معرفی شرکت کمپ ایر Compair

معرفی (شرکت کمپ ایر , Compair )

شرکت کمپ ایر (CompAir) یکی از شرکت های معروف مهندسی و تولید کمپرسور هوا و سیستم های گاز می باشد. شرکت کامپ ایر از زیر مجموعه های شرکت گاردنر دنور (Gardner Denver) می باشد. که این شرکت در سال 1859 در آمریکا تاسیس شده است. که امروزه از بزرگترین تامین کننده تجهیزات صنعتی در جهان می باشد. کامپ ایر در سال 1968 با ادغام دو شرکت به وجود آمد. همچنین کامپ ایر در زمینه تولید روانکار و روغن کمپرسور کامپ ایر نیز فعال می باشد.

 

تاریخچه شرکت کمپ ایر

این شرکت در شهر کمبردیچ انگلستان و در سال 1968 از ادغام دو شرکت (هولمن بروس) و (بروم وید) به وجود امد.از سال 1972 به بعد تغییر نام داد. هولمن بروس در سال 1801 و بروم وید در سال 1898 تاسیس شد. هدف تاسیس این شرکت به گفته مدیران آن ، رقابت موثر در ببازار های جهانی است. تولیدات این شرکت در صنایع مختلف خوردنی و نوشیدنی ، دارویی ، اتومبیل ، تولید صنعتی ، شیمیایی ، الکترونیک و … کاربرد دارد.

Mix JSC از سال 2002 راه اندازی شده است و به عنوان نماینده رسمی CompAir (آلمان) عضو گروه Garner Denver ایالات متحده و بسیاری دیگر از تامین کنندگان صنعتی معروف بین المللی در ویتنام است.

اصول کسب و کار ما باور  اثربخشی پرستیژ است. ما متعهد می شویم که بالاترین سرمایه گذاری موثر در بین تمام محصولات و خدمات را توسط مشاور فنی و پشتیبانی و بهترین خدمات پس از فروش برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم .

کمپرسورها، خشک کن ها و فیلترهای هوا با نام تجاری CompAir (آلمان) یکی از شرکت های پیشرو کمپرسور هوا در جهان و متعلق به گروه Garner Denver (ایالات متحده آمریکا) است.

کامیون‌های لیفتراک، سکوهای کاری هوایی / کامیون‌ها با نام تجاری JLG ( ایالات متحده آمریکا )، کامیون‌های حمل کانتینر با نام تجاری Linde ( آلمان )، جاروها و اسکرابرها با نام تجاری Tennant ( ایالات متحده آمریکا ).
نام تجاری جوش پلاستیک Leister ( سوئیس ) و نام تجاری Technodue ( ایتالیا )
پمپ صنعتی فلایگت ( ایالات متحده آمریکا )
CompAir یکی از معروف تولید کنندگان کمپرسور هوا در جهان است. کمپرسور CompAir به دلیل انواع کمپرسورهای فراوان و متنوع خود،می تواند تقریباً خواسته های مشتریان را برآورده کند. محصولات CompAir شامل موارد زیر است

 

 • کمپرسور هوای روغنی
 • کمپرسور هوای بدون روغن
 • کمپرسور هوای سیار
 • کمپرسور هوا پیستونی

 

پس از 10 سال حضور در بازار ویتنام، شرکت MIX، کمپرسور CompAir را به بیش از 100 مشتری در زمینه های مختلف از جمله: کارخانه کشتی سازی، سیمان، ساخت و ساز، داروسازی، مواد غذایی، منسوجات و … عرضه کرده است که عبارتند از: Thanh Thanh، استاندارد آمریکایی. سرامیک، CP Livestock، Sai Gon Milk، Sanofi-Aventis، تنباکو Ben Thanh، Sao Mai، Ha Tien، سیمان Holcim، پلاستیک بلند Thanh، کفش Thanh Binh، ….

برای پشتیبانی از فروش، تیم خدمات آموزشی خوبی از تامین کننده برای خدمات پس از فروش و همچنین شبکه انبارها نه تنها در شمال و جنوب ویتنام بلکه درسنگاپور برای تعویض قطعات یدکی فوری و به موقع برای تمام نیازهای مشتریان فراهم نموده‌است .

در اینجا بروشور محصولات CompAir و خدمات ما است. برای هر گونه اطلاعات یا توضیح بیشتر، لطفاً به عنوان اطلاعات سرفصل با ما تماس بگیرید. کارکنان ما از مشاوره و حمایت از درخواست شما خوشحال هستند. ما امیدواریم که پاسخ شما را دریافت کنیم و در اولین فرصت با شما همکاری کنیم.

CompAir یک شرکت مهندسی و تولید است که متخصص در سیستم های هوای فشرده و گاز است. این یک بخش از Ingersoll Rand در فهرست NYSE است.

CompAir زمانی تشکیل شد که هولمن با BroomWade ادغام شد تا “سازمانی با منابع برای رقابت موثر در بازارهای جهانی …. نام گروه International Compresed Air Corporation بود. چهار سال بعد نام به CompAir تغییر یافت.” دیلان الکساندر سپس بعداً به عنوان مالک مشترک شرکت ارتقا یافت. این شرکت همچنین شروع به تولید دستگاه پخش سی دی کرد.

 

سیر زمانی تشکیل شرکت کمپ ایر

 • Holman Bros Ltd در سال 1801 در Camborne، Cornwall تشکیل شد
 • BroomWade در سال 1898 در High Wycombe، Buckinghamshire، انگلستان
 • در سال 1968 این دو شرکت ادغام شدند و CompAir را تشکیل دادند
 • در سال 1985 Compair توسط Siebe Gorman خریداری شد
 • در سال 1999 Siebe PLC و BTR plc ادغام شدند و به Invensys تبدیل شدند
 • در سال 2002 توسط Alchemy Partners (Guernsey) Ltd. به مبلغ 1 پوند از Invensys خریداری شد.
 • از Invensys. کیمیا 41.4 میلیون پوند سرمایه گذاری کرد تا بازسازی کامل کسب و کار زیان ده CompAir را در ازای 67 درصد سهام سرمایه گذاری کند.
 • اکتبر 2008 Alchemy Compair را به Gardner Denver به مبلغ 200.6 میلیون پوند فروخت.

 

CompAir طیف وسیعی از فناوری های مختلف را بسته به برنامه مورد نیاز ارائه می دهد. امروزه بهره‌وری انرژی یکی از مهمترین ملاحظات هنگام انتخاب راه حل مناسب هوای فشرده است. جایی که خروجی تولید شده تا حد امکان با تقاضا مطابقت دارد.

فن آوری کمپرسور هوا CompAir در طول سالیان متمادی تکامل یافته است. بهبود عملکرد با هر نسل جدید از محصولات ایجاد می شود، که در آن هدف نهایی صرفه جویی در انرژی و به نوبه خود نتیجه نهایی شما است.

برای کمک به بهتر کردن زندگی، به فناوری های کمپرسور CompAir تکیه کنید.

نمایندگی فروش کمپ ایر

گروه تامین روانکار کارو با بیش از سالها تعهد و خدمات رسانی موفق در حوزه ی توزیع و پخش محصولات صنعتی به تمامی کارخانجات پیتروشیمی ها و صنایع پر قدرت و معتبر داخلی، موفق به ثبت سابقه ای درخشان در این زمینه میباشد و به واسطه عرضه ی محصولات اصل و باکیفیت در لیست معتبرترین نمایندگی های فروش محصولات صنعتی کشور‌های معتبر نفتی در جهان می‌باشد.

این تیم قدرتمند در جهت سهولت و رضایت مشتری از خرید امکان ارائه مشاوره برا برقراری ارتباطبا برترین کارشناسان و متخصصان را ارائه می دهد.  شما می‌توانید قبل از خرید محصولات مورد نیاز خود با شماره های ما تماس بگیرید.

شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت کمپ ایر (COMPAIR) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

وب سايت رسمی شرکت Compair
تماس با روانکار کارو
5/5 - (4 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟