معرفی شرکت گالف Gulf

معرفی (شرکت گالف Gulf )

شرکت گالف (Gulf Oil) یکی از شرکت های نفتی بزرگ جهانی واقع در آمریکا بود که در زمینه تولید و عرضه انواع روانکار، روغن موتور، گریس و سوخت از سال 1901 تا 1985 فعالیت داشت. شبکه بین المللی مراکز خدمات رسانی گالف امروزه با دارا بودن بیش از 1100 شعبه در 25 کشور جهان مثل اروپا، خاورمیانه و جنوب آمریکا توسعه پیدا کرد که البته لازم به ذکر است تمامی این مراکز با وجود دارا بودن مالکیت مستقل اما تحت لیسانس شرکت گالف و با لوگوی نارنجی آن به فعالیت خود ادامه می دهند.

گالف اویل از سال 1901 تا 15 مارس 1985 یک شرکت بزرگ نفتی جهانی بود. هشتمین شرکت بزرگ تولیدی آمریکایی در سال 1941 و نهمین شرکت بزرگ در سال 1979، گالف اویل یکی از شرکت‌های نفتی موسوم به Seven Sisters بود. قبل از ادغام با استاندارد اویل کالیفرنیا ، گالف یکی از ابزارهای اصلی ثروت خانواده ملون بود . هم Gulf و هم Mellon Financial دفتر مرکزی خود را در پیتسبورگ داشتند.

مقر سابق گالف که در ابتدا به عنوان “ساختمان خلیج” (در حال حاضر کاندوهای اداری برج خلیج فارس ) نامیده می شد، یک آسمان خراش آرت دکو است. بلندترین ساختمان در پیتسبورگ تا سال 1970، زمانی که توسط برج فولادی ایالات متحده تحت الشعاع قرار گرفت ، با ساختار هرمی پلکانی چندین طبقه پوشیده شده است. تا سال 1973، کل قسمت بالا روشن بود و با تغییر در فشار هوا، رنگ را تغییر می داد تا یک نشانگر آب و هوا ارائه شود که بتوان آن را برای چندین مایل دید. پس از سال 1973 تا دهه 2000، فقط یک چراغ در بالا رنگ را تغییر می داد.

شرکت نفت خلیج فارس (GOC) در سال 1985، زمانی که با استاندارد اویل کالیفرنیا (SOCAL) ادغام شد، فعالیت خود را به عنوان یک شرکت مستقل متوقف کرد و هر دو برند شورون را در ایالات متحده تغییر دادند. Gulf Canada ، زیرمجموعه اصلی Gulf در کانادا، در همان سال با فروشگاه‌های خرده‌فروشی به Ultramar و Petro-Canada فروخته شد و آنچه که Gulf Canada Resources به Olympia & York تبدیل شد. با این حال، نام تجاری خلیج فارس و تعدادی از بخش های تجاری تشکیل دهنده GOC باقی ماندند. Gulf از سال 1990 احیای قابل توجهی را تجربه کرده است و به عنوان یک شبکه منعطف از منافع تجاری متحد مبتنی بر مشارکت، حق رای دادن و آژانس ها ظهور کرده است.

خلیج، در تجسم فعلی خود، یک تجارت ” اقتصاد جدید ” است. افراد بسیار کمی را مستقیماً استخدام می کند و دارایی های آن عمدتاً به شکل مالکیت معنوی است : مارک ها، مشخصات محصول و تخصص علمی. حقوق این برند در ایالات متحده متعلق به شرکت Gulf Oil Limited Partnership (GOLC) است که بیش از 2100 ایستگاه خدمات و چندین پایانه نفتی را اداره می کند. دفتر مرکزی آن در ولزلی ، ماساچوست است. وسیله نقلیه شرکتی در مرکز شبکه خلیج فارس در خارج از ایالات متحده، اسپانیا و پرتغال ، Gulf Oil International است که متعلق به گروه هندوجا است .. تمرکز این شرکت در درجه اول در ارائه محصولات و خدمات پایین دستی به یک بازار انبوه از طریق سرمایه گذاری مشترک، اتحادهای استراتژیک، موافقت نامه های صدور مجوز و ترتیبات توزیع است. [6] در اسپانیا و پرتغال، برند Gulf اکنون متعلق به Total SA است

 

تاریخچه شرکت گالف Gulf Oil

در سال 1907 با ادغام تعدادی از شرکت های فعال در زمینه نفت که اهم آنها ، نفت J.M.Guffey و شرکت های پالایش گالف تگزاس بودند، تشکیل شد. نام این شرکت به Gulf of Mexico اشاره دارد که در Beaumont مستقر است. گالف در سال 1941 به عنوان هشتمین و در سال 1979 به عنوان نهمین شرکت تولیدکننده ی مطرح دنیا شناخته شد. حقوق مربوط به  این برند در آمریکا متعلق به gulf oil limited partnership می باشد که این شرکت بالغ بر 2،100 مرکز خدمات و چندین پایانه ی نفتی را اداره (بهره برداری) می کند و دفتر مرکزی آن در Framingham,massachsetts قرار دارد.

این شرکت در مرکز شبکه ی گالف، خارج از آمریکا، اسپانیا و پرتقال gulf oil international  می باشد که متعلق به گروه hinduja می باشد. دفتر مرکزی شرکت بین المللی نفت گالف در city of westminster لندن قرار دارد. گالف، تفکر فروش محصول برند سازی شده را با فروش بنزین گالف در پمپ هایی که لوگوی گالف با دایره ی نارنجی، که تا امروز قسمتی از لوگوی گالف می باشد، ترویج داد.

این شرکت با فعالیت های کسب و کار ادغام عمودی در طیف وسیعی از صنایع نفتی از جمله اکتشاف، تولید، حمل، پالایش و بازاریابی فعالیت کرده و از دیگران متمایز گردید. همچنین در صنایع مرتبط، مانند پتروشیمی و تولید قطعات اتومبیل درگیر شد. که این امر نو آوری تجاری و فنی چشمگیری را در گالف ایجاد کرد.

گالف از پایان جنگ جهانی دوم در سطح جهانی گسترش پیدا کرد. این شرکت تجربه ی حفاری بین المللی خود را در دیگر مناطق دنیا گسترش داد و در اواسط 1943 با حضور در زمینه های نفتی در ونزوئلا شرکتی را تحت عنوان Mene Grand Oil Company تاسیس کرد. در این دوره گالف اقدام  به سرمایه گزاری بزرگی در تولید محصولاتی خاص به ویژه برای کاربرد در بخش های مهندسی دریایی و حمل و نقل هوایی پرداخت. که در این میان روغن ها و گریس ها بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

این برند با پیشینه صدساله رابطه عمیقی با خرده فروشی سوخت دارد. اولین مرکز ارائه خدمات خودروئی دنیا در پیتسبرگ آمریکا و سال 1913 بمنظور خلق ارزش افزوده و ترویج فرهنگ استفاده از خودرو ایجاد گردید. در سال 1960 با انجام فعالیت های بازاریابی مثل حمایت مالی از اخبار NBC، برنامه دنیای شگفت انگیز والت دیزنی و از همه مهمتر فرود آپولو در ماه این رویکرد خلاقانه در صنعت تبلیغات با هدف فرهنگ سازی و ایجاد محبوبیت برای برند گالف همچنان ادامه یافت.

معرفی شرکت گالف Gulfانواع روغن گالف

وقتی صحبت از مایعات به میان می آید، می خواهید از مایعاتی استفاده کنید که بهترین عملکرد را در وسیله نقلیه شما دارند. برای اینکه بفهمیم از چه نوع روغنی استفاده کنیم، فولکس واگن به ما می گوید که دفترچه راهنمای خودرو را بررسی کنیم. خوب، ما این کار را انجام دادیم و جدول زیر از انواع روغن توصیه شده را برای راحتی شما گردآوری کردیم. برای اطلاع از اینکه چه روغنی باید در خودروی فولکس واگن 2019 خود برای سلامت و عملکرد بهینه استفاده شود، ادامه دهید.

فولکس واگن به رانندگان توصیه می کند از روغن تایید شده ای استفاده کنند که صراحتاً با استاندارد کیفیت روغن فولکس واگن برای موتور خودرویشان مطابقت دارد. روغن های مصنوعی این نیاز را برآورده می کنند، اما نه همه روغن های مصنوعی. مطمئن شوید که موردی که استفاده می‌کنید صراحتاً با استانداردهای خاصی که برای موتور خودروی شما فهرست شده است مطابقت دارد. اگر سؤال بیشتری دارید.

 

نمایندگی شرکت گالف

شرکت اویل کارو با کسب تجربه وامتیاز در زمینه ی توزیع و پخش محصولات وروانکاوهای صنعتی به سرتا سر کشور ایران موفق به اخذ نمایندگی شرکت های نفتی دنیا از جمله شرکت گالف می باشد.

شرکت اویل کارو با فراهم آوردن سایر نیازهای کارختنجات صنایع و مراکز فروش محصولات صنعتی به یکی از بزرگترین نمایندگی های معتبر در سرتا سر کشور تبدیل شد. این شرکت تمامی محصولات درجه یک و اورجینال شرکت های معتبر گالف و دیگر کمپانی های معتبر دنیا را توزیع می کند. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت گالف (GULF) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

وب سايت رسمی شرکت گالف , Gulf : 
تماس با ما
5/5 - (5 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟