معرفی شرکت تگزاکو Texaco

شرکت تگزاکو

شرکت تگزاکو (به انگلیسی‎:‎‏ ‏Texaco‏) برند آمریکایی انواع روغن موتور، روغن صنعتی و سوخت می‌باشد. شرکت تگزاکو از زیر مجموعه های شرکت شورون می‌باشد.

 

 شرکت تگزاکو

این کمپانی همچنین دارای روغن موتور با نام تجاری “هاوولاین” می‌باشد. تکزاکو یک شرکت مستقل در صنایع نفت و گاز بود، تا اینکه در سال ۲۰۰۱ پالایشگاه‌ها و کلیه بخش عملیات تصفیه آن، با کمپانی شورون ادغام شد. در همان سال، بسیاری از جایگاه‌های پمپ بنزین تکزاکو نیز، به شرکت نفت شل، شعبه رویال داچ شل، در ایالات متحده، واگذار گردید.

این کمپانی در سال ۱۹۰۱ تحت نام شرکت نفت تگزاس، فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، در بیومونت تگزاس، توسط جوزف اس. کولینان، توماس جی. دونگوئه،

والتر بنونا شارپ و آرنولد شلات تأسیس شد. پس از کشف نفت، در اسپیندل‌تاپ، تکزاکو برای سال‌ها، تنها شرکت فروشنده بنزین و گازوئیل؛ تحت همان نام تجاری، در تمام ۵۰ ایالت، آمریکا و همچنین کانادا بود.

 

هدف شرکت تگزاکو

ساختمان مرکزی شرکت تکزاکو، تا پیش از ادغام با شورون در هریسون، نیویورک قرار داشت. در حال حاضر تکزاکو تولید بنزین خود را، با مشارکت تکرون (به انگلیسی: Techron) به فروش می‌رساند. شرکت تکرون، توسط شورون توسعه یافت و در سال ۲۰۰۵ به تکزاکو پیوست شد. نام تجاری تکزاکو در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و غرب آفریقا شناخته شده‌است. این کمپانی در اروپا نیز حضوری پر رنگ دارد، به عنوان مثال؛ در کشور انگلستان، در حدود ۱۱۰۰ جایگاه پمپ بنزین، با نام تجاری تکزاکو وجود دارد

تگزاکو در سال 1902 پس از کشف نفت در ایالت تگزاس در شهر بومانت تگزاس آمریکا با نام شرکت سوخت ‏تگزاس (‏Texas Fuel Company‏) تاسیس شد. پرچم دار محصولات شرکت تگزاکو بنزین تولیدی آن است که با ادیتیو تکرون عرضه می شود.

 

انواع روغن تگزاکو

از انواع روغن تکساکو که تاکنون تولید شده است می توان به روغن صنعتی، روغن گرمایشی و روغن موتور اشاره کرد. انواع روغن های تکساکو در مدل های مختلف موجود است و تاکنون مدل های زیادی از این روغن ها برای فروش به نمایندگی ها ارائه و عرضه شده است.

 

 روغن تگزاکو

در نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت تکساکو با توجه به مسئولیتی که این گروه از فروشندگان در قبال خریدار دارند، توجه زیادی به کیفیت محصول می شود و تنها محصولاتی هستند که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار بوده و تمامی استانداردهای روز دنیا را پاس کرده باشند. در نمایندگی ها ارائه می شود. نمایندگی فروش شرکت نفت تکساکو به دلیل رعایت استانداردها و کیفیت محصول توانست فروش بالایی را به ثبت برساند.

 

 خرید روغن تگزاکو

اگر کیفیت و قیمت برای شما مهم است، باید محصولات شرکت نفت تکساکو را از نمایندگی های فروش خریداری کنید. خرید محصولات شرکت نفت تکساکو از نمایندگی ها این امکان را به شما می دهد که تعداد زیادی از محصولات مدل مورد نظر خود را خریداری کنید که در خرده فروشی ها موجود نمی باشد.

 

فروش روغن تگزاکو

فروش فرآورده های نفتی تکساکو در ایران توسط نمایندگی ها محدودیت های عرضه را ایجاد کرده است زیرا تعداد نمایندگی ها نسبت به فروشگاه ها کمتر است. گروه روانکار کارو فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده است، بنابراین فروش محصولات شرکت نفت تکساکو محدودیتی ندارد و می توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و بدون محدودیت خریداری کنید.

 

نمایندگی شرکت تگزاکو

نمایندگی فروش شرکت اویل کارو برای فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو به دلیل مسئولیتی که در قبال مشتری دارند به کیفیت محصولات توجه زیادی کردهد و تنها محصولاتی در این نمایندگی عرضه میشوند که بالاترین کیفیت ممکن را دارند و تمام استاندارد های روز دنیا را به سرانجام رسانده اند نمایندگی فروش محصولات شرکت نفت تگزاکو به دلیل کیفیت و رعایت استاندارد ای جهانی فروش بالایی را نیز به نام خود ثبت کرده است. جهت خرید و سفارش کالا می توانید با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت تگزاکو (TEXACO) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

وب سايت رسمی شرکت تگزاکو , Texaco 
تماس با روانکار کارو
5/5 - (6 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟