شرکت کاسترول Castrol

شرکت کاسترول Castrol

شرکت کاسترول (به انگلیسی‎:‎‏ ‏Castrol‏) برند جهانی روغن موتور، روغن دنده و روغن صنعتی می باشد که در صنایع مختلف و خودرو کاربرد فراوان دارد.محصولات شرکت کاسترول طیف وسیعی از‎ ‎روغن ، ‏گریس روانکار های صنعتی در بر می گیرد. شرکت ‎کاسترول بخشی از گروه شرکت های ‏بی پی (‏BP‏) است‏‎.‎ که در سال 2000 با بی پی ادغام شد.
شرکت کاسترول در سال 1899 با نام شرکت نفتی ویکفیلد توسط چارلز ویکفیلد تاسیس شد.سپس با تحقیق بر روی روغن کرچک (castor oil) و استفاده از آن در روان کننده های این شرکت برند تجاری کاسترول متولد شد. در سال 1966 شرکت ‏نفتی انگلیسی بورما (‏Burmah‏) کاسترول را خریداری کرد و با نام ‏Burmah-Castrol‏ به فعالیت ادامه داد. سپس در ‏سال 2000 شرکت نفتی بی پی ‏Burmah-Castrol را خرید. امروزه کاسترول از زیرمجموعه های شرکت بی پی می باشد. که پرفروش ترین محصول آن روغن موتور کاسترول می باشد.

کاسترول یک شرکت نفتی بریتانیایی است که روانکارهای صنعتی و خودرو را به بازار عرضه می کند و طیف وسیعی از روغن، گریس و محصولات مشابه را برای اکثر کاربردهای روانکاری ارائه می دهد. نام Castrol در ابتدا فقط نام تجاری روغن موتورهای شرکت بود، اما زمانی که نام محصول بیشتر از نام اصلی شرکت CC Wakefield شناخته شد، سرانجام نام خود را به Castrol تغییر داد. از سال 2000، Castrol Limited یکی از زیرمجموعه های BP است که این شرکت را به مبلغ 4.7 ​​میلیارد دلار خریداری کرد.

 

روغن کاسترول

روغم کاسترول اینجاست تا به هر راننده، موتورسوار و هر صنعت روی زمین خدمت کند. ما این کار را از طریق نمایندگی های فروش انجام می‌دهیم. این بدان معناست که روغن‌ها، روان‌کننده‌ها، مایعات و گریس‌ها را با کارایی بالا برای هر کاربردی که می‌توانید تصور کنید، چه مصنوعی و چه معمولی، ایجاد کنید. ما همچنین می دانیم که شما نیاز دارید که هر قسمت از دنیای خود به آرامی کار کند، بنابراین هر قسمت از ماشین یا موتور سیکلت شما، پله برقی در مرکز خرید محلی شما، آسانسور در دفتر شما و حتی خط تولیدی که یخچال شما را ساخته است را روغن کاری می کنیم. .

 

خرید روغن صنعتی کاسترول

کاسترول از برندهای زیرمجموعه شکت بی پی می باشد. بی پی از کاسترول برای عرضه انواع روغن صنعتی کاسترول، روغن مووتور کاسترول و روغن موتور دریایی کاسترول استفاده می کند. روغن صنعتی کاسترول از محبوبترین و پرمصرفترین انواع روغن صنعتی در جهان می باشد. روغن صنعتی کاسترول در صنایع مختلف نظیر تولید سیمان، کشتیرانی، پتروشیمی، تولید برق، خودروسازی، مواد غذایی، دارویی و … استفاده می شود. روغن صنعتی کاسترول شامل انواع مختلفی از روغن می باشد که برای مصرف در صنایع مختلف با نام کاسترول عرضه می شود. از انواع روغن صنعتی کاسترول می توان به روغن کمپرسور کاسترول، روغن دنده صنعتی کاسترول، روغن توربین کاسترول، روغن انتقال حرارت کاسترول، روغن تراش کاسترول، روغن ضد آتش کاسترول و… اشاره کرد. همچنین شرکت کاسترول تولیدکننده انواع روغن موتور کاسترول، روغن موتور دریایی کاسترول و گریس کاسترول نیز می باشد. قبل از خرید روغن کاسترول یا خرید گریس کاسترول اطلاعات تولیدکننده دستگاه را مطالعه کنید تا روغن متناسب با نیاز خود و گرید مناسب استفاده کنید. با خرید روغن صنعتی کاسترول مناسب از صدمات احتمالی به دستگاه خود جلوگیری کنید.

 

فروش روغن کاسترول

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره فروش روغن کاسترول با ما تماس بگیرید. ما شما را در تمامی مراحل فروش روغن کاسترول و مصرف و نگهداری از انواع روغن و گریس کاسترول راهنمایی می کنیم.

همان طور که در ابتدا گفتیم یکی از محصول های تولیدی کاسترول روغن موتور است و این شرکت محصول های مختلف دیگری چون سرد کننده موتور؛ گریس، پاک کننده و واکس ها را تولید می کند اما، از بین تمام محصول های تولیدی شرکت کاسترول، روغن موتور آن محبوبیت جهانی دارد. تا جایی که در بیشتر دنیا کاسترول مترادف روغن موتور است!
محصول روغن موتور این شرکت برای ماشین های سواری، ماشین ها سنگین و همچنین موارد صنعتی و موتور سیکلت تولید می شود. در واقع روغن تولید شده توسط شرکت کاسترول خود زیر بخش های متعدد و زیادی دارد.

 

روغن صنعتی کاسترول

روغن صنعتی کاسترول نیز بسیار محبوب است. روغن صنعتی کاسترول نیز با توجه به انواع متعددی که دارد در صنایع مختلفی چون؛ خودور سازی، پتروشیمی، مواد غذایی، صنعت دارو، سیمان و تولید برق و صنعت کشتیرانی استفاده می شود.

 

کاسترول تقلبی و اصلی

در بازار، روغن های تقلبی با نام کاسترول فراوان است. همین امر سبب شده است مصرف کنندگان؛ روغن های تقلبی را با نام این برند بخرند و در نتیجه از کیفیت آن ناراضی شوند. برای خرید روغن های موتور کاسترول راه های متعددی وجود دارد به عنوان نمونه: شما می توانید به هولوگرام ظرف روغن توجه کنید. همچنین دقت کنید ظرف؛ دارای ضرب خوردگی نباشد. اما با وجود تمام این ترفند ها، باز احتمال این که از روغن تقلبی به نام کاسترول استفاده کنید زیاد است. بنابر این راه چاره چیست؟

خرید از عاملیت مجاز، راهی مطمئن

نمایندگی شرکت کاسترول

بهترین راه چاره برای خرید روغن های کاسترول اصل این است که، از عاملیت های آن در ایران خرید خود را انجام دهید. کاسترول دارای عاملیت های متعدد است. شما می توانید روغن کاسترول اصل را از مرکز پخش و تامین شرکت معتبر روانکار اویل کارو خریداری کنید. شرکت اویل کارو  با بیش از سالیان متمادی تجربه ی وسیع و گرانبها در این زمینه، رقیب سرسخت سایر مراکز پخش محصولات اصلی و اورجینال کاسترول می باشد.  این بازرگانی با فعالیت های گسترده و حرفه ای توسط برترین مدیران و مهندسین صنایع موفق شده است که عاملیت شرکت کاسترول را کسب کند. در نتیجه با خرید از این شرکت دغدغه اصل یا تقلبی بودن روغن کاسترول را نخواهید داشت و با اطمینان خرید می کنید.

وب سايت شرکت کاسترول , Castrol : 
تماس با ما
5/5 - (34 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟