کمپانی آلوکم ALUCHEM یک شرکت ایتالیایی است که روغن‌ها و گریس‌های روان‌کننده مصنوعی و ویژه را برای تمامی نیازهای روانکاری فرمول‌بندی، تولید و به بازار عرضه می‌کند.

آلوچم ALUCHEM یک رهبر بازار در بخش روغن کاری است و دارای طیف گسترده‌ای از محصولات روغن صنعتی برای همه کاربردها از جمله: کمپرسورها و پمپ های خلاء، زنجیر، چرخ دنده‌ها و گیربکس‌ها، مدارهای هیدرولیک، یاتاقان‌ها و اتصالات است.

آلوچم دارای طیف گسترده‌ای از محصولات، از جمله محصولات غیر سمی برای صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی و محصولات زیست تخریب پذیر برای تمام نیازهای روانکاری است.

آلوکم به عنوان یک شرکت مسئول و حساس نسبت به محیط زیست شناخته می‌شود. آلوچم منابعی را در مطالعه، فرمولاسیون و تولید روان کننده های ایمن برای سلامت انسان و محیط زیست سرمایه گذاری می‌کند.

تاریخچه شرکت آلوکم ALUCHEM

آلوکم ALUCHEM در سال 1975 با ابتکار خصوصی و به دلیل تجربه قبلی اعضای موسس در بازار روانکار تاسیس شد. Aluchem بلافاصله خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در توسعه و بازاریابی روان کننده های مصنوعی برای همه کاربردها معرفی کرد.

در اوایل دهه 80، Aluchem به نقطه مرجع ایتالیا برای تولید و فروش روغن های کمپرسور مصنوعی تبدیل شد.

از اواخر دهه 80 و در طول دهه 90، طیف محصولات آلوچم با روان کننده های مصنوعی نوآورانه غنی شد تا شرایط سخت کاری در بخش های صنعتی را برآورده کند.
در طول دهه 90، آلوچم شروع به بازاریابی محصولات خود در خارج از مرزهای ملی با تمرکز بر تحقیق و توسعه روان کننده های فن آوری پیشرفته کرد.

Aluchem اولین شرکت ایتالیایی است که طیف کاملی از روان کننده های غیر سمی دارای گواهینامه و ثبت NSF را برای صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی فرموله و توسعه داده است.

در طول سال 2001 آلوچم اولین روان کننده زیست تخریب پذیر مصنوعی را در بازار عرضه کرد و به دنبال آن محصولاتی با عملکرد فزاینده ای عرضه شد. Aluchem امروزه به عنوان یک رهبر بازار برای فرمولاسیون روان کننده های زیست تخریب پذیر تکنولوژیکی با اثرات زیست محیطی کم شناخته می شود.

آلوچم اکنون توسط نسل جدیدی از اعضای موسس مدیریت می شود که با همان علاقه و اراده به توسعه شرکت ادامه می دهند و ارزش های کیفیت و حرفه ای را گسترش می دهند.

آلوکم ALUCHEM از دیرباز با بازارهای جهانی روبرو بوده و امروزه در کشورهای مختلف جهان به ویژه بازارهای اروپایی و آسیایی از طریق شبکه توزیع کنندگان واجد شرایط فعالیت می کند.

خرید روغن آلوکم ALUCHEM

روغن های صنعتی تولید شده توسط شرکت آلوکم ALUCHEM انواع گسترده‌ای دارند. قبل از خرید روغن ALUCHEM توصیه‌های سازنده دستگاه خود را مطالعه کنید و روغن ALUCHEM مناسب برای دستگاه خود را انتخاب کنید. هرگز بدون داشتن اطلاعات کافی از روغن آلوکم ALUCHEM مورد نیاز اقدام به خرید نکنید. انواع روغن ALUCHEM خصوصیات متفاوتی دارند که برای استفاده در فضاهای مختلف و دستگاه های گوناگون طراحی و تولید شده‌اند. با خرید روغن ALUCHEM اشتباه و مصرف نادرست می‌توانید به دستگاه خود صدمات جبران ناپذیری وارد کنید. روغن آلوکم ALUCHEM با استانداردها و ویسکوزیته متفاوت تولید می‌شود. استانداردهای روغن صنعتی ALUCHEM مشخص کننده نوع روغن می‌باشد. شاید لازم باشد در آب و هوای متفاوت از روغن با ویسکوزیته گرید کمتر یا بیشتر استفاده کنید. قبل از خرید ALUCHEM اطلاعات کافی از روغن مورد نیاز را به دست بیاورید.

فروش روغن آلوکم ALUCHEM

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص روغن آلوکم ALUCHEM با مشاورین اویل کارو تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در کلیه مراحل خرید، حمل، نگهداری و مصرف روغن ALUCHEM و گریس ALUCHEM راهنمایی می‌کنند. فروش روغن آلوکم ALUCHEM با ارائه ضمانت نامه کتبی و اطلاعات فنی روغن صنعتی ALUCHEM مورد نظر انجام می‌گردد.

روغن الوکم ALUCHEM

 الوکم دارای یک آزمایشگاه مخصوص مجهز به تجهیزات پیشرفته تکنولوژیکی است که به مشتریان خدماتی را برای تأیید روانکارهای مورد استفاده ارائه می‌دهد تا وضعیت محصولات را ارزیابی کرده و عمر باقیمانده آنها را تخمین بزند یا هر گونه مشکلی را به دلیل نقص مکانیکی تشخیص دهد.

روغن الوکم به مشتریان کمک می‌کند تا فواصل تعویض روان کننده ها را بهینه کنند، که منجر به کاهش قابل توجهی در ضایعات و مقادیر محصولات تخلیه شده می‌شود و به احترام به محیط زیست کمک می‌کند.

گریس الوکم ALUCHEM

الوکم طیف گسترده‌ای از گریس‌های ویژه را ارائه می‌دهد که قادر به تضمین روانکاری و محافظت کامل از قطعات هستند، برای کاربردهای بسیار متنوع در هر بخش صنعتی و سایر مناطق نیز.
گریس آلوکم ALUCHEM استانداردهای عملکردی بالایی را در شرایط شدید دارند، مانند:
■ وجود آب،
■ رطوبت،
■ بارهای زیاد،
■ دمای عملیاتی بسیار بالا یا پایین،
■ محیط های خورنده.

مزایای اصلی برای کاربر عبارتند از:
■ حفاظت و روانکاری بالا در نقاطی که بیشترین نیاز را دارند.
■ فواصل روانکاری مجدد به میزان قابل توجهی بهتر (به طور متوسط ​​چهار برابر کمتر از گریس های معمولی).
■ مزایای قابل توجه در هر دو جنبه عملیاتی و مالی.

برای تکمیل خط گریس‌های خاص مصنوعی، آلوکم همچنین خطی از گریس‌های کم‌تأثیر بر محیط‌زیست و دیگری را که به صنایع غذایی، دارویی و آرایشی اختصاص دارد، با محصولاتی که توسط NSF ایالات متحده در دسته‌های H1 و 3H ثبت شده‌اند، توسعه داده است.

ماموریت ها و ارزش‌های شرکت آلوکم ALUCHEM

ارائه طیف کاملی از روانکارها و خدمات با تکنولوژی بالا به مشتریان.

تحقیق، آزمایش و عرضه روان کننده های مصنوعی در بازار که با نوآورانه ترین اجزا و پیشرفته ترین فناوری های تولید توسعه یافته است.

ترویج استفاده از روان کننده های ایمن برای سلامت انسان و محیط زیست، به ویژه محصولات غیر سمی برای صنایع غذایی و روان کننده های زیست تخریب پذیر با اثرات زیست محیطی کم.


چرا آلوخم؟

Aluchem تحقیق مستمر و نوآوری سیستماتیک است.
آلوچم به معنای کیفیت و قابلیت اطمینان در محصولات و خدمات است.
Aluchem یک شرکت تمام چرخه است: فعالیت های تحقیق و توسعه، تولید، ذخیره سازی و بازاریابی در مقر اصلی در Cisliano (میلان) - ایتالیا انجام می شود.

آلوکم ALUCHEM چه روغن‌هایی تولید می‌کند

آلوچم طیف گسترده ای از روان کننده های ویژه مانند روغن های کمپرسور هوا، روغن های هیدرولیک، جعبه دنده و روغن های دنده، روغن های زنجیر، گریس های بادوام و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، ترکیبات ضد گیر ویژه، ضد خوردگی برای کاربردهای مختلف تولید می کند.روان کننده های
آلوشیم می توانند به طور قابل توجهی نسبت هزینه/عمر و نسبت هزینه/عملکرد را بهبود بخشند.

آلوکم ALUCHEM

نمایندگی شرکت آلوکم ALUCHEM در ایران

شرکت اویل کارو با بیش از ده ها سال سابقه و تجربه در زمینه ی پخش انواع روغن های صنعتی و سایر محصولات صنعتی شرکت توتال و سایر شرکت های معتبر نفتی در دنیا در حال فعالیت است که توانسته امتیازات ویژه ای با کسب رضایت صنایع مختلف در این خصوص کسب کند. شرکت اویل کارو از بزرگترین و حرفه ای ترین مرکز تامین و پخش سایر محصولات صنعتی و روانکاوهای صنعتی مورد نیاز برای صنایع بزرگ، کارخانجات و شرکت های معتبر نفتی می‌باشد.

شرکت اویل کارو به عنوان نماینده رسمی شرکت آلوکم ALUCHEM با افتخار محصولات خود را در زمینه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی، شرکت های معدنی و راه سازی ارائه می‌دهد. پشتیبانی و خدمات پس از فروش موارد زیر را تضمین خواهد کرد:

  • تضمین کیفیت محصولات عرضه شده با توجه به مشخصات فنی کمپانی آلوکم ALUCHEM
  •  وجود سیستم حمل و نقل مطمئن از طریق ایران
  • فروش با قیمت‌های رقابتی برای صنایع
  • داشتن تیم مجرب با دانش فنی لازم جهت ارائه مشاوره فنی
  • تحویل سریع و به موقع کالای سفارش داده شده
  • ارائه حداقل قیمت و تضمین اصالت کالا
  • صداقت و صراحت، احترام به درخواست مصرف کننده
  • سیستم تسطیح پیشرفته و تعویض

تیم مشاوره خرید ما توسط مدیران و مهندسین صنایع در راستای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان خود، مشاوره جامع و کامل به صورت رایگان ارائه می‌دهد و مشتریان را برای خرید بهترین محصولات صنعتی و روانکاوهای صنعتی یاری می‌دهد تا افراد را به سمت انتخابی هر چه بهتر و مناسب‌تر سوق دهد.

رضایت شما، سرمایه ماست شرکت تولید روانکار کارو این افتخار را دارد که می‌تواند محصولات تولید شرکت آلوکم ALUCHEM را در کمترین بازه زمانی و اورجینال در اختیار شما قرار دهد.

وب سايت رسمی شرکت آلوکم ALUCHEM

https://www.aluchem.it/

تماس با روانکار کارو

مهمترین محصولات کمپانی آلوکم ALUCHEM

5/5 - (133 امتیاز)