معرفی شرکت کلوبر kluber

معرفی ( شرکت کلوبر kluber )

معرفی شرکت کلوبر

کلوبر (به انگلیسی: ‏‎ Kluber،به آلمانی: ‏Klüber‏) شرکت آلمانی است که مرکز آن در شهر مونیخ ‏‏(‏Munich‏) آلمان واقع شده است. شرکت کلوبر تولید کننده انواع روانساز تخصصی، روغن صنعتی و گریس تخصصی برای استفاده در انواع صنایع می باشد.‏ شرکت کلوبر طیف وسیعی از روغن و گریس های صنعتی را تولید می کند که به حدود 2000 مدل روانکار تخصصی می رسد. بنیان گذار کلوبر kluber تئودور کلوبر (‏Theodor Klüber‏) بود که در سال 1929 با تولید روغن معدنی آغاز به فعالیت ‏کرد.‏ از سال 1950 شرکت کلوبر kluber به تولید روغن صنعتی، گریس و روانکارهای تخصصی رو آورد. نام قدیم شرکت کلوبر Klüber Lubrication München KG بود که در سال 2012 به نام Klüber Lubrication München SE & Co. KG تغییر یافت.

کلوبر kluber روغن صنعتی و روانکارهای خود را برای صنایعی چون راه آهن , خودرو سازی , پردازش و ساخت شیشه , پالت و کاغذ , پلاستیک و لاستیک , معادن , نفت و گاز , سیمان, نساجی , دریایی , غذایی و دارویی تولید کرده است . و مهمتر از همه در ارتباط با گریس ها انواع روغن ها و گریس ها را در صنایع کمپروسور , یاتاقان ساده , زنجیر ها , دنده ها , دریچه و اتصالات , چرخ های دنده و .. را به بازارهای جهانی عرضه می کند . این شرکت توانسته است با سابقه ای در حدود ۸۰ سال در حوزه ی تجهیزات آزمایشگاهی و و روغن ها و روانکارهای صنعتی از تامین کنده های اصلی گریس در جهان باشد.

شرکت کلوبر علاوه بر تولید محصول به کیفیت آن نیز دقت می کند تا محیط زیست را حفظ کند زیرا محصول بی کیفیت به محیط زیست ضرر می رساند . به همین علت است که کلوبر تلاش می کند تمامی تولیدات خود را بر انرژی های تجدید پذیر ارائه دهد تا از انتشار گازهای گلخانه ای و زباله جلوگیری کند.

 

انواع روغن کلوبر kluber

 • انواع گریس ها
 • اسپری های روان کننده
 • روانکاری سح فلزی
 • واکس های روان کننده
 • روانکارهای صنعتی و انواع آن
 • مهارکننده ی خوردگی

 

روغن کلوبر

کلوبر یک شرکت المانی است که مرکز آن در شهر مونیخ کشور آلمان واقع گردیده است. این شرکت به انگلیسی kluber و به آلمانی Klüber که جز بزرگ ترین تولیدکنندگان روانسازهای مختلف تخصصی ، گریس و روغن صنعتی می باشد که در صنایع متفاوتی می توان از آنها استفاده کرد. این شرکت روغن ها و گریس های صنعتی مختلفی را تولید میکند که میتواند گفت حدودا دو هزار مدل از روانکارهای تخصصی را تولید مینماید.
تولید روغن صنعتی، روانکارهای تخصصی و گریس ها توسط شرکت کلوبر از سال ۱۹۵۰ شروع شده است و البته تئودور کلوبر بنیان گذار این شرکت با تولید روغن معدنی در سال ۱۹۲۹ فعالیت خود را آغاز نمود.

 

شرکت کلوبر

کلوبر روغن صنعتی و روانکارهای خود را برای صنایع مختلفی مثل راه آهن، پردازش و ساخت شیشه، خودروسازی، پلاستیک و لاستیک، پالت و کاغذ، نساجی، غذایی، نفت و گاز، معادن و داروسازی تولید کرده است و البته از همه این موارد مهم تر گریسها و انواع روغن را در بازارهای جهانی در صنایع کمپرسور، زنجیرها، یاتاقان ساده، اتصالات و دریچه، چرخ های دنده عرضه کرده است. این شرکت بزرگ توانسته است جز تامین کننده های اصلی گریس در دنیا در حوزه های تجهیزات ازمایشگاهی و روانکارهای صنعتی و روغن ها باشد.

شرکت کلوبر افزون بر اینکه تلاش می کند تا محصولات با کیفیتی را تولید کند تا محیط زیست را حفظ کند چون محصولات بی کیفیت قطعا به محیط زیست ضرر می رسانند بلکه تلاش می کنند که همه ی تولیدهای شرکت خود بر انرژی های تجدید پذیر ارائه بدهند تا از انتشار گازهای گلخانه ی و زباله نیز جلوگیری می نماید.

 

خرید روغن کلوبر

 

 • – انواع گریس ها
 • – روانکاری های سطح فلزی
 • – اسپری های روان کننده
 • – روانکاریهای صنعتی و انواع آنها
 • – مهار کننده ی خوردگی

 

کلوبر محصولات مرغوبی را به مشتریان ارائه میدهد که البته باکیفیت نیز می باشند و همچنین استانداردهای مختلف را رعایت می کنند تا بتوانند استانداردها و گواهینامه های مختلف را دریافت کنند که البته موفق شده اند همچون استانداردهای ISO 9001 , ISO 1401 , TS 16949 و…
همچنین این شرکت در حوزه دارو غذا نیز موفق شده است تا گواهینامه ISO21469 را دریافت کنند. بهترین گریسها را میتوان گریس کلوبر دانست که در عرضه ی گریس این شرکت در دنیا پیشتاز شده است.
دقت داشته باشید که باید در امر انتخاب روغن و گریس ها به سراغ برندهای معتبر و مشهور در دنیا بروید و از برندهای نامعتبری که به دستگاه های شما ضرر می رسانند استفاده نکنید.

 

فروش روغن کلوبر

Kluber با ارائه محصولات مرغوب و با کیقیت و با رعایت استانداردها موفق به دریافت استانداردها و گواهینامه ها شده است . گواهینامه های استانداردی چون ISO 9001 , ISO 1401 , TS 16949 و ..

همچنین شرکت کلوبر در حوزه ی دارو و غذا موفق به دریافت گواهینامه ISO21469 شده است . بهترین گریس ها گریس کلوبر هستند که در عرصه ی گریس این شرکت پیشتاز در جهان است .

 

نمایندگی فروش شرکت کلوبر

شرکت اویل کارو با بیش از سالها تجربه و فعالیت در زمینه ی توزیع و پخش محصولات صنعتی نمایندگی رسمی شرکت کلوبر در داخل کشور است.

فعالیت های این شرکت در راستای  تامین  روغن های خاص صنعتی، فیلتر، گریس های تخصصی، روغن هوایی، روغن موتور، روغن خودرو  برای سایر کارخانجاتن و صنایع بزرگ می باشد.

شرکت تامین روانکار کارو وارد کننده  محصولات صنعتی اصل و اورجینال کلوبر است این شرکت محصولات صنعتی را به طور مستقیم از شرکت کلوبر سفارش می دهد . شما به راحتی میتوانید روغن امکاراته و صدها روغن صنعتی دیگر را سفارش دهید. کافی است با شماره های موجود در سایت، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند تا روغن مناسب و با کیفیت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت کلوبر (klueber) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

وب سايت رسمی شرکت کلوبر , klueber
تماس با روانکار کارو
5/5 - (4 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟