معرفی شرکت امکاریت Emkarate

معرفی ( شرکت Emkarate )

شرکت Emkarate امکاریت یکی از برند های زیر مجموعه مهندسی روغن CPI است که تامین کننده پیشرو روغن های سنتتیک صنعت تبرید و تهویه مطبوع در جهان است. انواع روغن کمپرسور Emkarate  پلی استر (POE) برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از انواع کمپرسور در سیستم های با استفاده از مبرد HFC طراحی شده اند. این سری محصولات دارای تاییدیه های نصب شده در بخش های مختلف صنعت است

 

 

  • لوازم خانگی
  • سیستم های بزرگ صنعتی
  • تهویه هوا (مسکونی ، تجاری و حمل و نقل)
  • اتومبیل

 

در حال حاضر بیش از یک میلیارد کمپرسور در سراسر جهان از روغن Emkarate RL پر شده اند. طیف گسترده ای از ویسکوزیته، همراه عملکرد قابل اطمینان، روغن امکاریت را به گزینه ای برای سیستم های کمپرسور مبرد HFC تبدیل کرده است.

 

ویژگی ها و مزایای برجسته روغن Emkarate امکاراته

هر کمپرسوری نیاز به توجه دقیق به نوع روان کننده مورد استفاده در آن را دارد. روغن های معدنی سنتی با سیستم هایی که از مبرد HFC استفاده می کنند سازگار نیستند. روغن Emkarate به طور خاص برای ارائه ویژگی ها و مزایای زیر تهیه شده است

 

قابلیت های خاص

عملکرد بهینه سیستم HFC نیاز به توجه همزمان به مبرد و روان کننده دارد مخلوط مبرد و روغن امکاراته روان کننده ای یک فازی را تشکیل می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، ویسکوزیته روان کننده کاهش می یابد به طوری که با کارایی بیشتری به کمپرسور باز می گردد.

 

پایداری عالی شیمیایی و حرارتی

نتایج آزمایش های معتبر نشان می دهد که روان کننده های Emkarate RL پایداری عالی در حضور مبرد HFC ایجاد می کنند. علاوه بر این، آنها همچنین هیچ تأثیر منفی بر روی فلزات و سایر مصالح ساختمانی نشان نمی دهند.

 

خواص فیزیکی بهبود یافته نسبت به روغن های معدنی

روغن Emkarate خواص فیزیکی بهبود یافته ای را در مقایسه با روغن های معدنی سنتی دارا میباشد. ویژگی هایی مانند:
شاخص ویسکوزیته، دمای اشتعال و همچنین نقطه ریختگی فراهم می کند.

 

عملکرد بهتر سیستم

این سری محصولات به دلیل محافظت بالا از ساییدگی قطعات، اطمینان بیشتری در عملکرد سیستم کمپرسور به وجود می آورند. علاوه بر این، به روانکاری بیشتر و بهبود بهره وری انرژی کمک می کند.

 

نمایندگی فروش فروش شرکت Emkarate امکاریت

شرکت اویل کارو با بیش از سالها تجربه و فعالیت در زمینه ی توزیع و پخش محصولات صنعتی نمایندگی رسمی شرکت Emkarate امکاریت در داخل کشور است.

فعالیت های این شرکت در راستای  تامین  روغن های خاص صنعتی، فیلتر، گریس های تخصصی، روغن هوایی، روغن موتور، روغن خودرو  برای سایر کارخانجاتن و صنایع بزرگ می باشد.

شرکت تامین روانکار کارو وارد کننده  محصولات صنعتی اصل و اورجینال  Emkarate میباشد که محصولات صنعتی را به طور مستقیم از شرکت امکاراته سفارش می دهد . شما به راحتی میتوانید روغن امکاراته و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره های موجود در سایت، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا روغن مناسب و با کیفیت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

تماس با روانکار کارو

5/5 - (10 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟