسی همچنین رهبر سنتی بازار روان کننده‌ها و مواد شیمیایی ترکیه است که از زمان تاسیس در سال 1941 در آنجا فعالیت می‌کند. بیش از 1400 پمپ روستایی، 8 پایانه سوخت، 1 پایانه LPG، 20 واحد سوخت رسانی فرودگاه، 1 کارخانه روان کننده و تقریباً 1 میلیون متر مکعب ظرفیت ذخیره سازی دارد. علاوه بر پرسنل، زیرمجموعه این اداره کل متشکل از 850 کارمند، از طریق نمایندگی های خود به طور غیرمستقیم برای هزاران نفر اشتغال زایی می‌کند. کل درآمد این شرکت در سال 2018 49.9 میلیارد لیر بوده است.
پترول اوفیسی با قدرت، دانش و تجربه ای که از گذشته به دست آورده، امروز یک قدرت بزرگ است و مصمم است این قدرت را بر پایه های روشن تری قرار دهد. پترول اوفیسی، بازیگری بی‌گمان در جهان با حجم کسب‌وکار، تعداد جایگاه‌ها و تجربه‌اش، به لطف ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های مشترک، همیشه با افتخار، اعتماد و ارزش فزاینده پیش‌تر خواهد رفت.

هدف اصلی شرکت Petrol Ofisi

ما با زیرساخت های قوی خود در زمینه های توزیع سوخت، LPG و روغن معدنی در هر زمان و هر کجا که نیاز باشد خدمات ارائه می دهیم و نقش پیشرو در این بخش را بر عهده می‌گیریم!

نمایندگی فروش شرکت پترول اوفیسی

گروه تامین روانکار کارو یکی از نمایندگی های پایه یک و معروف و معتبر شرکت نفت پترول اوفیسی ترکیه و سایر شرکت های نفتی معتبر در سراسر کشور می باشد. شرکت اویل کارو در زمینه توزیع و پخش و تامین روغن ها و کالاهای صنعتی مورد نیاز برای تمامی کارخانجات و صنایع بزرگ در سراسر کشور به عنوان نماینده ی رسمی شرکت Petrol Ofisi و سایر شرکت‌های بزرگ نفتی در جهان فعالیت گسترده دارد.
در صورت نیاز به راهنمایی جهت خرید برترین محصولات مورد نیاز خود از شرکت پترول آفیسی با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در تمامی مراحل خرید محصولات خود، انبارداری و نحوه مصرف سایر محصولات راهنمایی خواهند کرد. جهت اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات پترول آفیسی و گریس های تخصصی، شما را راهنمایی خواهند کرد و محصولات خریداری شده را مستقیما از انبار شرکت نفت پترول اوفیسی تحویل گرفته و به شما تحویل داده خواهد شد. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت پارس (Petrol Ofisi ) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.
وب سايت رسمی شرکت پترول اوفیسی (Petrol Ofisi)
تماس با ما
5/5 - (4 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟