تریبولوژی اشتیاق بزرگ کمپانی او کا اس OKS است. از زمان تاسیس شرکت در سال 1978 هیچ چیز در این زمینه تغییر نکرده است. بر اساس سال‌ها تخصص، روان کننده‌ها و روغن صنعتی با کارایی بالا برای سرویس و مونتاژ تولید می‌شوند و در نتیجه کار گروهی صمیمانه، با اطمینان تحویل داده می‌شوند. بدیهی است که حفاظت فعال محیط زیست و ایمنی کار در طول این فرآیند تضمین می‌شود.

مشتریان در صنعت، تجارت، و شرکت‌های تولیدی و فرآوری از کیفیت و قابلیت اطمینان بالای محصولات قدردانی می‌کنند. مشکلات اصطکاک به طور ایمن و قابل اطمینان کاهش می‌یابد، به ویژه در برنامه های کاربردی حیاتی یا سیستم ها و ماشین‌هایی که تحت بارهای تنش بالا هستند. کوتاه شدن زمان‌های نصب و چرخه‌های نگهداری طولانی‌تر برای ماشین‌ها و سیستم‌ها به معنای صرفه‌جویی قابل توجه در هزینه و زمان بیشتر برای سایر وظایف و برای شما به عنوان مشتری است. محل شرکت در Maisach، نزدیک مونیخ است و شامل یک مرکز توسعه و تولید مدرن، پشتیبانی فروش جهانی و یک مرکز لجستیک مرکزی است.

روغن و گریس OKS

OKS یکی از اعضای Umweltpakt Bayern است که ابتکار وزارت محیط زیست، بهداشت و حمایت از مصرف کننده بایرن برای مسئولیت زیست محیطی شرکت است. در OKS، می‌توانید دو دنیای محصول روان‌کننده‌های تخصصی، گریس، روغن و محصولات نگهداری شیمی‌تکنیکی را از یک منبع دریافت کنید. همه محصولات با کارایی بالا برای مناطق خاص استفاده و برای نیازهای مشتری طراحی شده‌اند. در دسترس بودن مداوم محصول و تحویل به موقع از عوامل موفقیت تعیین کننده در کار روزانه است. OKS الزامات زنجیره تامین شما را از طریق یک مرکز تدارکات مدرن و یکپارچه در دفتر مرکزی خود در آلمان برآورده می‌کند.

خرید روغن و گریس OKS او کا اس

خرید آسان در سبک زندگی مدرن با مفهوم خرید آنلاین مرتبط است. از آنجایی که فعالیت‌های تجاری بخش مهمی از زندگی مدرن است، امروزه بسیاری از محصولات مورد نیاز در صنایع و مشاغل مختلف نیز به صورت آنلاین خریداری می‌شوند.

اگر قصد خرید روغن و یا گریس OKS او کی اس را دارید، کافیست در قسمت دسته بندی‌ها نوع روغن یا روان کننده مورد نیاز خود را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید. تعداد زیادی از انواع روغن موتور از برندهای مختلف را خواهید یافت. بر اساس اطلاعات و توضیحات هر محصول، روان کننده مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. کالای خریداری شده در اسرع وقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

انواع روغن و گریس او کی اس OKS

OKS یک شریک برتر برای تجارت است و کل محدوده خود را از طریق یک شبکه تجاری بین المللی منتخب توزیع می‌کند. مشتریان به طور فزاینده‌ای از این شبکه برای به دست آوردن محصولات مشابه با استانداردهای کیفیت یکسان برای همه مکان های خود استفاده می‌کنند. از سال 2003، OKS بخشی از گروه فرودنبرگ را تشکیل داده است، جایی که در زیر گروه تخصص های شیمیایی فرودنبرگ (FCS) ادغام شده است.

کمپانی OKS انواع گریس و روانکارهای صنعتی را با بهترین کیفیت تولید می‌کند.

به لطف توسعه و تولید در یک مکان واحد، OKS قادر است فناوری‌های جدید را در مدت زمان کوتاهی به محصولات آماده بازار تبدیل کند و آن را به یک شرکت نوآور و با عملکرد بالا در تماس با نیازهای مشتری تبدیل کند.

روغن OKS

OKS ساخت آلمان

زمانی که OKS در سال 1978 تأسیس شد، محصولات آن قبلاً توسط تیمی مجرب از شیمیدانان و مهندسان در اولین سایت این شرکت در مونیخ توسعه و تولید شده بود. امروزه، دفتر مرکزی این شرکت در Maisach، آزمایشگاه‌های پیشرفته و تجهیزات تست و بازرسی را به تیم توسعه و کیفیت OKS ارائه می‌دهد که طراحی محصولات با کارایی بالا را امکان‌پذیر می‌سازد و در عین حال بهینه‌سازی مداوم طیف کامل محصولات موجود و نظارت و تضمین تولید در کشورهای مختلف ملی  را فراهم می‌کند. امکانات تولید بین المللی مطابق با استانداردهای کیفیت بالای OKS می‌باشد.

رویکرد حساس OKS به محیط زیست

حفاظت از محیط زیست و ایمنی کاربر اولویت اصلی در OKS است. این متخصص به طور مداوم در حال توسعه بیشتر روان کننده های طولانی مدت و محصولات نگهداری شیمیایی است. در این فرآیند توجه ویژه ای به استفاده از منابع تجدیدپذیر و راندمان بالای محصولات می شود. به عنوان یک مشتری، شما از مصرف کم و صرفه جویی قابل توجه در هزینه سود زیادی می‌برید. استفاده از فناوری‌های نوآورانه، فرآیندهای تولید مدرن و تولید مسئولانه در آلمان، محصولات OKS را قادر می‌سازد تا به پایداری مطلوب دست یابند. آنها به کاهش چشمگیر اثرات زیست محیطی ناشی از فناوری کمک می‌کنند.

کیفیت تایید شده محصولات OKS آلمان

کارکنان با تجربه در توسعه و تولید، استانداردهای دقیق کیفیت جامع را تضمین می‌کنند. گواهینامه کیفیت (ISO 9001 از سال 1999)، حفاظت از محیط زیست (ISO 14001 از سال 2005) و بهداشت و ایمنی شغلی (ISO 45001 / OHSAS 18001 از سال 2005) نشان دهنده رویکرد ثابت کیفیت و ایمنی کار است.

OKS مفتخر است به بیش از 40 سال فعالیت. این شرکت به دلیل قدرت تجاری، ظرفیت نوآورانه و تمرکز بین المللی خود برجسته است. مراحل فردی توسعه  افراد و اشتیاق زیاد آنها به تریبولوژی و پیشرفت های تکنولوژیکی، با استانداردهای کیفیت دقیق، تعهد سازش ناپذیر و دانش دقیق صنعت تعریف می‌شود.

مهندس فردریش کوهن ویس در سال 1978 چشم اندازی داشت، حل مشکلات اصطکاک و سایش در سیستم ها و ماشین های دارای روان کننده های با کارایی بالا و در نتیجه کمک به صنعت برای صرفه جویی چند میلیارد یورویی در هزینه‌ها. این چشم انداز به واقعیت تبدیل شد. در همان سال، پیشگام فناوری روانکاری MoS2 OmniKote Spezialschmierstoffe GmbH را تأسیس کرد و تجربه گسترده خود را به این شرکت اخیراً تأسیس شده به ارمغان آورد. روان کننده های جدید با کارایی بالا به بازار رسیدند و سنگ بنای طیف کامل امروزی را تشکیل دادند. در سال 1981، شرکت نام خود را به OKS Spezialschmierstoffe GmbH تغییر داد و به توسعه خود ادامه داد.

OKS از سال 2003 به گروه فعال بین المللی فرودنبرگ تعلق دارد. OKS به عنوان یک شرکت در زیرگروه تخصص های شیمیایی فرودنبرگ (FCS)، از دانش جامع و ظرفیت نوآورانه بالا برای توسعه محصولات جدید و ادامه رشد پویا استفاده می کند. شرکت‌های FCS پیشروان بازار در روان‌کننده‌های با کارایی بالا برای کاربردهای صنعتی و در مواد جداکننده برای صنایع پلاستیک، لاستیک، مواد کامپوزیت و فلزات ریخته‌گری هستند.

امروزه این گروه با بیش از 30000 کارمند، بیش از 5 میلیارد یورو درآمد ایجاد می کند. OKS با دانش و نوآوری جامع خود در حال توسعه محصولات جدید، مقابله با چالش های صنعت و ادامه رشد پویا خود است.

شرکت OKS در سال 1978 شروع به کار کرده و به نوعی جزو شرکت های تازه تاسیس در این زمینه محسوب می شود.با توجه به تجربه کم خود نسبت به رقبا ، توانسته است به کیفیت و کارایی بالایی در زمینه های مختلف دسترسی پیدا کند.

محل شرکت در Maisach در نزدیکی مونیخ، شامل یک مرکز توسعه و تولید مدرن، پشتیبانی از فروش جهانی و یک مرکز لجستیک مرکزی است. از سال 2003 ، OKS بخشی از گروه فرویدنبرگ را تشکیل داد ، مکانی در زیر گروه های ویژه شیمیایی فرویدنبرگ (FCS) را از آن خود کرد.

فروش محصولات شرکت OKS

در مجموعه تامین روانکار کارو کلیه روان کننده‌های تخصصی و محصولات OKS او کی اس به صورت اورجینال و با ضمانت تقدیم مشتریان می‌شود. و شما به عنوان یک مشتری، از شبکه فروش متراکم بهره می‌برید. می‌توانید هر زمان که نیاز به مشاوره و خدمات داشته باشید، همیشه یک فرد متخصص برای راهنمایی شما در رابطه با خرید محصولات OKS در دسترس خواهید داشت که به طور کامل با نیازهای شما آشنا باشد. هنگامی که نیازهای جدید ایجاد می شود، راه حل های مناسب نیز ایجاد می گردد.

اویل کارو به لطف وفاداری عمیق، به مشتریان خود، مجموعه ای جذاب، خدمات مشاوره فنی بهینه و پشتیبانی بازاریابی گسترده، سال‌ها است که برای خرده فروشان و توزیع کنندگان متخصص، برند ترجیحی برای روان کننده های تخصصی و محصولات نگهداری شیمیایی در فعالیت می‌باشد. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می‌تواند محصولات تولید شرکت او کی اس (oks) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

برای دسترسی به سایت اصلی شرکت او کی اس (oks) می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

www.oks-germany.com/en/company

تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات کمپانی OKS

5/5 - (105 امتیاز)