معرفی شرکت امکاریت Emkarate

معرفی ( شرکت Emkarate )

شرکت Emkarate

شرکت Emkarate امکاریت یکی از برند های زیر مجموعه مهندسی روغن CPI است که تامین کننده پیشرو روغن های سنتتیک صنعت تبرید و تهویه مطبوع در جهان است. انواع روغن کمپرسور Emkarate  پلی استر (POE) برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از انواع کمپرسور در سیستم های با استفاده از مبرد HFC طراحی شده اند. این سری محصولات دارای تاییدیه های نصب شده در بخش های مختلف صنعت است

 

 

  • لوازم خانگی
  • سیستم های بزرگ صنعتی
  • تهویه هوا (مسکونی ، تجاری و حمل و نقل)
  • اتومبیل

 

در حال حاضر بیش از یک میلیارد کمپرسور در سراسر جهان از روغن Emkarate RL پر شده اند. طیف گسترده ای از ویسکوزیته، همراه عملکرد قابل اطمینان، روغن امکاریت را به گزینه ای برای سیستم های کمپرسور مبرد HFC تبدیل کرده است.

 

انواع روغن Emkarate امکاراته

هر کمپرسوری نیاز به توجه دقیق به نوع روان کننده مورد استفاده در آن را دارد. روغن های معدنی سنتی با سیستم هایی که از مبرد HFC استفاده می کنند سازگار نیستند. روغن Emkarate به طور خاص برای ارائه ویژگی ها و مزایای زیر تهیه شده است

 

خرید روغن Emkarate امکاراته

روغن Emkarate علامت تجاری یک سازنده مشهور و قابل اعتماد تجهیزات تبرید پارکر است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. سختی تلفظ این برند باعث شده تا کمتر کسی در بازار نام «امکارات» را شنیده باشد و اکثر فروشندگان این محصول را با نام مستعار «کره خرس» می شناسند!

روغن آمکارات برای روانکاری و بهبود عملکرد قطعات داخلی کمپرسور تبرید طراحی شده است که سیکل تبرید را بهبود می بخشد و خنک کننده بیشتری را فراهم می کند.روغن کمپرسور آمکارات می تواند با انواع کمپرسورهای تبرید از جمله کمپرسورهای بیتزر، کمپرسورهای دانفوس، کمپرسورهای کوپلند و نیز سازگار باشد.

 

فروش روغن Emkarate امکاراته

کمپرسور روغن سردخانه Emkarate، مشخصات. عمده فروشی و خرده فروشی سیستم های تبرید از روغن و مبرد استفاده می کنند. به طور کلی این دو با یکدیگر مخلوط می شوند که در نتیجه خواص ترمودینامیکی مبرد تغییر می کند و از طرفی روغن خاصیت محافظتی خود را از دست می دهد. تجربه نشان داده است که بیشترین آسیب به کمپرسور به دلیل ترکیب روغن و مبرد است. علاوه بر اختلاط روغن و مبرد، کمبود روغن کمپرسور از دیگر عوامل مرتبط با خرابی کمپرسور است. کمبود روغن ممکن است به دلیل عدم برگشت روغن یا برگشت نادرست روغن باشد. در مورد کیفیت روغن باید مراقب باشیم. روغن در دمای پایین جامد می شود و در اواپراتور باقی می ماند. روغن ها باید در برابر اکسیداسیون مقاوم باشند. روغن کمپرسور Emkarate یکی از روغن های مرغوب می باشد.

 

روغن Emkarate امکاراته

عملکرد بهینه سیستم HFC نیاز به توجه همزمان به مبرد و روان کننده دارد مخلوط مبرد و روغن امکاراته روان کننده ای یک فازی را تشکیل می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، ویسکوزیته روان کننده کاهش می یابد به طوری که با کارایی بیشتری به کمپرسور باز می گردد.

شرکت Emkarate

شرکت Emkarate

پایداری عالی شیمیایی و حرارتی

نتایج آزمایش های معتبر نشان می دهد که روان کننده های Emkarate RL پایداری عالی در حضور مبرد HFC ایجاد می کنند. علاوه بر این، آنها همچنین هیچ تأثیر منفی بر روی فلزات و سایر مصالح ساختمانی نشان نمی دهند.

 

خواص فیزیکی بهبود یافته نسبت به روغن های معدنی

روغن Emkarate خواص فیزیکی بهبود یافته ای را در مقایسه با روغن های معدنی سنتی دارا میباشد. ویژگی هایی مانند:
شاخص ویسکوزیته، دمای اشتعال و همچنین نقطه ریختگی فراهم می کند.

 

عملکرد بهتر سیستم

این سری محصولات به دلیل محافظت بالا از ساییدگی قطعات، اطمینان بیشتری در عملکرد سیستم کمپرسور به وجود می آورند. علاوه بر این، به روانکاری بیشتر و بهبود بهره وری انرژی کمک می کند.

 

نمایندگی فروش شرکت Emkarate امکاریت

شرکت اویل کارو با بیش از سالها تجربه و فعالیت در زمینه ی توزیع و پخش محصولات صنعتی نمایندگی رسمی شرکت Emkarate امکاریت در داخل کشور است.

فعالیت های این شرکت در راستای  تامین  روغن های خاص صنعتی، فیلتر، گریس های تخصصی، روغن هوایی، روغن موتور، روغن خودرو  برای سایر کارخانجاتن و صنایع بزرگ می باشد.

شرکت تامین روانکار کارو وارد کننده  محصولات صنعتی اصل و اورجینال  Emkarate میباشد که محصولات صنعتی را به طور مستقیم از شرکت امکاراته سفارش می دهد . شما به راحتی میتوانید روغن امکاراته و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره های موجود در سایت، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا روغن مناسب و با کیفیت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

 

تماس با روانکار کارو

5/5 - (10 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟