معرفی کمپانی شرکت موبیل mobil

معرفی کمپانی شرکت موبیل mobil

موبیل (‏Mobil‏) شرکت آمریکایی است که در نوامبر سال 1999 با شرکت اکسان (‏Exxon‏) ترکیب شد. شركت نفتی ‏اکسان موبیل (‏Exxonmobil‏)‏‎ ‎یکی از بزرگ ترین شركت های نفتی جهان است که مرکز آن در شمال شهر ایروینگ در ‏تگزاس می باشد. کالاهای تولید شده توسط اکسان موبیل (‏Exxonmobil‏) با سه برند موبیل (‏Mobil‏) ، ‏اکسان (‏Exxon‏) و اسو (‏Esso‏) عرضه می شوند.‏ روغن موتور موبیل و روغن صنعتی موبیل جز پر فروشترین محصولات تولیدی این شرکت می باشد.
بنیانگذار شرکت نفتی اکسان موبیل جان راکفلر (‏John D. Rockefeller‏) بود.‏ شرکت اکسان ‌موبیل در واقع نسل جدیدی از کمپانی نفتی استاندارد اویل می‌باشد. اکسان ‌موبیل در سال ۱۹۹۹، با ادغام دو شرکت بزرگ نفتی آمریکایی اکسان و موبیل تأسیس شد. در واقع اکسان با نام استاندارد اویل نیوجرسی و موبیل نیز استاندارد اویل نیویورک شناخته می شدند. که امروزه با نام اکسان موبیل شناخته می شود.
شرکت اکسان‌موبیل بر پایه میزان درآمد سالانه یکی از بزرگترین شرکت های جهان شناخته می‌شود.
در سال ۲۰۱۲ این شرکت در رتبه نخست از بزرگترین شرکت های جهان با در نظر گرفتن ارزش سهام قرار گرفت. اکسان‌ موبیل یکی از بیشترین ذخایر نفتی را دارد. در سال ۲۰۰۷ ذخایر نفتی اکسان‌ موبیل معادل ۷۲ میلیارد بشکه برآورد شد.
۳۷ پالایشگاه نفت این شرکت در ۲۱ کشور مستقر می‌باشند. اکسان ‌موبیل با ظرفیت پالایش روزانه ۶٫۳ میلیون بشکه نفت بیشترین توانایی را در پالایش نفت و تولید فراورده های نفتی و انواع روانکار و روغن در جهان دارا می باشد.
در فهرست شش کمپانی بزرگ نفتی جهان، که با نام سوپرمیجر شناخته می‌شوند اکسان ‌موبیل رتبه اول را دارا می باشد.

خرید روغن صنعتی موبیل

شرکت موبیل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان تولید کننده روغن و گریس صنعتی می باشد. شرکت اکسان موبیل از برند تجاری موبیل برای عرضه انواع روغن صنعتی موبیل، روغن موتور موبیل، روغن موتور دریایی موبیل و گریس موبیل استفاده می کند. روغن صنعتی موبیل یکی از با کیفیت ترین و بهترین انواع روغن صنعتی در جهان می باشد. که با بهترین نوع روغن پایه تولید می شود. روغن صنعتی موبیل در صنایع گوناگون نظیر پتروشیمی، صنعت برق، معادن، مواد دارویی، خوراکی، سیمان و … استفاده می شود. از انواع روغن صنعتی موبیل می توان به روغن کمپرسور موبیل، روغن دنده موبیل، روغن توربین موبیل، روغن انتقال حرارت موبیل، روغن ترانس موبیل، روغن تراش موبیل، روغن هیدرولیک ضد آتش موبیل، روغن سیلیکون موبیل و… اشاره کرد. همچنین شرکت موبیل تولید کننده انواع روغن موتور موبیل، روغن موتور دریایی موبیل و گریس موبیل نیز می باشد. قبل از خرید روغن موبیل یا خرید گریس موبیل اطلاعات فنی دستگاه خود را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز دستگاه و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن صنعتی موبیل از عملکرد عالی دستگاه خود مطمئن شوید. روغن موبیل بالاترین کیفیت را در انواع روغن های صنعتی دارا می باشد و باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.

فروش روغن موبیل

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن موبیل با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن موبیل صنعتی و نحوه نگهداری از انوع روغن و گریس موبیل راهنمایی می کنیم.

تاریخچه شرکت موبیل

موبیل (به انگلیسی: Mobil) شرکت نفتی آمریکایی است که در سال ۱۹۱۱ در پی تفکیک کمپانی استاندارد اویل، به ۳۳ شرکت محلی، تحت نام استاندارد اویل نیویورک، تأسیس شد، که پس از مدتی، به سوکونی تغییر نام داد. سپس در سال ۱۹۲۰ این شرکت با نام تجاری موبیل اویل ثبت گردید.

در سال ۱۹۹۹ شرکت موبیل، توسط شرکت نفتی اکسون خریداری شد و با ادغام این دو شرکت، کمپانی اکسون‌موبیل شکل گرفت. امروزه شبکه‌ای از جایگاه‌های پمپ بنزین اکسون‌موبیل، کماکان با نام تجاری موبیل فعالیت می‌نمایند.

ساختمان مرکزی سابق شرکت موبیل، در فرفکس، ویرجینیا، در حال حاضر به عنوان دفتر مرکزی بخش پایین‌دستی اکسون‌موبیل استفاده می‌شود.

اکسان‌موبیل، (به انگلیسی: ExxonMobil) شرکت نفت و گاز آمریکایی و دومین شرکت نفتی بزرگ جهان است، که دفتر مرکزی آن، در شمال شهر ایروینگ، تگزاس قرار دارد.

کمپانی اکسان‌موبیل، هم‌اکنون به‌عنوان دومین شرکت بزرگ جهان بر پایه میزان درآمد سالانه، شناخته می‌شود. در سال ۲۰۱۲ این شرکت، در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰، در رتبه نخست از بزرگترین کمپانی‌های جهان قرار گرفت. در سال ۲۰۰۷ ذخایر نفتی اکسان‌موبیل؛ معادل ۷۲ میلیارد بشکه، برآورد شد.

با توجه به تعداد ۳۷ پالایشگاه نفت این شرکت، که در ۲۱ کشور مستقر می‌باشند، اکسان‌موبیل با ظرفیت پالایش روزانه ۶٫۳ میلیون بشکه نفت، بزرگترین پالایشگر جهان، محسوب می‌شود.

در فهرست شش کمپانی برتر نفتی جهان، که به نام «سوپرمیجر» طبقه‌بندی می‌شوند، اکسان‌موبیل، رتبه نخست را، به خود اختصاص داده است.محصولات تولید شده توسط شرکت اکسان‌موبیل، با سه برند «موبیل»، «اکسان» و «اسو» عرضه می‌شوند. بنیان‌گذار این شرکت نفتی، جان دیویس راکفلر بود.

شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت موبیل (mobil) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

نمایندگی شرکت موبیل

شرکت اویل کارو با ده ها سال تجربه ی در خشان در زمینه ی ارائه انواع روغن های صنعتی و سایر محصولات  شرکت موبیل و دیگر شرکت های نفتی معتبر جهان در حال خدمت رسانی است.

این شرکت از بزرگترین مراکز تامین و پخش سایر محصولات و روانکاوهای صنعتی مورد نیاز بزرگترین صنایع، کارخانجات و شرکت های بزرگ و معتبر می باشد.

تیم مشاوره ی خرید این شرکت در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان خود، مشاوره ی جامع و کامل به صورت رایگان را توسط برترین مدیران و مهندسین صنایع ارائه می دهد و آنان را برای خرید بهترین محصولات و روانکاوهای صنعتی یاری می دهد تا انتخابی هر چه بهتر و مناسب تر داشته باشند.

رضایت شما، سرمایه ماست

وب سايت رسمی شرکت موبیل , Mobil: 
5/5 - (2 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟