شرکت شل (Shell oil company) : شرکت رويال داچ شل شرکت چند ملیتی و بزرگترین شرکت نفتی اروپا در حوزه تولید روغن صنعتی و محصولات نفت و گاز می‌باشد. مرکز شرکت شل در شهر لاهه کشور هلند واقع شده است. بخش‌های مهمی از این شرکت بزرگ نفتی و ادارات مهم آن در شهر لندن بریتانیا می‌باشد. شرکت رویال داچ شل در سال 1907 با ادغام 2 شرکت بزرگ رویال داچ و شل که دو شرکت هلندی و بریتانیایی بودند تاسیس شد. شرکت شل در راستای رقابت با شرکت استاندارد اویل که رقیب آمریکایی آن بود، تاسیس شد.

شرکت شل یکی از بزرگترین شرکت‌های نفتی جهان است. امروزه سهام کمپانی شل در بورس آمریکا و اروپا قابل معامله است. شل در اکثر نقاط مختلف جهان فعال و دارای شعبات بسیار و سایت استخراج و پالایش فرآورده‌های نفتی است. فعاليت اصلی شرکت شل اکتشاف، استخراج نفت و همچنین پالايش و توزيع فرآورده‌های نفتی است. شل همچنين در زمينه تولید انرژی فعاليت گسترده‌ای دارد. با پیشرفت تکنولوژی، شرکت شل در زمینه انرژی‌های نوین و تجديد شونده، مانند انرژی بادی، خورشيدی و هيدروژنی نیز فعال است. همچنين شرکت شل يکی از بزرگترين توليدکنندگان انواع روانکار می‌باشد. امروزه روغن موتور شل از پرمصرفترین و با کیفیت‌ترین روغن موتورهای موجود در بازار است. همچنین انواع روغن صنعتی شل و گريس شل با بهترین کیفیت و استانداردهای روز تولید شده و در صنایع مختلف کاربرد گسترده‌ای دارند.

Shell plc یک شرکت چند ملیتی نفت و گاز بریتانیایی است که دفتر مرکزی آن در مرکز شل در لندن، بریتانیا قرار دارد. شرکت Shell plc سهامی عام با فهرست اولیه در بورس اوراق بهادار لندن (LSE) است. این شرکت یکی از شرکت‌های بزرگ نفت و گاز است و از نظر درآمد و سود یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان است که از سال 2000 در بین 10 شرکت برتر جهانی 500 فورچون قرار دارد.

کمپانی شل در تمامی زمینه‌های صنعت نفت و گاز از جمله اکتشاف، تولید، پالایش، حمل و نقل، توزیع و بازاریابی، پتروشیمی، تولید برق و تجارت فعال است. همچنین دارای فعالیت‌های انرژی تجدیدپذیر، از جمله سوخت‌های زیستی، هیدروژن، باد و خورشیدی است. شل در بیش از 99 کشور فعالیت دارد و حدود 3.7 میلیون معادل بشکه نفت در روز تولید می‌کند و حدود 44000 ایستگاه خدمات در سراسر جهان دارد.  تا 31 دسامبر 2019، شل کل ذخایر ثابت شده 11.1 میلیارد بشکه (1.76 × 109 متر مکعب ) معادل نفت داشت. شرکت نفت شل، زیرمجموعه اصلی آن در ایالات متحده، یکی از بزرگترین تجارت‌های آن است. شل 44 درصد از رایزن را در اختیار دارد، یک سرمایه‌گذاری مشترک با کوسان، که سومین شرکت بزرگ انرژی مستقر در برزیل از نظر درآمد و تولیدکننده عمده اتانول است.

خرید روغن شل

شرکت شل یکی از بزرگترین شرکت‌های نفتی تولید کننده انواع روغن موتور شل و روغن صنعتی شل می‌باشد. امروزه روغن صنعتی شل یکی از پر مصرفترین روانکارهای مصرفی در صنایع مختلف نظیر سیمان، پتروشیمی، تولید برق، خودروسازی، مواد غذایی و … است. روغن صنعتی شل، شامل انواع مختلفی از روغن می‌باشد که برای مصارف صنعتی با برند شل تولید می‌شود. قبل از خرید روغن شل، اطلاعات تولیدکننده دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن شل مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری کنید. می‌توانید جهت خرید با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

انواع روغن شل

از انواع روغن صنعتی شل می‌توان به روغن کمپرسور شل، روغن دنده شل، روغن توربین شل، روغن حرارتی شل، روغن تراش شل، روغن نسوز شل و… اشاره کرد. همچنین شرکت شل تولیدکننده انواع روغن موتور شل، روغن موتور دریایی شل و روانکارهای هوایی با برند ایروشل نیز می‌باشد.

فروش روغن شل

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره جهت تهیه انواع روغن و محصولات شل با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل خرید و مصرف و نگهداری از انواع روغن و گریس شل راهنمایی می‌کنیم. شرکت اویل کارو تنها نماینده رسمی کمپانی شل در ایران می‌باشد.

کمپانی شل

روند پیشرفت و تغییر لوگو شرکت شل

لوگو یا نشان تجاری کمپانی رویال داچ شل، نمادی از اولین حوزهٔ فعالیتی این شرکت، یعنی صید و تجارت صدف می‌باشد. نمونه اولیه لوگوی شرکت رویال داچ شل (سال ۱۹۰۰) یک صدف دوکفه‌ای رودخانه‌ای، با نمای جانبی بود، که در سال ۱۹۰۹ به صدف دلمه‌ای با نمای از بالا به پایین، تغییر یافت. نشان تجاری این شرکت، در طول سال‌های قرن بیستم، تغییرات زیادی پیدا کرد و در سال ۱۹۱۵ رنگ زرد با حاشیه قرمز، به عنوان رنگ‌های منتخب این علامت تجاری انتخاب شد.

در خصوص انتخاب این دو رنگ، دلایل مختلفی ذکر شده‌ است. رنگ بدنه کشتی‌های اولیه شرکت شل، قرمز رنگ بود، تا از بقیه نفتکش‌ها، قابل شناسایی باشد. همچنین، شرکت‌هایی که با کشور اسپانیا دادو ستد داشتند، با الهام از رنگ پرچم این کشور، رنگ‌های طلایی و قرمز را انتخاب می‌کردند. گروهی نیز بر این باورند، که رویال داچ شل، شرکت استاندارد اویل کالیفرنیا را در حکم رقیب خود، پیش رو داشت. این شرکت، رنگ زرد با حاشیه قرمز را انتخاب کرد، تا حس متفاوتی، در مقایسه با لوگوی شرکت استاندارد اویل، القاء کند.

آخرین ویرایش عمده در نشان تجاری این شرکت را، در سال ۱۹۷۱ یکی از مشهورترین طراحان صنعتی قرن بیستم، یعنی ریموند لوئیز انجام داد. لوگوی نهایی کمپانی شل، که در حال حاضر نیز استفاده می‌شود، به گونه‌ای طراحی شده‌است، که در بیشتر مواقع، بیننده به تمرکز زیاد برای یادآوری نام مالک این علامت تجاری، نیاز ندارد!

شرکت روغن صنعتی شل

تاریخچه شرکت شل

همانطور که بالاتر هم گفته شد رویال داچ شل در سال 1907 با ادغام 2 شرکت بزرگ رویال داچ و شل در جهت رقابت با شرکت استاندارد اویل آمریکا تاسیس شد. میزان سهم هر شرکت در ادغام به این صورت بود که طرف بریتانیایی مالک ۴۰٪ از سهام و طرف هلندی ۶۰٪ از سهام را، به خود اختصاص می‌داد. شرکت تازه تاسیس، رویال داچ شل نام گرفت و برای نخستین بار در شهر لندن ثبت گردید. شرکت رویال داچ شل، خیلی سریع به شهرت رسید. دو سال پس از تاسیس، سوخت هواپیمای اولین فردی که، بر فراز کانال انگلیس پرواز کرد از شرکت رویال داچ شل، تامین شد.

شرکت‌های بسیاری در جهان به مرور زمان و با گذشت سالها نوع فعالیت خود را تغییر داده و پس از مدتی، در زمینه دیگری شروع به فعالیت کرده اند. اما شرکت‌هایی که این گونه تحول در آن‌ها صورت گرفته و باعث پیشرفت آن‌ها شده است انگشت ‌شمار می‌باشند. شرکت رویال داچ شل، یکی از این شرکت‌ها محسوب می‌شود که بعد از تغییر حوزه فعالیت خود توانست به یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه انرژی و تولید انواع روانکار، روغن موتور و صنعتی تبدیل شود. پیش از افتتاح شرکت شل مارکوس ساموئل پدر، تجارت اشیای عتیقه را در بریتانیا آغاز کرد، سپس صادرات و واردات صدف دریایی را به آن اضافه کرد، کمتر کسی تصور می کرد که تجارت صدف‌های زیر دریا، آرام‌ آرام به نفت ‌کش‌های غول ‌پیکری تبدیل شوند که نفت و فراورده‌های نفتی را جابجا نمایند. برادران ساموئل، اگرچه راه پدر را در پیش گرفتند، اما مارکوس ساموئل پسر، در اواخر عمر خود، شرکت حمل‌ و نقل و تجارت شل را تاسیس کرد، که پس از ادغام با شرکت نفت رویال داچ در سال‌های آغازین قرن بیستم، شرکت رویال داچ شل تاسیس شد.

یکی دیگر از شرکت های بزرگ نفتی که به نام شل نیز شناخته می شود، شرکت رویال داچ شل است که بزرگترین تولید کننده نفت، گاز، روغن های صنعتی و روان کننده ها در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در لندن و لاهه قرار دارد. و فعالیت مستمر این شرکت 200 سال پیش توسط افرادی مانند هنری دتردینگ، آگوست کسلر و ژان با پتیت در هلند تأسیس شد.

شل، مکمل شرکت رویال داچ، توسط شخصی به نام مارکوس ساموئل در کاخ سلطنتی بریتانیا ایجاد شد و در سال 1907 این دو شرکت با هم ادغام شدند و شرکت رویال داچ شل را تشکیل دادند. یکی از معروف‌ترین شرکت‌های نفتی در جهان، شرکت رویال داچ شل است که نماینده فعالیت‌های مهم صنعت نفت و گاز از جمله اکتشاف و تولید نفت و تخم‌گذاری نفت خام، تولید مواد شیمیایی، تولید نفت خام، صنعت پتروشیمی و نفت است. صنعت. . شرکت نفت شل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برق در جهان و یکی از پیشروان در صنایع انرژی های تجدیدپذیر مانند تولید و گسترش سوخت های پایدار، نیروی باد، انرژی پایان ناپذیر خورشیدی است.

کمپانی شل

خرید روغن موتور شل

زمانی که مایلید یک روغن موتور خوب انتخاب کنید، باید به پارامترها و عوامل مختلفی توجه کنید. روغن موتور با کیفیت بالا دارای ویسکوزیته کافی و ضریب اصطکاک بسیار پایین بوده و قابلیت روانکاری قسمت‌های مختلف و قسمت‌های متحرک موتور را دارد. موتور از لحظه روشن شدن دچار اکسیداسیون و تجزیه حرارتی می‌شود و روغن پایه آن آلوده و کیفیت آن افت می‌کند و افزودنی‌های استاندارد آن مانند مواد شوینده نیز مصرف می‌شود. در این شرایط از خواص روانکاری، جذب ذرات معلق، پاک کننده‌ها و ناخالصی‌ها نیز کاسته می‌شود و بنابراین پس از بدتر شدن خواص روغن موتور، باید آن را با توجه به نوع روغن تغییر داد. به طور کلی روغن موتور شل دارای چندین عملکرد هست که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • حفاظت از قطعات موتور در برابر خوردگی و عملکرد بهینه قطعات متحرک موتور در دماهای مختلف.
  • خنک کننده قسمت های داخلی موتور.
  • قطعات داخل موتور باید عاری از دوده و ترکیبات حاصل از تجزیه روغن و رسوبات بین قطعات باشد.
  • کاهش سایش قطعات موتور.

روغن موتور شل اصلی

این شرکت یکی از فعال ترین شرکت‌های جهان است و در بیش از 90 کشور شعبه دارد. و مالک 47 پالایشگاه نفت و گاز در سراسر جهان است. رویال داچ شل تقریباً 3.1 میلیون بشکه نفت خام جهان را تامین می‌کند. بیش از 44000 پمپ بنزین فعال در سراسر ایالات متحده دارد. علاوه بر این، این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده فرآورده‌های نفتی، نیازهای 90 کشور جهان را که شامل تولید روان کننده های صنعتی و روان کننده‌ها و روغن‌های صنعتی می‌باشد، با بهترین کیفیت و عرضه محصولات خود تامین می‌کند.

شرکت نفت رویال داچ شل در کنار 5 شرکت معروف شورون، توتال، اکسون موبیل و بریتیش پترولیوم یکی از بزرگترین شرکت‌های نفتی جهان به شمار می‌رود. شرکت‌های بزرگ نفتی ایران نیز در صنایع مهم کشور از جمله صنایع نظامی، خودروسازی، صنایع دریایی و هوایی، صنعت آهن و فولاد، صنعت آهن و فولاد، صنعت کشاورزی، صنعت نساجی و فولاد، همکاری های بسیار مهمی با این شرکت دارند.

شل یک شرکت نفتی آمریکایی است که در واقع ریشه انگلیسی – هلندی داشت و می‌توان آن را یک شرکت چند ملیتی دانست. این شرکت بزرگ حدود 24000 کارمند دارد و دفتر مرکزی آن در تگزاس است. بهتر است برای خرید محصولات شل از نمایندگی معتبر این کمپانی اویل کارو خرید خود را انجام دهید. مشاورین ما بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

معرفی شرکت شل shell

شرکت نفت رویال داچ

شرکت نفت رویال داچ، (به انگلیسی: Royal Dutch Petroleum Company) یا شرکت نفت سلطنتی هلند، شرکت نفتی هلندی بود، که در سال ۱۸۹۰ میلادی توسط جین باپتیست آگوست کسلر و هنری دیتردینگ تاسیس شد. در زمان تاسیس شرکت نفت رویال داچ موضوع توسعه نفت در سوماترا، مطرح شده بود. با مدیریت کسلر و دترونیگ، سازمانی تشکیل شد، که از استراتژی ذخیره‌سازی و انتقال نفت استفاده می‌نمود. اولین فعالیت شرکت رویال داچ، به دستور ویلیام سوم؛ پادشاه هلند و بمنظور اکتشاف و حفاری در حوضه‌های نفتی کشور اندونزی آغاز شد.شرکت شل (به انگلیسی: Shell) یک شرکت بریتانیایی بود، که در سال ۱۸۹۷ توسط مارکوس ساموئل و برادرش ساموئل ساموئل، در پادشاهی بریتانیا تاسیس شد. شرکت شل در ابتدا در زمینه‌های غیر نفتی آغاز به کار کرد. در سال ۱۸۳۳ مارکوس ساموئل اول فروشنده اشیای عتیقه در شرق لندن، تصمیم به گسترش فعالیت تجاری خود می‌گیرد. او با تجارت صدف‌های دریایی که در آن روزها، بازار خوبی داشت به موفقیت در زمینه واردات و صادرات دست پیدا می‌کند. سالها بعد مارکوس ساموئل پسر و برادرش تجارت خانوادگی را ادامه داده و باعث توسعه آن می‌شوند. آنها شروع به صادرات ماشین‌آلات، پارچه و ابزار نمودند، و از خاور دور، برنج و چینی‌آلات وارد می‌کردند. در بازگشت از سفر ژاپن، مارکوس به کسب‌ وکار صادرات نفت به باکو و روسیه علاقمند شد. در آن دوره، انتقال دریایی نفت، معضلی برای همه شرکت‌های نفتی به‌ شمار می‌آمد. بشکه‌ها نشت پیدا می‌کرد و فضای بسیاری نیز، در کشتی اشغال می‌شد. برادران ساموئل، برای نخستین بار از مخزن، بمنظور نگهداری و حمل نفت، استفاده کردند، که در این صنعت، یک رویکرد انقلابی محسوب می‌شد. سال ۱۸۹۲ اولین نفتکش‌ها توسط شل، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ابتکار دیگر نیز، استفاده از کانال سوئز بود. در سال ۱۸۹۷ نام شل، با برند (نشان تجاری) معروف خود؛ «صدف» ظاهر شد. با آنکه مارکوس ساموئل پسر، در یک سال پایانی عمر، دچار سرطان شده بود، اما همت خود را به کار برد و این شرکت را ثبت نمود، که ابتدا نام آن را “سندیکای تانکر” گذاشت. این نام بسرعت به شرکت حمل‌ و نقل و تجارت شل تغییر یافت. تا سال ۱۹۱۹ میلادی، شرکت بریتانیایی شل، دارای هشت کشتی نفت‌کش بود.

شرکت شل در دهه ۲۰۰۰ و ۲۰۱۰ میلادی

شرکت رویال داچ شل، در سال ۲۰۰۵ برطبق انرژی‌های نوین، شرکتی جدید را تولید کرد، که در ۱۴۶ کشور دنیا، به صورت یک گروه گسترده‌ی جهانی از شرکت‌های انرژی، پتروشیمی و شیمیایی، فعالیت می‌نماید. شرکت شل، تا دهه ۲۰۰۰ میلادی جایگاه بسیار ویژه‌ای کسب کرد، و در حوزه نفت و فرآورده‌های نفتی،فعالیت می‌کرد.

حقایق شرکت شل

شل یک شرکت انرژی بین‌المللی است که در زمینه اکتشاف، تولید، پالایش و بازاریابی نفت و گاز طبیعی و تولید و بازاریابی مواد شیمیایی تخصص دارد. ما از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنیم و رویکردی نوآورانه برای کمک به ساختن آینده انرژی پایدار در پیش می‌گیریم. ما همچنین در انرژی سرمایه گذاری می کنیم، از جمله منابع کم کربن مانند باد و خورشید. و سوخت های جدید برای حمل و نقل، مانند سوخت های زیستی پیشرفته و هیدروژن. رویال داچ شل در سال 1907 تشکیل شد، اگرچه تاریخ ما را می‌توان به نیمه اول قرن نوزدهم ردیابی کرد. شرکت مادر گروه Shell Royal Dutch Shell plc است که در انگلستان و ولز ثبت شده است. مدیر اجرایی بن ون بوردن است.

روغن شل

روغن شل

روغن شل یکی از برترین برندها در دنیای صنعت و خودروسازی در دنیاست. که به صورت گسترده به سایر صنایع و کارخانجات در هرکجای دنیا پخش و توزیع می‌شود کیفیت محصولات شل منجر به دوام بالا و کارآیی بهتر محصولات این برند می‌باشد. امروزه محصولات با کیفیت شل توسط نمایندگی های فروش در سراسر جهان به دست مشتریان و متقاضیان این برند می‌رسد.

هدف شل تقویت پیشرفت همراه با راه حل های بهتر برای انرژی پاک تر و سالم تر و بیشتر است. ما معتقدیم که افزایش استانداردهای زندگی برای جمعیت رو به رشد جهانی احتمالاً به افزایش تقاضا برای انرژی، از جمله نفت و گاز، در سال‌های آینده ادامه دار خواهد بود. در عین حال، نیاز به مقابله با تغییرات آب و هوایی به این معنی است که یک انتقال جهانی به سمت یک سیستم انرژی کم کربن در حال انجام است.

انتظارات شرکت شل از مردم

کارکنان ما برای ارائه موفقیت آمیز استراتژی شل و حفظ عملکرد تجاری در بلندمدت ضروری هستند. عملکرد رقابتی در چشم انداز انرژی در حال تحول به افراد شایسته و توانمند نیاز دارد که در سراسر شل با هم کار کنند. ما معتقدیم که تیم‌های متنوع رهبران فراگیر ایمنی و عملکرد تجاری بهتری را ارائه می‌دهند.

گریس شل shell

یکی از معروف‌ترین روان کننده‌های این صنعت شل آلوانیا یا شل گدوس است. این روان‌کننده مانند سایر محصولات شل حاوی روغن‌ها، افزودنی‌ها و صابون‌های با کیفیت است و برای کاهش اصطکاک بین سطوح مختلف و همچنین کاهش فرسایش و جذب ذرات معلق و رسوبات فرموله شده است. گریس‌های پوسته‌ای در گریدهای مختلف و همچنین صابون‌های سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیوم و غیره موجود می‌باشند.
SHELL GREASE در گریدهای مختلف با پایه های مختلف مانند سدیم، لیتیوم، کلسیم، آلومینیوم و … تولید می‌شود. شل انواع گریس‌های معمولی، کلسیمی، لیتیومی، سدیمی، سبز، ضد شعله، سیلیکونی، پمپی، والین، ماشینی شل را تولید می‌کند. استفاده در صنایع مختلف روان کننده‌های صنعتی شل با روغن پایه، صابون، مواد افزودنی با کیفیت بالا برای کاهش اصطکاک و سایش و غیره فرموله می‌شوند. گریس‌های SHELL از صابون‌های سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیوم و … ساخته می‌شوند. گریس SHELL در بسته‌های 1، 5، 16، 18، 180 کیلوگرمی موجود است.

محصولات پرفروش شل

1. گریس شل آلبیدا ای پی تو

محصولات شل در سراسر جهان به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند و به دلیل کیفیت عالی محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان به دست آورده‌اند. Shell Albeda EP2 یکی از محصولات انحصاری شل است که با بهترین مواد افزودنی فرموله شده و در محدوده دمایی وسیعی قابل استفاده است. این محصول یک گریس چند منظوره با کیفیت بالا برای مصارف صنعتی می‌باشد. از ویژگی های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حاوی مواد افزودنی پیشرفته و دارای خواص ضد اکسیداسیون و ضد سایش عالی در دماهای بالا است.
  • دارای ترکیبی از ویسکوزیته بالا با روغن های معدنی و صابون های هیدروکسید است.
  • متناسب برای تسمه، یاتاقان، پمپ آب، اتصالات، ژنراتور.

2. روغن شل corena S2R 68

طیف گسترده ای از روغن های Shell Corena موجود برای کمپرسورهای هوا به شما این امکان را می‌دهد تا روغنی را انتخاب کنید که عملکرد کمپرسور شما را از طریق افزایش محافظت در برابر سایش، افزایش عمر روغن و راندمان بالای سیستم به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

روغن‌های شل به عنوان رهبر بازار روان کننده ها شناخته شده‌اند و دارای 60 سال سابقه نوآوری هستند. تجمع بیش از حد فیلم روغن می‌تواند به طور جدی عمر و کارایی کمپرسورهای هوا را کاهش دهد. Shell Corena شامل روغن‌های کمپرسور پیچ است، به این معنی که آنها به طور خاص برای کار با سیلندرها و پیچ‌ها طراحی شده‌اند. برای هر نیاز فنی و شرایط عملیاتی، یک روغن شل وجود دارد که به شما کمک می‌کند بیشترین بهره را از سرمایه‌گذاری خود ببرید. سری Corena Shell شامل جدیدترین روغن های مصنوعی برای محافظت در برابر سایش در دمای بالا و طولانی مدت است. عمر طولانی‌تر، نگهداری کمتر تجهیزات و ماشین آلات بسیار مهم است. روغن شل کورنا S2R 68 به شما این امکان را می‌دهد که بهترین شرایط را برای نیازهای عملیاتی خود داشته باشید. شرکت تواید روانکار کارو (oilkaro) به شما این امکان را می‌دهد تا روغنی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

3. روغن shell flushing oil 32

روغن Shell Flushing Oil 32 یک نوع روغن صنعتی است که توسط شرکت شل تولید می‌شود. این روغن برای استفاده به عنوان روغن فلوشینگ برای تمیز کردن و حذف آلودگی‌ها از سیستم‌های هیدرولیک، گیربکس‌ها و دیگر ماشین آلات صنعتی طراحی شده است. این روغن دارای ویسکوزیته 32 سی‌استکینز در دمای 40 درجه سانتی‌گراد است و با استفاده از روغن پایه با کیفیت بالا و افزودنی‌های مناسب برای ارائه ویژگی‌های تمیز کنندگی و فلوشینگ عالی فرموله شده است. با این حال، مهم است به یاد داشته باشید که برنامه و سازگاری دقیق این روغن ممکن است بسته به ماشین‌آلات و شرایط عملیاتی متفاوت باشد، بنابراین همیشه بهتر است قبل از استفاده از هر نوع روغن، توصیه‌های تولید کننده را مطالعه کنید.

خرید از نمایندگی شرکت شل

شرکت شل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های نفتی جهان، محصولات خود را از طریق شبکه توزیع گسترده‌ای که در سراسر جهان دارد به مشتریان خود عرضه می‌کند. برای خرید محصولات شرکت شل، می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های این شرکت در شهر یا منطقه خود مراجعه کنید. در نمایندگی شرکت شل، می‌توانید انواع محصولات نفتی از جمله بنزین، دوگانه سوز، ماشین روغن، روغن موتور و … را خریداری کنید.

در نمایندگی‌های شرکت شل، محصولات با کیفیت و با تضمین اصالت و کیفیت عرضه می‌شوند و می‌توانید با مشاوره کارشناسان حاضر در نمایندگی، بهترین محصولات برای نیازهای خود را انتخاب کنید. همچنین، در نمایندگی‌های شرکت شل، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای نیز استفاده کنید و سوالات خود را در مورد محصولات و خدمات شرکت شل از کارشناسان مربوطه بپرسید.

علاوه بر نمایندگی‌های شرکت شل، این شرکت امکان خرید آنلاین محصولات خود را نیز فراهم کرده است. در سایت رسمی شرکت شل، می‌توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. برای خرید آنلاین، می‌توانید به سایت رسمی شرکت شل مراجعه کنید و با انتخاب محصولات مورد نیاز و پرداخت آنلاین، درخواست خود را ثبت کنید.

شرکت شل برای راحتی مشتریان خود، از روش‌های پرداخت مختلفی همچون کارت‌های اعتباری، کارت‌های هدیه، پرداخت از طریق دروازه‌های پرداخت آنلاین و … پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، شرکت شل به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، بسته‌های تخفیفی و پیشنهادهای ویژه را نیز ارائه می‌کند. در کل، شرکت شل با داشتن شبکه توزیع گسترده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، به مشتریان خود خدمات با کیفیت و محصولات با اصالت و کیفیت ارائه می‌دهد.

شرکت شل در حوزه‌های مختلفی از جمله استخراج، تولید، پخش و فروش محصولات نفتی، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن تجربه بیش از ۱۰۰ سال در این صنعت، به عنوان یکی از پیشگامان صنعت نفت شناخته شده است.

شرکت شل با تلاش در راستای بهبود کارایی و کاهش هزینه‌ها، به دنبال استفاده از تکنولوژی‌های جدید و بهینه‌سازی فرآیندهای تولید و توزیع محصولات خود است. همچنین، شرکت شل به دنبال کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و بهینه‌سازی مصرف انرژی است.

شرکت شل به منظور حفظ محیط زیست، از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کند و به دنبال کاهش اثرات منفی تولید محصولات نفتی بر محیط زیست است. همچنین، این شرکت به منظور حمایت از جوامع محلی و بهبود شرایط زندگی آنها، به صورت فعال در برخی از مناطق جهان فعالیت می‌کند.

شرکت شل با داشتن شبکه توزیع گسترده، محصولات خود را در سراسر جهان به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین، با بهره‌گیری از استعدادهای متخصص و تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت، شرکت شل به عنوان یکی از شرکت‌های برتر صنعت نفت در جهان شناخته شده است.

نمایندگی شرکت شل در ایران

شرکت اویل کارو اولین و با تجربه‌ترین نمایندگی شرکت شل می‌باشد که با ده ها سال تجربه ی درخشان در زمینه ی ارائه انوع روغن‌های صنعتی در خدمت رسانی به مشتریان خود می‌کوشد. که با فراهم آوردن محصولات اصل و کاملا اورجینال آرامش را برای متقاضیان خود به ارمغان می‌آورد. این شرکت در زمینه های گسترده از جمله عرضه ی انواع رولبرینگ و بلبرینگ نیز فعالیت داشته و مشاوره رایگان در زمینه خرید هرگونه روغن و قطعات صنعتی، به مشتریان خود نیز ارائه می‌دهد.

شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت شل (shell) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

وب سايت  رسمی شرکت شل , Shell : 
 

کمپانی شل اقدام به تغییر نام بعضی از محصولات خود کرده است.لیست این محصولات را می توانید در فایل زیر مشاهده کنید.

لیست تغییر نام محصولات شرکت شل. دانلود کنید

تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات کمپانی شل

5/5 - (138 امتیاز)