مقالات

تشخیص بلبرینگ اصل

تشخیص بلبرینگ اصل شرکت تامین روانکار کارو

چگونگی تشخیص بلبرینگ اصل به زبان ساده

در مورد نحوه تشخیص بلبرینگ اصل از بلبرینگ تقلبی در سایت ها و مجله های علمی مختلف نکات بسیاری گفته شده است اما حقیقت این است که هیچ کدام از این ترفند ها در هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ کارساز نمیباشند. روانکارها یکی عوامل موثر در نحوه‌ی عملکرد بلبرینگ می‌باشند که برای تهیه جنس مرغوب و با کیفیت آن می‌توانید به شرکت ایرانول مراجعه نمایید.

پس چگونه میتوان از اصل بودن بلبرینگ خریداری شده اطمینان حاصل کرد ؟ مهمترین نکته ایی که در هنگام خرید بلبرینگ باید توجه داشت خرید از نمایندگی های معتبر شرکت سازنده می باشد.

در سال های اخیر بعلت حجم بالای تقاضا در بازار بلبرینگ و رولبرینگ و ورود برند های متفرقه که غالباً از کشور چین وارد میشوند و دارای کیفیت پایینی هستند باعث عدم شفافیت در بازار بلبرینگ کشور شده بطوریکه ممکن است اختلاف یک بلبرینگ مشخص برند اصلی و برند متفرقه تا چندصد هزار تومان و گاهی چند میلیون تومان هم برسد و تشخیص بلبرینگ اصل را به چالش بکشد که این موجب شده است که سود جویان در فروش بلبرینگ با جابجا کردن برند های مختلف بلبرینگ ها را با قیمت بالاتری بفرشند.

توصیه در هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ

توصیه ما برای شما در هنگام خرید بلبرینگ اصل چیست؟ در ابتدا فراموش نکنید هیچ گرانی بی‌حكمت نیست و هیچ ارزانی بی‌علت نیست !!!   و سعی تان بر این باشد که از نمایندگی شرکت سازنده یا عاملیت های مجاز فروش بلبرینگ و رولبرینگ خریداری کنید ، تا خودتان را درگیر تشخیص بلبرینگ اصل نشوید .

و قبل از خرید میتوانید لیست قیمت تمامی بلبرینگ ها را از ما دریافت کنید و هوشمندانه تر از گذشته اقدام به خرید کنید.

فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ یک دو سه صنعت با همکاری شرکت های معتبر وارد کننده بلبرینگ های SKF , NACHI ,KOYO , TIMKEN , NSK فضای را ایجاده است که میتوانید بصورت آنلاین تمامی برند های موجود در بازار را مشاهده کنید و قیمت را مقایسه کنید و آنلاین بلبرینگ و رولبرینگ خریداری کنید.

لذا از این به بعد با خرید آنلاین بلبرینگ و رولبرینگ دیگر نگران تشخیص بلبرینگ اصل نباشید چرا که تضمین اصل بودن تمامی بلبرینگ های فروشگاه بصورت گواهی شرکتی بوده و در خود گواهی تضمین اصل بودن کالا ذکر میشود .

انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها

  • بلبرینگ شیار عمیق
  • بلبرینگ خود تنظیم
  • بلبرینگ تماس زاویه‌ایی
  • بلبرینگ کف گردa
  • رولبرینگ مخروطی
  • رولبرینگ استوانه‌ایی
  • رولبرینگ بشکه‌ایی

 تشخیص بلبرینگ اصلی اس کا اف SKF

شرکت معتبر بلبرینگ اس کا اف SKF که یکی از برندهای معتبر و خوشنام در عرصه تولید انواع بیرینگ (بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان) است دارای کیفیت بسیار بالایی است که متاسفانه افراد سود جو اقدام به فروش بلبرینگ بی کیفیت به نام ، بلبرینگ اس کا اف SKF میکنند .
در این ویدیو که برای اولین بار توسط یک دو سه صنعت تولید و منتشر شده است میتوانید از اصالت بلبرینگ اس کا اف خریداری شده خود اطمینان حاصل کنید .
دانلود نرم افزار تشخیص بلبرینگ اصل SKF

اگر ویدیو بالا رو مشاهده نکرده اید ، حتماً آن را ببینید  در ویدئوی فوق توضیح داده شد که یکی از بهترین راه حل ها برای تشخیص بلبرینگ اصلی اس کا اف SKF استفاده از نرم افزار ارائه شده توسط این شرکت است . این نرم افزار  هم به صورت اندروید و به صورت IOS عرضه شده است که برای دانلود مستقیم آن از گوگل پلی و اپل اپس از لینک زیر اقدام کنید .

امتیازدهی به post

دیدگاهتان را بنویسید