بلبرینگ ژاپنی NTN|NACHI|KOYO|NSK

بلبرینگ ژاپنی شرکت تامین روانکار کارو

انواع برند های بلبرینگ ژاپنی NTN|NACHI|KOYO|NSK

ژاپن که یکی کشورهایی است بهترین صنایع دنیا را در اختیار دارد ؛ در زمینه تولید انواع بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان پیشرو است ، برند های بلبرینگهای ژاپنی می توان به بلبرینگ ناچی nachi ، بلبرینگ koyo ، بلبرینگ ntn و … اشاره کرد ، که همگی ساخت کشور ژاپن هستند و کیفیت بالایی دارند . استفاده از رونکار مناسب در عملکرد بلبرینگ تاثیر به سزایی دارد بهتر است برای تهیه روانکارهای مرغوب و مناسب به شرکت Ingersoll Rand البتــــــه لازم به ذکر است این ها تمام برندهای بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان ساخت کشور ژاپن نیستند و مارک های دیگری مانند EZO , NMB ، FBJ و ….  نیز وجود دارند .

بلبرینگ ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI از مجموعه تولیدات شرکت بزرگ و مادر NACHI-FUJIKOSHI-CROP میباشد که از شرکت های پیشرو در عرصه خودرو و روباتیک میباشد ، بلبرینگ و رولبرینگ NACHI ساخت کشور ژاپن میباشد و علت کیفیت بالا در ساخت و قیمت مناسب یکی از برندهای پرفروش بلبرینگ در کشور میباشد.

بلبرینگ ان اس کا NSK

بلبرینگ NSK  یکی از قدیمی ترین شرکت های صنعتی تولید بلبرینگهای ژاپنی میباشد ، بلبرینگ NSK در کنار سایر شرکت های صنعتی بلبرینگ ژاپن سهم عمده ایی در بازار بلبرینگ و رولبرینگ  دنیا دارد ، شرکت NSK ژاپن امروزه در بیش از 60 کشور جهان کارخانه دارد و روزانه بالغ بر دو میلیون بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان تولید میکند .

NACHI ناچی

بلبرینگ اِن تی اِن NTN

فعالیت شرکت NTN به سال 1920 میلادی باز میگردد ، این شرکت یکی از اولین شرکت های تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی بوده است. و هم اکنون یکی از پیشرو های صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان و تولید گریس میباشد .

بلبرینگ NTN در کنار سایر بلبرینگ های معتبر ژاپنی دیگر مانند Koyo , Nachi سهم قابل قبولی را در بازار بلبرینگ دارد، شرکت اِن تی اِن (NTN ) بعنوان سومین شرکت بزرگ تولید کننده بلبرینگ صنعتی ساخت کشور ژاپن است.

شرکت اِن تی اِن (NTN ) هم اکنون با دارا بودن بیش از 150 کارخانه در سرتا سر دنیا انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و یاتاقانهای صنعتی را تولید میکند.

بلبرینگ NTN ژاپن

بلبرینگ اِن تی اِن NTN در بازار ایران

در کشور ایران بلبرینگهای  ژاپنی اِن تی اِن NTN یکی از برند های پرفروش بلبرینگ میباشند ، هر چند سهم فروش این بلبرینگ نسبت به سایر بلبرینگ های ژاپنی NACHI , KOYO کمتر است اما این کمتر بودن سهم در بازار دلیلی بر عدم کیفیت این بلبرینگ نیست ، و حفظ کیفیت بلبرینگ های ژاپنی در سال های گذشته موجب شده است ، سهم قابل توجهی از بازار بلبرینگ کشور را داشته باشند .

شرکت اِن تی اِن با همکاری شرکت فرانسوی SNR که در زمینه تحقیقات صنعت بلبرینگ اروپا پیشرو بوده است توانسه حوزه فعالیت خود را در تولید بلبرینگ های کف گرد ، بلبرینگ های سوزنی ، بلبرینگ های بشکه‌ایی و بلبرینگ های  کشاورزی گسترش بدهد.

بلبرینگ کُویو KOYO

بلبرینگ کُویو  KOYO یکی از برندهای موفق و پرقدرت در صنعت بلبرینگ جهان میباشد ، این شرکت  KOYO امروزه تمامی اقسام بلبرینگ از بلبرینگ مینیاتوری با قطر در حدود یک میلیمتر تا بلبرینگ های عظیم صنعتی با قطر تا حدود 5 متر را تولید میکند.

KOYO کُویو در حقیقت نام تجاری شرکت تحقیقات مهندسی ژاپنی JETKET میبشد که بلبرینگ های خود را با این نام عرضه میکند .

بلبرینگ کویو

بلبرینگ ایزو EZO

بلبرینگ ایزو EZO یکی از برندهای خوشنـــام و معتبر بلبرینگ میباشد ، محصولات ایزو EZO ساخت کشور ژاپن میباشند. اکثر تولیدات شرکت ایزو بلبرینگ های سایز کوچک و میناتوری است

نمونه های بلبرینگهای ژاپنی

بلبرینگ NTN|NACHI|KOYO|NSK بلبرینگ ژاپنی

برای آشنایی با بلبرینگ چشمی یا سیبک و کاربرد آن در صنعت  روی لینک کلیک کنید.
امتیازدهی به post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟