معرفی شرکت CPI

معرفی کمپانی (شرکت CPI)

شرکت سی پی آی

مهندسی روغن CPI ، یک بخش از شرکت Lubrizol است، این شرکت رهبر جهان در تولید روانکار و روغن کمپرسور سنتتیک است. روغن سی پی آی بالاترین قابلیت های تولید و منابع فنی را به خدمت گرفته و روان کننده هایی با انعطاف پذیری بالا و قابلیت پاسخگویی به یک سازمان خدمات گرا را تولید می‌کند.

سی پی آی با ۴۰ سال سابقه تولید روانکارهای صنعتی در سطح بالای استانداردهای جهانی، توانسته در پیشرفت صنایع بزرگی در جهان نقش مهمی ایفا کند.

 

روغن CPI

“در سال ۲۰۱۴، ما یک تغییر هویت برند را آغاز کردیم تا دقیقاً بدانیم که چگونه مارک و محصولات ما توسط مشتریان و غیر مشتریان به طور یکسان درک می شوند. در نتیجه این ابتکار تصمیم گرفته شد تا نام خود را به CPI Fluid Engineering (روانکارهای مهندسی CPI )تغییر دهیم تا بهتر مشخص نماییم چه کسی هستیم و محصولاتی که تولید می کنیم چیست.

مهندسی سیالات همان کاری است که ما انجام می دهیم و کاری که همیشه انجام داده ایم. برای احترام به مشتریانمان ما نام جدید خود را انتخاب کردیم به این دلیل که این نشان دهنده قول جدی ما برای ارائه راه حل های سیال هدفمند برای مشتریان امروز و آینده است. هدف CPI حفظ نام تجاری قوی در صنعت روانکاری است. این شرکت بر اساس سالها تخصص فنی، پشتیبانی از مشتریان و تولید روانکارهای با بهره وری بالا ساخته شده است.”

 

تاریخچه شرکت Lubrizol

این شرکت با بیش از ۳۵ سال سابقه در توسعه سیستم های روانکاری مصنوعی با کارایی بالا توانایی ارائه روانکارهای مناسب با نیازهای مشتریان ما را داراست و صاحب یکی از بزرگترین خطوط تولید روغن سنتیتک در جهان است. ما در شرکت تامین روانکار کارو نماینده رسمی و وارد کننده ی روغن های سی پی آی هستیم.

 

یکی از کارخانه های پتروشیمی شرکت CPI

کارخانه های شرکت cpi

 

در ماه نوامبر سال ۲۰۰۷، شرکت Lubrizol کمپانی خنک سازی گریس Croda International Plc را خریداری کرد. محصولات به دست آمده در مهندسی سیالات CPI یکپارچه شده و شامل نام تجاری روغن Emkarate می باشد.

 

نمایندگی فروش cpi

نمایندگی فروش شرکت اویل کارو برای فروش محصولات شرکت نفت cpi به دلیل مسئولیتی که در قبال مشتری دارند به کیفیت محصولات توجه زیادی کرده و تنها محصولاتی در این نمایندگی عرضه میشوند که بالاترین کیفیت ممکن را دارند و تمام استاندارد های روز دنیا را به سرانجام رسانده اند نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت cpi به دلیل کیفیت و رعایت استاندارد‌های جهانی، فروش بالایی را نیز به نام خود ثبت کرده است. جهت خرید و سفارش کالا می توانید با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

انواع روغن سی پی آی

ویژگی ها و مزایای روغن CPI :

  • روغن CPI  به دلیل رقیق شدن جزئی با هیدروکربن ها در هیدروکربن ها نامحلول است.
  • این روغن روانکاری منحصر به فردی دارد و باعث بهبود راندمان و کاهش هزینه های عملیاتی می شود.
  • روغن CPI از نظر اکسیداسیون پایدار بوده و به همین دلیل عمر سیستم را افزایش می دهد.
  • این روغن دارای شاخص ویسکوزیته بالایی است. این بدان معناست که در طیف وسیعی از دماها شاهد تغییرات بسیار جزئی در ویسکوزیته خواهید بود.

 

فروش روغن CPI

گروه تامین روانکار کارو وارد کننده رسمی روغن CPI در ایران می باشد. این شرکت مفتخر است به منظور سهولت خرید برای مصرف کنندگان ایرانی این محصولات با کیفیت را در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهد. شما می توانید به راحتی روغن CPI  و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید.

 

 خرید روغن CPI

شرکت تامین روانکار کارو وارد کننده روغن cpi میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن سی پی آی و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره های موجود در سایت، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

تماس با روانکار کارو

5/5 - (7 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟