معرفی شرکت Dow Corning

معرفی کمپانی ( شرکت Molykote ، Dow Corning )

Dow Corning شرکت چند ملیتی که مرکز آن در ایالت میشیگان (Michigan) ایالات متحده آمریکا است. این شرکت در سال 1943 با هدف اکتشاف و توسعه در در تکنولوژی بر پایه سیلیکون تاسیس گشت. تخصص این شرکت تکنولوژی بر پایه سیلیکون است و بیش از 7000 نوع محصول و خدمات مختلف را از طریق دو شرکت Dow Corning و XIAMETER پوشش می دهد. بخشی از محصولات این شرکت را روانسازها تشکیل می دهند که عمده آنها با نام تجاری مولیکوت (Molykote) عرضه می شوند.

داو کمیکال، (به انگلیسی: Dow Chemical Company) شرکت چندملیتی صنایع شیمیایی است، که دفتر مرکزی آن در شهر میدلند، میشیگان در ایالات متحده آمریکا مستقر می‌باشد. در سال ۲۰۰۷ این شرکت، پس از شرکت باسف، به عنوان دومین شرکت بزرگ تولیدکننده مواد شیمیایی معرفی شد و در سال ۲۰۰۹ با یک پله نزول، پس از شرکت‌های باسف و دوپونت، در رتبه سوم این فهرست، جای گرفت.

شرکت داو کمیکال در سال ۱۸۹۷ توسط شیمی‌دان آمریکایی کانادایی‌تبار؛ هربرت هنری داو تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون بزرگترین تولیدکننده پلاستیک در جهان بوده و محصولاتش را در ۱۶۰ کشور جهان توزیع می‌نماید، که بخش عمده محصولات آن، به‌عنوان مواد اولیه به صنایع دیگر عرضه می‌شود.

نمایه شرکت
روان‌کننده‌های ویژه Molykote® با کارایی بالا از Dow Corning می‌توانند به کاهش سایش، بهینه‌سازی اصطکاک و روان‌کاری مؤثر در کاربردهای سخت کمک کنند. روان کننده های سخت کوش برای تجهیزات با بارهای سنگین و ساکن، در محیط های سخت، در معرض گرما و سرمای شدید و کارکرد با سرعت های مختلف در دسترس هستند. آنها با روغن های پایه با فناوری پیشرفته، از جمله سیلیکون ها و سایر مایعات مصنوعی فرموله شده اند. روان کننده های جامد؛ بازدارنده های خوردگی؛ و سایر افزودنی های مفید برای ارائه خواص مناسب برای برآوردن نیازهای کاربردی مورد نیاز.

راه‌حل‌های Smart Lubrication™ برند Molykote به مشتریان مواد تخصصی اثبات شده و مؤثر، حل مشکلات مشترک و طیف کاملی از خدمات فنی و پشتیبانی را ارائه می‌دهند. برای بیش از 60 سال، مهندسان طراحی و نگهداری در سراسر جهان ازMolykote®برای حل یا جلوگیری از مشکلات سخت روانکاری و صرفه جویی در انرژی با کاهش اصطکاک و سایش استفاده می کنند.

 

امروزه، برند Molykote® راه حل های مبتنی بر فناوری، کارشناسان محترم روغن کاری و مشتریان هوشمند را گرد هم می آورد.

وقتی باید کار کند، باید مارک Molykote® باشد . روان کننده های پیشرفته راه حل های هوشمندی را برای صنایع مختلف و چالش های کلیدی ارائه می دهند.

طیف کاملی از راه حل های مونتاژ صنعتی و تعمیر و نگهداری از Dow Corning:

· روان کننده های تخصصی برند Molykote® پیشرفته

· چسب ها و درزگیرهای برند Dow Corning® با کارایی بالا

· الاستومرهای سیلیکونی و فلوئوروسیلیکن با نام تجاری داو کورنینگ بادوام

 

نمایندگی فروش شرکت Molykote

شرکت اویل کارو یک مجموعه ی صنعتی برای تامین روانکارهای صنعتی، گریس های تخصصی و ملزومات شیمیایی نفت و گاز است. این شرکت از بزرگترین منابع تامین کننده ی کالاهای مورد نیاز صنایع پتروشیمی ها و کارخانجات است و به پیشرفت صنعت کمک به سزایی را عرضه کرده است.

شرکت اویل کارو به پاس قدردانی و خدمت رسانی به مشتریان خود امکاناتی نظیر مشاروه‌ی رایگان با ده خط ویژه برای ارتباط با برترین کارشناسان جهت خرید بهترین محصول ارائه می‌دهد. شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می تواند محصولات تولید شرکت داو کمیکال (Dow Chemical) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.

 

وب سايت رسمی شرکت Molykote, Dow Corning
تماس با روانکار کارو
5/5 - (5 امتیاز)
X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟