معرفی شرکت ChemGroup

معرفی شرکت ChemGroup

روغن های فرآوری شده AROMATIC

محصولات Polyflo® نشان دهنده خط منحصر به فرد روغن ChemGroup ساخت شرکت ChemGroup در فراوری روغن های معطر است که کاربردهای مختلفی را در صنایع متفاوت دارند. روغن های شرکت ChemGroup در درجه اول در صنایع پلاستیک استفاده می شوند. CHEMGROUP توزیع کننده پیشرو مواد شیمیایی صنعتی و تخصصی است که در میان بزرگترین کشور ها قرار دارد و رتبه 23 را در آمریکای شمالی و در 100 کشور برتر جهان دارد. CHEMGROUP مجموعه گسترده ای از ترمینال های کامیون، بارج و راه آهن را اداره می کند و دارای امکانات توزیع مواد شیمیایی متعدد در سراسر ایالات متحده است. CHEMGROUP که در سال 1980 تأسیس شد، دارای شراکت دیرینه با تولیدکنندگان اصلی و تامین کنندگان پیشرو و خدمات هزاران مشتری در تقریباً تمام بخش های اصلی بازار صنعتی است. تیم CHEMGROUP به ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان، سابقه تحویل به موقع 98٪ و به عنوان یک شرکت خصوصی ارائه دهنده راه حل های منعطف و سفارشی برای مشتریان خود افتخار می کند. کیفیت یعنی فراتر از انتظارات مشتریان.

 

مزایای روغن های ChemGroup

  • سازگاری فوق العاده در سیستم های PU، PVC و اپوکسی
  • محصول معطر
  • ویسکوزیته پایین که باعث بهبود رئوولژی و کاهش زمان و دمای کار است ، و رطوب پرکننده را تسهیل می کند و بارگذاری مواد جامد را آسان می کند.
  • محدوده جوش بالا در نتیجه دارای نوسان کم و ثبات حرارت است
  • جایگزین مناسب و اقتصادی برای پلاستیک های اولیه

ویژگی حلال های سنگین آروماتیک

حلال های معطر آروماتیک دارای قابلیت پرداخت بالا و ویژگی کنترل تبخیر هستند. این مواد به عنوان ترکیبی پیچیده از هیدروکربن های معطر به دست آمده از تقطیر جریان های معطراند و از نفت خام حاصل شده اند. این حلال ها در کاربردهای صنعتی مانند افزودنی های سوخت، رنگ ها و پوشش ها، آفت کش ها  استفاده می شوند. این حلال ها نفتالین تخلیه شده (کمتر از ۱٪ وزنی) هستند و در دو دامنه جوش (AROMATIC 200ND، AROMATIC 150ND) با تغییرات مختلف ارائه می شوند.

 

مزایا حلال های آروماتیک

  • ویژگی تبخیر یکنواخت
  • فلش پوینت بالا
  • نفتالین تخلیه شده

 

نمایندگی شرکت ChemGroup در ایران

در مجموعه تامین روانکار کارو کلیه روان کننده های تخصصی و  محصولات تعمیر و  نگهداری شیمیایی جم از طریق ارتباط با شرکت chem در تجارت فنی و روغن معدنی فروخته می شود. و شما به عنوان یک مشتری، از شبکه فروش متراکم بهره می برید. می توانید هر زمان که نیاز به مشاوره و خدمات داشته باشید با این شرکت تماس بگیرید، همیشه یک فرد متخصص برای راهنمایی شما در رابطه با خرید محصولات OKS در دسترس خواهید داشت که به طور کامل با نیازهای شما آشنا باشد. هنگامی که نیازهای جدید ایجاد می شود، راه حل های مناسب نیز ایجاد می گردد.

شرکت تامین روانکار کارو وارد کننده روغن chem میباشد. شما به راحتی میتوانید روغن ساخت شرکت ChemGroup و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره های موجود در سایت، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا مناسب ترین روغن را برای تجهیزاتتان انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

تماس با روانکار کارو

5/5 - (3 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟