برند ایروشل AeroShell از زیر مجموعه‌های شرکت شل است. شرکت شل از برند ایروشل جهت عرضه انواع روغن صنعتی مورد استفاده در صنعت هوایی استفاده می‌کند. از انواع محصول ایروشل (AeroShell) می‌توان به روغن موتور پیستونی هوایی، روغن موتور توربین ایروشل هواپیما، روغن هیدرولیک هواپیما یا هلیکوپتر و گریس‌هایی که در دمای بسیار پایین مناسب استفاده در ارتفاع می‌باشند اشاره کرد. انواع روغن ایروشل دارای استانداردهای نظامی و بالاترین کیفیت برای مصارف هوایی می‌باشند.

روغن موتور پیستون هواپیما، روغن جت، گریس یا مایعات هیدرولیک، AeroShell یکی از جامع‌ترین و اثبات شده‌ترین محصولات روان کننده هوانوردی است. ما این را با بهترین پشتیبانی فنی در صنعت ترکیب می‌کنیم.

انواع روغن ایروشل AeroShell

مجموعه AeroShell برای چندین نسل مورد اعتماد بوده و به طور گسترده در بازار روان کننده‌های هوانوردی در سراسر جهان استفاده می‌شود.گریس‌های هواپیما برای جلوگیری از سایش و جلوگیری از خوردگی در شرایط سخت باید همه کاره باشند. گریس های AeroShell به طور خاص برای برتری در کاربردهای گسترده فرموله شده اند. محافظت از یاتاقان های چرخ در معرض ساییدگی، روانکاری دنده‌های با بار زیاد، در بلبرینگ‌های ساده، ساچمه‌ای و غلتکی و روی سطوح کشویی و پیچ‌های متحرک. گریس‌های چند منظوره ما می‌توانند به کاهش هزینه‌ها و بهبود راندمان نگهداری کمک کنند.

فروش گریس ایروشل AeroShell

گریس های هوانوردی روان کننده‌هایی هستند که یک عامل غلیظ کننده درون آنها پراکنده شده است. آنها در اجزای مختلف هواپیما برای بهبود عملکرد استفاده می‌شوند. گریس های مختلف را می‌توان در هواپیماها و سناریوهای خاص استفاده کرد. به عنوان مثال، گریس های هوانوردی را می‌توان برای اهدافی مانند مهار خوردگی، اجزای حامل بار روانکاری و اجزای روانکاری که در دماهای شدید کار می‌کنند استفاده کرد. مصولات AeroShell شامل انواع گریس‌های هوانوردی است که چند کاره هستند.

گریس ایروشل AeroShell

روان کننده‌ها و روغن‌های Aeroshell محصولات شل هستند که برای استفاده در صنعت هوانوردی طراحی و تولید می‌شوند. محصولات آیروشل یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین برندها برای استفاده در بخش های هوانوردی و صنعتی دنیا برای نسل‌های مختلف هواپیما می‌باشد که مورد تایید تمامی مهندسان و طراحان صنعتی جهان است.

گریس AeroShell یکی از بهترین گریس‌های صنعتی و مناسب برای استفاده در انواع سیستم‌های بلبرینگ و گیربکس می‌باشد. شرکت AeroShell در زمینه تولید انواع روان کننده‌های صنعتی از قبیل: گریس، روغن، گریس معمولی، کلسیم، لیتیوم، سدیم، سبز، گریس نسوز، سیلیکون، پمپ، والوالین، دستگاه فعالیت دارد. روان کننده‌های ایروشل در انواع و اقسام صابون‌ها وجود دارند. روغن‌های استفاده شده در گریس آیروشل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و حاوی صابون های لیتیوم، سدیم، کلسیم و … می‌باشد. گریس آیروشل برای استفاده بر روی انواع تجهیزات صنعتی مناسب بوده و دارای طول عمر بالایی می‌باشد.

موارد استفاده ایروشل AeroShell

هر هواپیما به دلیل ساختار منحصر به فرد خود دارای کارت شناسایی منحصر به فرد است. بنابراین هر روغن، گریس یا سیال هیدرولیک به کار رفته در این هواپیما باید مختص آن هواپیما باشد. به همین دلیل نام‌های تجاری روان کننده‌های Aeroshell نامگذاری شده است. به عنوان مثال، یک شرکت هواپیمایی خاص با شماره‌های خاص یا یک برند خاص باید از درجه خاصی از Aeroshell استفاده کند.

خرید روغن صنعتی و گریس ایروشل AeroShell

شرکت ایروشل یکی از بزرگترین شرکت‌های نفتی تولید کننده انواع روغن موتور ایروشل و گریس ایروشل است. در حال حاضر روغن صنعتی ایروشل یکی از پر مصرف‌ترین روانکارهای مصرفی در صنایع مختلف می‌باشد. روغن صنعتی ایروشل، شامل انواع مختلفی از روغن‌ها می‌باشد که برای مصارف در صنعت با برند ایروشل تولید می‌گردد. قبل از خرید روغن ایروشل، اطلاعات درباره تولید دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب را استفاده کنید. با خرید روغن ایروشل مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری نمایید.

ویژگی محصولات ایروشل AeroShell

محصولات ایروشل یک سیال هیدرولیک معدنی هستند که افزودنی‌های اضافی برای بهبود روانکاری طبیعی سیال به آن اضافه شده است و برای عملیات در دمای پایین مناسب است. عامل روانکاری AeroShell LGF یک لایه لایه نازک پایدار را فراهم می‌کند. به سطوح فلزی در شرایط عملیاتی ملایم. هنگامی که شرایط سخت وجود دارد، افزودنی فشار شدید، بار مورد نیاز را در سطوح فلز به فلز تامین می‌کند تا از وقوع پدیده‌هایی مانند “ترک خوردن نردبان” و “لغزش چسبندگی” جزء پیستون جلوگیری کند.

نمایندگی شرکت ایروشل AeroShell

شرکت اویل کارو با بیش ازسال‌ها سابقه و تجربه در زمینه پخش و توزیع انواع روغن های صنعتی و سایر محصولات و کالاهای صنعتی شرکت ایروشل و سایر شرکت‌های معتبر نفتی در دنیا در حال فعالیت و خدمت رسانی می‌باشد که در این راستا توانسته است امتیازات ویژه‌ای با کسب رضایت مشتریان خود و صنایع مختلف کسب کند. شرکت اویل کارو از معتبرترین و حرفه ای‌ترین مرکز تامین و پخش سایر محصولات صنعتی و روانکارهای صنعتی مورد نیاز برای صنایع بزرگ، کارخانجات و شرکت های معتبر نفتی می‌باشد.

تیم مشاوره خرید گروه تامین روانکار کارو توسط مدیران و مهندسین صنایع در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان خود و کسب رضایت آن‌ها از خرید، مشاوره جامع و کامل به صورت رایگان  ارائه می‌کند و آنان را برای خریدن بهترین محصولات و کالاهای صنعتی یاری می دهد تا مشتریان خود را به سمت انتخابی هر چه بهتر و مناسب تر سوق دهد. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت ایروشل (AeroShell) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

وب سايت رسمی شرکت ایروشل  AeroShell
تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات کمپانی ایروشل AeroShell

5/5 - (65 امتیاز)