ماشین های پرکننده گریس

پركننده‌های گریس  بیشماری برای گریس وجود دارند. باید نوع پایه صابونی طوری انتخاب گردد که با کارکرد دستگاه متناسب باشد. عموما پرکننده‌ های مصرفی مختلف تا حدودی با سایرین سازگارند. (“”پولی اورا”” استثناء است).  روانکارها یکی از انواع مواد شیمیایی موثر در عملکرد گریس هستند که برای تهیه جنس مرغوب و با کبپیفیت آن می‌توانید به شرکت Aeroshell مراجعه نمایید.

یک قانون ساده می‌گوید، گریس‌های پایه کمپلکس درمقابل دما مقاومت خوبی دارند. نوع پایه صابونی و نقطه ریزش صابونی و نقطه ریزش نکته اصلی تصمیم گیری در انتخاب است. عموما تکنسین‌ها و کاربران گریس از محصولی استفاده بیشتر می‌کنند که روغن گریس در دمای بالا از آن جدا نشده و ساختار خود را حفظ کند. نکته مهم آنست که انتخاب گریس جهت کاربرد وسیع که بتواند تمام نیازها را پوشش دهد نیازمند به شناخت کامل عوامل تشکیل دهنده است. با شناخت خوب می‌توان دفعات روانکاری و تعمیرات را به حداقل حد ممکن رساند.

گریس یک روان کننده نیمه جامد است. گریس به طور کلی از یک صابون امولسیون شده با روغن معدنی یا گیاهی تشکیل شده است. ویژگی مشخصه گریس ها این است که ویسکوزیته اولیه بالایی دارند که با اعمال برش، افت می کند تا اثر یک یاتاقان روغن کاری شده با ویسکوزیته تقریباً مشابه روغن پایه استفاده شده در گریس ایجاد شود.
گریس ها روی مکانیسم هایی اعمال می شوند که فقط به ندرت می توانند روغن کاری شوند و روغن روان کننده در موقعیت خود باقی نمی ماند. آنها همچنین به عنوان درزگیر برای جلوگیری از نفوذ آب و مواد تراکم ناپذیر عمل می کنند. بلبرینگ های روغن کاری شده با گریس به دلیل ویسکوزیته بالا، ویژگی های اصطکاک بیشتری دارند.[از ویکی]

دستگاه پرکننده گریس خودکار ما دارای آرایش بالابر قلع است که برای اهداف کارآمد بالا بردن چربی ارائه شده است. این دستگاه پرکننده گریس خودکار به صورت الکترو پنوماتیک کار می کند و با استفاده از فولاد ضد زنگ درجه عالی ساخته شده است. دستگاه پرکننده گریس خودرو ما به طور گسترده در خطوط بسته بندی صنایع مختلف برای ارائه عملیات بسته بندی صاف و دقت بالا مورد تقاضا است. علاوه بر این، مجهز به پرکننده حجمی و نوار نقاله انتقال نیز می باشد.

هنگامی که گریس را پر می کنید، انواع مختلفی از ماشین های پرکننده وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

NPACK ماشین‌ پركننده‌های گریس و تجهیزات بسته‌بندی گریس را طراحی و می‌سازد.
دستگاه های پرکن گریس ما برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر صنعت گریس طراحی شده اند. ما ماشین آلات ایده آلی را برای رفع نیازهای پر کردن گریس و برآورده کردن اهداف تولید شما تولید می کنیم.

بدیهی است که پركننده‌های گریس و روان کننده ها دارای ویسکوزیته های مختلفی مانند روغن موتور هستند. با این حال، روغن‌های دیگر، از روغن‌های ضروری گرفته تا روان‌کننده‌ها و گریس‌ها، دامنه ویسکوزیته را حتی بیشتر از آنچه در طیف وسیعی از روغن‌های موتور دیده می‌شود، گسترش می‌دهند. اگرچه ویسکوزیته ها متفاوت است، اکثر بسته بندی ها در این صنعت از پمپ یا پرکننده پیستونی برای کمک به انتقال محصول از طریق دستگاه به بطری ها به شیوه ای کارآمد استفاده می کنند. اگر بطری‌ها در طول ساخت، تحویل یا ذخیره‌سازی زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، ممکن است از ماشین‌های شستشو استفاده شود، اما همیشه یک ضرورت در صنعت نیست. درپوش های بطری معمولاً شامل یک درپوش دوکی یا چاک برای درپوش رزوه ای پیوسته رایج است، اگرچه ممکن است گاهی اوقات ماشین های درپوش دیگری نیز دیده شوند. بسیاری از برچسب‌ها از نوع پانل برای روغن‌ها و روان‌کننده‌ها استفاده می‌شوند، اما جلو، جلو و عقب یا حتی پوشش نیز ممکن است دیده شود. محلول های پرکننده کامل گریس و روان کننده ها به عنوان سیستم های رومیزی برای تولیدکنندگان کوچک، خطوط کاملاً خودکار در دسترس هستند.

امتیازدهی به post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.