معرفی کمپانی شرکت ایروشل AeroShell

معرفی کمپانی ( شرکت ایروشل , AeroShell)

معرفی ایروشل AeroShell

برند ایروشل از زیر مجموعه های شرکت شل است. شرکت شل از برند ایروشل جهت عرضه انواع روانکارهای مورد استفاده در صنعت هوایی استفاده می کند. از انواع محصول ایروشل (AeroShell) می توان به روغن موتور پیستونی هوایی، روغن موتور توربین ایروشل هواپیما، روغن هیدرولیک هواپیما یا هلیکوپتر و گریس هایی که در دمای بسیار پایین مناسب استفاده در ارتفاع می باشند اشاره کرد. انواع روغن ایروشل دارای استانداردهای نظامی و بالاترین کیفیت برای مصارف هوایی می باشند.

 

 شرکت ایروشل

روغن موتور پیستون هواپیما، روغن جت، گریس یا مایعات هیدرولیک، AeroShell یکی از جامع ترین و اثبات شده ترین محصولات روان کننده هوانوردی است. ما این را با بهترین پشتیبانی فنی در صنعت ترکیب می کنیم. مجموعه AeroShell ما برای چندین نسل مورد اعتماد بوده و به طور گسترده در بازار روان کننده های هوانوردی در سراسر جهان استفاده می شود.

 

انواع روغن ایروشل

گریس های هواپیما برای جلوگیری از سایش و جلوگیری از خوردگی در شرایط سخت باید همه کاره باشند. گریس های AeroShell به طور خاص برای برتری در کاربردهای گسترده فرموله شده اند: محافظت از یاتاقان های چرخ در معرض. روانکاری دنده های با بار زیاد؛ در بلبرینگ های ساده، ساچمه ای و غلتکی؛ و روی سطوح کشویی و پیچ های محرک. گریس های چند منظوره ما می توانند به کاهش هزینه ها و بهبود راندمان نگهداری کمک کنند.

 

فروش روغن ایروشل

گریس های هوانوردی روان کننده هایی هستند که یک عامل غلیظ کننده درون آنها پراکنده شده است. آنها در اجزای مختلف هواپیما برای بهبود عملکرد استفاده می شوند.
گریس های مختلف را می توان در هواپیماها و سناریوهای خاص استفاده کرد. به عنوان مثال، گریس های هوانوردی را می توان برای اهدافی مانند مهار خوردگی، اجزای حامل بار روانکاری و اجزای روانکاری که در دماهای شدید کار می کنند استفاده کرد. محدوده AeroShell شامل انواع گریس های هوانوردی است که چند کاره هستند.

 

خرید روغن صنعتی ایروشل

شرکت ایروشل یکی از بزرگترین شرکت های نفتی تولید کننده انواع روغن موتور ایروشل و روغن صنعتی ایروشل است. در حال حاضر روغن صنعتی ایروشل یکی از پر مصرف ترین روانکارهای مصرفی در صنایع مختلف می باشد. روغن صنعتی ایروشل، شامل انواع مختلفی از روغن ها می باشد که برای مصارف در صنعت با برند ایروشل تولید می گردد. قبل از خرید روغن ایروشل، اطلاعات درباره تولید دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب را استفاده کنید. با خرید روغن ایروشل مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری نمایید.

 

ویژگی محصولات ایروشل

محصولات ایروشل یک سیال هیدرولیک معدنی هستند که افزودنی های اضافی برای بهبود روانکاری طبیعی سیال به آن اضافه شده است و برای عملیات در دمای پایین مناسب است. عامل روانکاری AeroShell LGF یک لایه لایه نازک پایدار را فراهم می کند. به سطوح فلزی در شرایط عملیاتی ملایم. هنگامی که شرایط سخت وجود دارد، افزودنی فشار شدید، بار مورد نیاز را در سطوح فلز به فلز تامین می کند تا از وقوع پدیده هایی مانند “ترک خوردن نردبان” و “لغزش چسبندگی” جزء پیستون جلوگیری کند.

 

نمایندگی شرکت ایروشل

شرکت اویل کارو با بیش ازسال‌ها سابقه و تجربه در زمینه ی پخش و توزیع انواع روغن های صنعتی و سایر محصولات و کالاهای صنعتی شرکت توتال و سایر شرکت های معتبر نفتی در دنیا  در حال فعالیت و خدمت رسانی می‌باشد که در این راستا توانسته است امتیازات ویژه ای با کسب رضایت مشتریان خود و صنایع مختلف  کسب کند. شرکت اویل کارو از معتبرترین و حرفه ای ترین مرکز تامین و پخش سایر محصولات صنعتی و روانکاوهای صنعتی مورد نیاز برای صنایع بزرگ، کارخانجات و شرکت های معتبر نفتی می باشد.

تیم مشاوره ی خرید گروه تامین روانکار کارو توسط مدیران و مهندسین صنایع در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان خود و کسب رضایت آن‌ها از خرید، مشاوره ی جامع و کامل به صورت رایگان  ارائه می‌کند و آنان را برای خریدن بهترین محصولات و کالاهای صنعتی یاری می دهد تا مشتریان خود را به سمت انتخابی هر چه بهتر و مناسب تر سوق دهد. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت ایروشل (AEROSHELL) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

وب سايت رسمی شرکت ایروشل , AeroShell: 
تماس با روانکار کارو
5/5 - (3 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟