خرید و فروش بلبرینگ

بلبرینگ SKF (اس کا اف)

راهنمای خرید بلبرینگ اس کا اف (SKF)

شرکت اس کا اف (SKF) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده انواع بیرینگ ( بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان و هوزینگ ) است که هم اکنون دفتر مرکزی در شهر یوتِبُری (گوتِنبُرگ) سوئد قرار دارد . روانکارها یکی عوامل موثر در نحوه‌ی عملکرد بلبرینگ اس کا اف می‌باشند می‌توانید برای تهیه جنس مرغوب و با کیفیت آن به شرکت سپاهان مراجعه نمایید.

شرکت اس کا اف به سوئدی (Svenska Kullager Fabriken) که مخفف آن میشود SKF هم اکنون یکی از پیشرو ها در صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و روغن‌های صنعتی و گریس …در جهان است مالک بیش از 100 کارخانه تولیدی 70 کشور جهان است استارت کار خودش را در سال 1907 با ابداع بلبرینگ خود تنظیم شروع کرد .

بلبرینگ SKF

تاریخچه شرکت اس کا اف (SKF)

شرکت اس کا اف (SKF) در سال 1900 اقای استوان وینگویست (Sven Gustaf Wingqvist) که مهندس تعمیرات یک شرکت نساجی بود از عملکرد بلبرینگ های شیار عمیق در هنگام تغییرات زوایا ناراضی بود که موجب میشد بلبرینگ بیش از حد داغ کند و باعث از کار افتادن دستگاه شود طرح بلبرینگ خود تنظیم را برای اولین بار داد که پس از آزمایش موفق این بلبرینگ ها در دستگاه های نساجی شرکت خود را با نام SKF تاسیس کرد و هم اکنون علاوه بر تولید بلبرینگ خود تنظیم ، انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ و یاتاقان را نیز تولید میکند .

 

معرفی محصولات شرکت اس کا اف SKF

اگر در یک کلمه بخواهیم بلـبرینــگ SKF (اس کا اف) را معرفی کنیم باید بگوییم ” بسیار با کیفیت و گرانقیمت ” محصولات شرکت SKF (اس کا اف) یکی از با کیفیت ترین برند های بلبرینگ در بازار بلبرینگ و رولبرینگ کشور است لطفا ادامه این مقاله ” راهنمای خرید اس کا اف ” مطالعه فرمایید .

خرید و فروش بلبرینگ اس کا اف SKF

بلبرینگ و رولبرینگ SKF در سال های اخیـــر بعلت امتحان موفق در بازار بلبرینگ ایران و واردات خوب بسیار محبوب شده است که این محبوبیت موجب شده است برخی از افراد سود جو سعی در تقلب در این بلبرینگ محبوب در کشور بکنند و سایر بلبرینگ های چینی و بی کیفیت را با نام بلبرینگ اس کا اف SKF بفروشند ، که همین موجب شده است تشخیص بلبرینگ اصلی (اس کا اف) SKF کمی سخت بشود.

راهنمای خرید و فروش بلبــرینــگ SKF ،  توصیه ما برای افرادی که میخواهند بلبـرینــگ اس کا اف SKF خریداری کنند این است که خرید خود از جای مطمئن انجام بدهند و انتظار قیمت ارزان از این برند را نداشته باشند در ضمن “راهنمای خرید اس کا اف” مطالعه فرماید و در صورت مشاهده قیمت ارزان این بلبرینگ در مورد اصلی بودن این بلبرینگ شک کنند و خرید خود را انجام ندهند. و حتماً از فروشنده درخواست فاکتور خرید را از فروشننده بکنند.برای اطلاع بیشتر لطفاً مقاله “راهنمای خرید بلبرینگ چینی” را مطالعه فرمایید .

یاتاقان های شرکت SKF

دانلود کاتالوگ بلبرینگ و رولبرینگ شرکت اس کا اف (SKF)

کاتالوگ بلبرینگ و رولبرینگ شرکت اس کا اف (SKF) یکی از کاتالوگ های کامل در خصوص ارائه اطلاعات فنی بلبرینگ ها و رولبرینگ های صنعتی می باشد این کاتالوگ بیش از ۱۵۰۰ صفحه می باشد که اطلاعات ارزشمندی در خصوص بلبرینگ و رولبرینگ به ما می دهد .

دانلود کاتالوگ بلبرینگ و رولبرینگ شرکت اس کا اف (SKF)

راهنمای خرید و فروش بلبرینگ SKF در سایت یک دو سه صنعت

فروش بلبـرینــگ اس کا اف SKF بدون واسطه در برای اولین بار فروشگاه اینترنتی یک دو سه صنعت برای خرید و فروش بلبرینــگ SKF شرایط ویژه ایی قائل شده است که علاوه بر راهنمای خرید اس کا اف ،  شما از اصالت محصول بلبـرینــگ اس کا اف مطمئن شوید تمامی بلبرینگ های اس کا اف SKF بصورت تضمین شده همراه با برگه ضمانت اورجینال بودن محصول فروخته میشوند و طبیعی است که اگر اثبات شود بلبرینگ و رولبرینگ فروخته شده اورجینال نباشد قرارداد فروش فسخ است و پول پرداخت شده کاملا برگشت داده میشود.

 

یک دو سه صنعت علاوه به ارائه خدمت در حوزه فروش این امکان را فراهم کرده است که قیمت بلبرینگ و رولبرینگ مورد نظرتان را قبل از خرید استعلام بگیرید و در صورت تمایل یا از ما یا از سایر فروشگاه های معتبر انجام بدهید .

در ضمن فروشگاه یک دو سه صنعت علاوه بر راهنمای خرید محصولات شرکت اس کا اف ، تضمین بهترین قیمت را برای خرید و فروش بلبــرینــگ SKF به همراه راهنمای خرید اس کا اف را میدهد و ضمانت اصالت محصول را کاملا تضمین میکند ، و علاوه بر این خدمات مهندسی و مشاوره برای سایر بلبرینگ‌ها و رولبرینگ‌ها نیز داریم .

 

 

انواع بلبرینگ ژاپن ، آلمان ، آمریکا، سوئد (SKF , FAG , KOYO , NACHI , TIMKEN) به همراه قیمت را در اینجا بیابید.

.

.

.

بلبرینگ ، قیمت بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، انواع بلبرینگ ، فروش بلبرینگ

محصولات شرکت اس کا اف (SKF) سوئد

 • بلبرینگ های شیار عمیق Deep Groove Ball Bearings
 • بلبرینگ های تماس زاویه ایی Angular Contact Ball Bearings
 • بلبرینگ های خود تنظیم Self-Aligning Ball Bearings
 • بلبرینگ های کف گرد  Thrust Ball Bearings
 • رولبرینگ استوانه‌ایی Cylindrical Roller Bearings
 • رولبرینگ بشکه‌ایی Spherical Roller Bearings
 • رولبرینگ مخروطی Taper Roller Bearings
 • رولبرینگ کف گرد Spherical Roller  Thrust Bearings

معرفی سایر برندهای باکیفیت بلبرینگ و رولبرینگ

بلبرینگ و رولبرینگ های اس کا اف (SKF) همانطور که به آن اشاره شد دارای کیفیت فوق العاده‌ایی هستند و گاهی نیز پیش میاید که به هر علتی مایل نباشیم از محصولات شرکت اس کا اف استفاده کنیم و این علت میتواند مربوط به قیمت بلبرینگ SKF ، نبودن شماره فنی مورد نظر از محصولات اس کا اف یا … لذا در این مقاله میخواهم سایر برند های بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت را معرفی کنم.

بلبرینگ و رولبرینگ های FAG (اف آ گ) ساخت کشور آلمان میباشند و بسیار با کیفیت هستند و به لحاظ کیفیت تقریباً مشابه محصولات اس کــا اف (SKF) و در بازار بلبرینگ کشورمان به علت توزیع مناسب و کیفیت بالا ، بسیار محبوب هستند.

بلبرینگ و رولبرینگ های ژاپنی (Nachi , Koyo , NTN ,NSK) کیفیت بسیار خوبی دارند و اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم از نظر کیفیت یک پله پایین تر از محصولات اس کا اف (SKF) قرار دارند و به جرائت میتوان گفت در کشور ما به علت سیستم توزیع خوب شرکت های وارد کننده این بلبرینگ و رولبرینگ  ،  فروش این بلبرینگ و رولبرینگ ها جایگاه اول را دارند.

چگونه بلبـرینـگ یا رولبرینگ اس کــا اف (SKF) خود پیدا کنیم ؟

سوال خوبی است اینکه چطور میشود بلبــرینـگ و رولبرینگ اس کا اف (SKF) خود پیدا کنیم ؟ در ابتدا باید بدانیم یاتاقان غلطشی مورد نیاز ما در کدام طبقه بندی زیر قرار میگیرد :

 • بلبرینگ های شیار عمیق Deep Groove Ball Bearings
 • بلبرینگ های تماس زاویه ایی Angular Contact Ball Bearings
 • بلبرینگ های خود تنظیم Self-Aligning Ball Bearings
 • بلبرینگ های کف گرد  Thrust Ball Bearings
 • رولبرینگ استوانه‌ایی Cylindrical Roller Bearings
 • رولبرینگ بشکه‌ایی Spherical Roller Bearings
 • رولبرینگ مخروطی Taper Roller Bearings
 • رولبرینگ کف گرد Spherical Roller  Thrust Bearings

سپس گام بعدی مشخص کردن اندازه‌‌ی بلبرینگ یا رولبرینگ مصرفی ما است که برای این منظور دو کار می توانید انجام بدهید .

سپس گام بعدی مشخص کردن اندازه‌‌ی بلبرینگ یا رولبرینگ مصرفی ما است که برای این منظور دو کار می توانید انجام بدهید .

۱- با استفاده از کاتالوگ جامع SKF شماره فنی مورد نظر را با توجه به  سه اندازه اصلی قطر داخلی ، قطر خارجی و ضخامت (ارتفاع) تعیین کنید .  این ابعاد را میتوانیم از روی کاتالوگ جامع بلبرینگ و رولبرینگ اس کا اف بیابیم که در همین مقاله لینک رایگان دانلود کتابچه 1500 صفحه‌ایی آن قرار گرفته است .

 

بخش بعدی

دانلود کتابــــــچه سایز بلبرینگ و رولبرینگ ها SKF

یک نکته مهم درباره خرید بلبرینگ SKF

دفتر مرکزی شرکت اس کــا اف (SKF) در کشور سوئد قرار دارد ، لذا غالب افراد فکر میکنند تمام  بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF ساخت کشور سوئد میباشد ، که این طور نیست !! شرکت اس کا اف (SKF) در بیش از 100 کشور مختلف دارای کارخانه میباشد و سیاست شرکت اس کا اف (SKF) این است که محصولات خود را که در کشورهای مختلف با ذکر نام آن کشور تولید کند.

لذا باید به این نکته در هنگام خرید و فروش بلبرینــگ SKF توجه داشت که فقط بلبرینگ و رولبرینگ‌های اس کا اف که کشور مادر یعنی سوئد تولید میشوند روی آن ( Made in Sweden ) نوشته شود ، لذا افراد آماتور فکر میکنند که سایر بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF که نام سایر کشور ها را نوشته است اورجینال نیستند که این طور نیست ، اکثر بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF که در کشور ما موجود است ساخت سه کشور سوئد ، آلمان و ایتالیا میباشند .

تشخیص بلبرینگ SKF اصل از بلبرینگ اس کا اف تقلبی!!!

چگونه میشود بلبرینگ SKF اصل از بلبـرینــگ اس کا اف تقلبی را تشخیص داد ؟ سوال خوبی است پاسخ آن این است که اگر در زمینه بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان‌ها آماتور هستید به هیچ وجه این کار برای شما ممکن نیست ، لذا فقط باید به حرف فروشنده اعتماد کنید که این نیز به دور از فکر است .

پیشنهاد ما به شما در ابتدا خرید از جای مطمئن است ، و فقط به صرف این که یک فروشگاه محصولات اس کا اف (SKF) را دارد به آن اعتماد نکنید . در کشور ما خوشبختانه شرکت SKF دارای نمایندگی فروش میباشد و تا حد امکان سعی کنید خرید خود را از نمایندگی فروش اس کا اف (SKF) انجام دهید ، و اگر بهر علتی به نمایندگان فروش شرکت SKF دسترسی ندارید میتوانید خرید خود را از طریق یک دو سه صنعت  انجام بدهید .

یه خبر خوب برای تشخیص بلبرینگ اصلی اس کا اف

برای اولین بار در یک دو سه صنعت ویدیویی را منتشر کرده‌ایم ، که در یک مقاله دیگر تحت عنوانتشخیص بلبرینگ و رولبرینگ اصلی اس کا اف (کلیک کنید ) منتشر شده است میتوانید از اصلی بودن محصول خریداری شده خود اطمینـــان حاصل کنید .

امتیازدهی به post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.