معرفی شرکت کلتری coltri

معرفی شرکت کلتری coltri

شرکت کلتری coltri در دهه 1960 برای پاسخ به درخواست های پشتیبانی در دنیای غواصی تاسیس شد. به این ترتیب ما کارگاه های خود را برای ایجاد تولید کمپرسورهای فشار بالا ساخت ایتالیا برای تنفس هوا تشکیل دادیم.

ما آنها را در ایتالیا ایجاد کرده‌ایم، جایی که مستقیماً همه فرآیندها، از ایده تا مونتاژ را کنترل می‌کنیم. تمایل ما به نوآوری به ما این امکان را داده است که در غواصی متوقف نشویم. ما با استفاده از همین دیدگاه، پیشنهاد را با محصولاتی که به گازهای فنی و سایر زمینه های کاربردی اختصاص داده شده است، گسترش داده ایم کیفیت گرا بدون مصالحه، معمولی ساخت ایتالیا.

کارلو کولتری و پدرش جوزپه برای اولین بار یک کمپرسور هوای تنفسی با فشار بالا ساختند تا سیلندرهایی را که در طول غواصی خود در دریاچه گاردا استفاده میکردند پر کند.

 

تکامل ثابت

تکامل دائمی در طراحی و ساخت به هسته اصلی تبدیل شده است هویت ما: 60 سال توسعه به ما اجازه دادبرای ایجاد ماشین آلات که اکنون آنها نقطه نظر را نشان می دهندمرجع بخش در جهان باشد.

این تمایل به تحقیق و توسعه به ما این امکان را داده است که از کاربران مدرن‌ترین گزینه‌های فنی به قهرمانان پیشرفت فناوری این بخش تبدیل شویم. ما از تمام مدرن ترین ابزارها، مانند ربات‌ها و ماشین ابزارهای کنترل عددی برای ایجاد محصولات قابل اعتماد، کارآمد و طولانی مدت استفاده می‌کنیم.

 

کیفیت ساخت

هر یک از اجزای واحدهای پمپاژ در کارگاه‌های کمپرسور کولتری طراحی و ساخته شده و حاصل مطالعه دقیق و آزمایشات متعدد می‌باشد. ما تمام کمپرسورهای خود را به طور کامل در بخش تولید خود مطابق با استانداردهای کیفی دقیق مونتاژ می‌کنیم.

ما از ماشین‌هایی با دقت فنی فوق‌العاده مانند ZEISS استفاده می‌کنیم که نقش اساسی در اندازه‌شناسی ابعادی دارد. این به ما اجازه می‌دهد تا ویژگی های هندسی قطعات را تشخیص دهیم و رفتار آنها را در حین استفاده به عنوان اجزای مجموعه های پیچیده تر پیش بینی کنیم.

ما دوست داریم خودمان را تسهیل کننده ببینیم. ما ماشین‌های خود را ایجاد می کنیم تا راحت تر خود را آزمایش کنید، بر محدودیت ها غلبه کنید و امکانات جدید را تصور کنید. خواه این یک فعالیت سرگرمی، برنامه صنعتی یا پشتیبانی از فعالیت های واکنش اضطراری باشد، کمپرسورهای Coltri اینجا هستند تا نوار را بالاتر ببرند. به شما اجازه می‌دهد به چیزهای ناشناخته برسید.

 

نمایندگی فروش کلتری در ایران

شرکت اویل کارو با سوابق درخشان و کارآمد، در حوزه ی توزیع و پخش سایر محصولات صنعتی coltry، گریس های فوق تخصصی، ملزومات نفت و گاز و پتروشیمی و تامین کننده ی روغن های خاص صنعتی و کمپرسورهای فشار بالای شرکت کلتری به سایر کارخانجات و صنایع و شرکت های نفتی در حال فعالیت می‌باشد. اویل کارو نماینده انحصاری شرکت کلتری می‌باشد و محصولات این شرکت را در کوتاه‌ترین بازه زمانی برایتان ارسال خواهد کرد.

 

وب سايت  رسمی شرکت شل coltri : 

www.coltri.com/en

5/5 - (5 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟